mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:31:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi  (Prebrano 23583 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 20.11.2006 : 22:01:06 »

Najdeni popoldan, lokacija Britof pri Kranju. Lastnik jih je vrgel ven sredi ničesar pod kozolec in bil viden pri tem, vendar si niso uspeli zapisati registrske. Trije samčki, ena samička plus mama. Slike sledijo, samo da se napolni baterija.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 20.11.2006 : 22:38:22 »

Mama Brina, stara leto dni, povsem shirana, zvozlana in s povišano telesno temperaturo (pa brez čipa):

http://www.moj-album.com/slike/1601452/mXEcTb4IOlmyFKNS.jpg

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 20.11.2006 : 22:53:20 »

In otroci, stari dva meseca.

Samček Tango:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/_ycPS4Vfy5i8TzgS.jpg

Samček Tofi:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/7OEKASnaFfhNQUkm.jpg

Samček Švrk  Wink  Wink:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/FEWhdX7I8Zx0ICpO.jpg

Samička Trini:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/vIN6EuFsnQYBjujg.jpg
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #3 : ponedeljek, 20.11.2006 : 23:18:28 »

Kakšni sončki.  Cheesy
Pa mami je tudi zelo simpatična.  Kiss
Upam da bodo vsi našli prijeten in topel dom in da se ne bo nobeden izmed njih nikoli več znašel na cesti. Kaj si pa mislim o "lastniku", pa raje ne bi napisala.... Angry
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : torek, 21.11.2006 : 08:46:59 »

uff... to bo spet Polonin telefon pregorel, ker bo toliko interesentov za tele kepice  Cheesy Cheesy

Ja, pa prepričana sem, da bo seznanjena tudi s kako povsem neznano izvirno kletvico. Ko bi tole breme lahko vzeli s tvojim ramen, Polona.... Huh

lp, Katarina
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #5 : torek, 21.11.2006 : 08:55:35 »

Tale mami in njeni cukri me pa zelo spominja na Jorjo in njene mladičke.
Smetka, se spomniš lani v istem obdobju samo, da je bilo vse skupaj bolj v črnih odtenkih  Cheesy
Jaaaaooo se sploh ne bom upala priti na obisk Roll Eyes
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #6 : torek, 21.11.2006 : 10:25:55 »

Vsakokrat, ko vidim takšno zgodbo, rečem: "Pa hudiča, saj ne more biti res!" Potem pa ugotovim ponovno, kako je to res. Tudi življenje takšnim ljudem ni sveto. Upam, da jih nagriza vsaj delček vesti. So pa kužki pravi cukri in tudi jaz menim, da jih ne bo problem oddati. Do tedaj pa bo imela Polona polne roke dela.

Lp Toga
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #7 : sreda, 22.11.2006 : 07:04:34 »

Kako je danes z zdravjem? Se popravlja?  Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sreda, 22.11.2006 : 14:51:53 »

Bo počasi, Brina je bolje.

Oglas je na bolhi in moram reči, da je več kot prehitro. Ljudje se namreč razburjajo, ker jih ne morejo videt in posvojit ZDAJLE TAKOJ. Prosim, da v bodoče takšnih hitro oddajljivih psov (kdorkoli pač) ne daje na bolho, od tam redno kličejo ljudje, ki za sterilizacijo/kastracijo še slišali niso.Zadnji klic malo prej je bil iz Ilirske Bistrice, za na kmetijo, kjer že imajo kraškega ovčarja, pa bi še enega majhnega za družbo. Vem, da jih je treba oddat in to čimprej in v nobeno posebno veselje mi ni še za njimi pucat, ampak sem po dveh dneh že čisto fuč od vseh teh ********* klicev. Mislim, da je za takšne pse povsem dovolj objava tule in na naši internetni strani.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #9 : sreda, 22.11.2006 : 15:15:11 »

Torej, mislim, da bi bilo smiselno, da tisti, ki je dal po lastni presoji zadevo na bolho, naj jo da po lastni presoji še dol. V bodoče bi bilo fajn, da tisti, ki bi radi pomagali na tak (ali drugačen) način o tem PREJ malo Smetko (ali koga od nas) pobarate.

Hvala in lep pozdrav,

Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sreda, 22.11.2006 : 17:24:26 »

Na Brino čaka ena družina, na Tanga druga. Ostali zaenkrat še nimajo nikogar.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 23.11.2006 : 15:49:54 »

Tudi Tofi je načeloma rezerviran (torej ni zagotovo, zanj še vedno lahko pokličete), Švrk in Trini še nimata svojih novih domov.
Logiran

benđi
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #12 : petek, 24.11.2006 : 10:02:18 »

polna veselja, da sem končno našla psička, ki bo zapomnil našo praznino v srcih, ...sem naletela na odpor...na brezčutnost...obsojanje; čeprav ta oseba ne pozna vsega ozadja..počutila sem se kot zločinec na zaslišanju.. Lips Sealed

če ti kuža ves miren zaspi v naročju; medtem ko se poslavljaš od njega, da bi ga peljal na evtanazijo...potem to ne pomeni, da je kuža trpel; še manj pa pomeni to, da sem proti evtanaziji!!  Angry

Iz druge strani telefona ni prišlo nobene prijazne besede; če se človek že odloči da bo opravljal take stvari; potem naj to dela z vsem srcem, in naj ne obsoja ljudi; samo zato; ker jih meče v en in isti koš....meni se je zamerila. Undecided

Ko sem odložila slušalko sem jokala Cry ...ker sem spoznala; da ta majhna kepica ne bo nikoli v mojem naročju, občutila moje ljubezni.... Cry

pa saj jih tako ali tako kliče na dan po 10 oseb; je rekla; ...potem s tisto 11 osebo, tako ali tako ne rabiš več biti prijazen, saj imaš tako ali tako dovolj interesentov.

Potem pa se sploh več ne čudim; da imate toliko psov...napadajte me zdaj koliko hočte...jaz sem povedala svoje...morala sem povedat svoje... Sad

Raje bom zbrala vse svoje prihranke; si nekaj sposodila od prijateljice; črtala božična darila in novo letno praznovanje...ker očitno, če kupiš psa; te obravnavajo lepše, kot pa če ga želiš rešiti iz zavetišča..ali je denar res  toliko pomemben?? sovražim ta svet! Cry

No vseeno upam, da bojo majhne zlate kepice, našle topel domek, poln ljubezni, spoštovanja in negovanja.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #13 : petek, 24.11.2006 : 10:12:23 »

Saj Polonino zavetišče ni edino - probaj v drugih...

A ni škoda denarja?
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #14 : petek, 24.11.2006 : 10:45:39 »



sovražim ta svet! Cry


No, mislim da tako hudo ni, pa brez zamere, ok? Lej zavetišč je res več kot dovolj, tudi zapuščenčkov, brez skrbi da boš našla nekoga zase. Ne poznam cele zgodbe, niti me ne zanima, mogoče sta se pa le narobe razumeli ali kaj podobnega.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines