mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:23:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mafija
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mafija  (Prebrano 23549 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 19.03.2008 : 11:15:27 »

Mlad (cca leto in pol) šarplaninec v slabem stanju, znanega lastnika, ki ga je pustil in odšel neznano kam pred dvema mesecema, je v zavetišču. Med odlovom je grozil, zdaj je pa že ok; zaenkrat še išče novega lastnika, ki ga bo znal vodit. Mafija ga je klical lastnik, na ime se odzove, zato bo tudi tako ostalo. Fotke kmalu.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1 : sreda, 19.03.2008 : 11:26:41 »

 Lips Sealed
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sreda, 19.03.2008 : 11:29:33 »



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 19.03.2008 : 11:33:07 »

Popravljam: po registru je star 2 leti, ime mu je Ej-Mafija, njegov status v registru je: mrtev  Huh.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : sreda, 19.03.2008 : 11:46:09 »

No saj, zdaj rabiš samo tablo: INSURED BY MAFIA.

Khm... mrtev?

lp, Katarina
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #5 : sreda, 19.03.2008 : 11:52:12 »

A ni kaznivo če psa odvžeš in prijaviš za mrtvega?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 19.03.2008 : 11:52:55 »

Ja. Datum odjave je celo prej kot datum prijave  Smiley. V glavnem, ni mrtev.
Sasenka, že tisti prvi del je kazniv. Zaenkrat nihče ne ve, kje je lastnik, bojda je odšel v Italijo.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #7 : sreda, 19.03.2008 : 12:01:21 »

Hja - v Horjulu se dogajajo vsemogoči čudeži. Zdaj že mrtve obujajo  Shocked
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #8 : sreda, 19.03.2008 : 12:03:38 »

ja je velka noč  Tongue Malo heca mora bit  Wink

Kakorkoli upam, da bo našel primernega lastnika, sem imela šanso živeti s šarplaninci 20 let in vem da bo zahteval človeka, ki ga bo znal vodit.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : sreda, 19.03.2008 : 12:11:53 »

Vame se je zagnal; in od takrat pa do prvega božanja sem rabila kakšne 3,4 minute. Če jaz lahko, bo pa še kdo. Ga ne bi rada uspavala.
Logiran

tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #10 : sreda, 19.03.2008 : 14:27:29 »

Vame se je zagnal; in od takrat pa do prvega božanja sem rabila kakšne 3,4 minute.
Shocked
Svaka čast Polona, jaz bi v tistem trenutku ko bi se vame zagnal, kakico nardila,..
Drugače pa lep kosmatinec.
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #11 : sreda, 19.03.2008 : 18:09:06 »

Vame se je zagnal; in od takrat pa do prvega božanja sem rabila kakšne 3,4 minute. Če jaz lahko, bo pa še kdo. Ga ne bi rada uspavala.


  Dej še nam povej kako se to nardi....tlele na vasi je kar nekaj prostih kosmatincev, ki bi te radi požrli ko greš  mimo:-)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #12 : sreda, 19.03.2008 : 20:54:46 »

Današnje dopoldne je bilo zelo zanimivo Smiley

Ko je Smetka izvedela za ime psa (Mafija...) ga je poklicala, pri tem pa je pes sploh se ni videl, ju je namrec locevala visoka betonska stena. Pa se Smetka s svojim najbolj ljubkim glasom zadere Mafija in v tistem na drugi strani pasji lajez, tako zares, 1m naprej pa se je stena koncala. Ko naju je zagledal, se je zagnal kolikor je mogel, nazaj ga ni držalo prav nič.

Si predstavljate kako izgleda, ko direktno v vas dirka, čez 50kilska gmota, imenovana Mafija?  Smiley Ne prav fajn  Tongue Sem prezivela, ob Smetkinih navodilih kakopak...pri tem sem se naucila tudi novega izraza - hertz klofn! Ne smes bezati, ne smes ga gledati ali ogovarjati...gres naprej, pocasi, kot da ni nic. No pa smo sli takole pocasi nekaj metrov (binulja, danes sem se jaz sprasevala "a smo ze tam?" Wink), Smetka je v tistem ze uspesno navezala kontakt, 5min kasneje se ji je ze dovolil pobozati. Jaz sem se vedno gledala nekam gor, pa malo v desno, pa malo v levo  Smiley

Ga je bilo treba seveda tudi v avto spravit...sem omenila, da se jih boji? No, ampak je slo Smiley In ce lahko Smetka v 20ih minutah obvlada psa (ki jo hoce pojest Smiley), ga boza, spravi v avto in iz avta v pesjak, potem obstaja nekje zagotovo se kak taksen pogumnez Smiley Ki seveda pozna pasmo in zna psa obvladati.

Lp vsem, Maja
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #13 : sreda, 19.03.2008 : 20:57:52 »

Boga Gargamelca. Grin Me veseli, da nisem bila na tvojem mestu ( a ti je kdaj Smet povedala kje sem stala ko je ona zankala enga privezanega pitbula? Grin Grin).  Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sreda, 19.03.2008 : 22:32:38 »

Se res bolje počutim na kavču, pa TV gledat, kot da en Mafija proti tebi leti in grozi  Tongue, ampak v resnici je ful malo tistih pravih junakov, pa še ti niso junaki na prostem, pač pa na ograjenem ali na verigi. Sem vedela, da je mlad; bi pristopila drugače, če bi bil zrel samec. Saj ni kakšnega trika, samo ne bojim se, ker nekako vem, kako bodo odreagirali. Ful so presenečeni, če reakcija ni beg, kriljenje in kričanje. In potem nenadoma ne vejo več, kam bi sami s sabo, pa kar stran gledajo, pa vprašaj jim visi nad glavo. Mafija se je nenadoma vpičil v koker španjela čez cesto in se napihoval, pa sem se usedla na tla in mu precej odločno ukazala, da mora takoj k meni. In je kar prišel, se usedel zraven, se pustil pobožat in pripet in to je v glavnem to.
Popoldan sva šla malo po parceli, pa je kar navdušen. Dobi piškot, če sodeluje, pa klope sem odstranila, pa se mu je fino zdelo, da se nekdo ubada z njim. Čisto fajn pes je, upam, da bo našel pravega.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mafija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines