mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 17:44:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: YORKSHIRSKI TERIER
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKSHIRSKI TERIER  (Prebrano 22553 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
animallover
novinec
*
Sporočil: 22


« : nedelja, 12.10.2008 : 13:13:32 »

Pri meni je pristal kuža, ki je ostal brez družine. Tukaj je začasno in pri meni ne more ostati.
ZATO IŠČE NOVEGA LASTNIKA!
Je 6 letni samček pasme yorkshirski terier, kastriran, redno cepljen, čipiran. Je nadvse prijazen do ljudi in do drugih kužkov in ostalih živali. Muc se še nekoliko boji, ker jih še nikoli prej ni videl. Drugače pa res prisrčen, srčkan kuža. Zelo je navezan na človeka. Opazila sem edino, da malo slabše prenaša moške osebe,  ampak na njih ne laja in ne renči, le nekoliko ''z strahom'' jih gleda. Mislim pa da mu bo moj oče kmalu dokazal nasprotno.   Grin
Navajen je na povodec, ko greva na sprehod se zelo lepo obnaša. Ponoči spi v postelji, pri meni (ja kje pa drugje).
Zelo umirjen kužek je. Danes sem ga skopala in je ratal pravi lepotec.  Cool
Pusti se česati, na vse te stvari je zelo navajen. Zdaj je lep, urejen, očistila sem mu ušesa, diši po pomarančah(se mi zdi)   Tongue in išče novega lastnika.
Ob sebi potrebuje nekoga, ki bo za njega res imel čas, pa ne za dolge sprehode, ampak enostavno za družbo, ker je zelo nerad sam.
 
Slike so objavljene na:
http://www.moj-album.com/uredi/animallover/13846943/?stran=1

Oddaja se s pogodbo Zavetišča Horjul. Kontakt: 051-304-435
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #1 : nedelja, 12.10.2008 : 13:47:57 »

http://animallover.moj-album.com/slike/12509836/nWgKS6AZ_ZpheZJx.jpg
Logiran
animallover
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #2 : nedelja, 12.10.2008 : 13:57:54 »

hvala!!!jz ne znam tko Sad
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : nedelja, 12.10.2008 : 16:22:34 »

A imaš rezervno baterijo za telefon? Po mojem ti bo pregorel. Cheesy

Kuža je pa res srčkan. Želim mu "ta prave" lastnike, da ne bo preveč žaloval za staro družino. In glede na napisano bi jaz dodala v pogodbo še "spanje na postelji obvezno"!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #4 : nedelja, 12.10.2008 : 16:26:19 »

Pepsi, ti bi lahko tvojim puncam privoščila moško družbo! Tongue
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 12.10.2008 : 18:53:41 »

Ježeš, lepo bitjece. Samo res Pepsi: ker sta damici bolj drobni in ju je na našem srečanju Bucijev zeblo, bi bilo dobro, če bi imeli v košarici fantka, ki bi ju pogrel TongueGrin
Logiran
animallover
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #6 : nedelja, 12.10.2008 : 22:56:50 »

No, pa da malo poročam kako se imava midva z Yorkijem Smiley
Priden je, tako zelo priden...kot da ga ne bi bilo. Je ena zelo ''priročno-naročna'' zadevca, ki hodi povsod z mano. Če bo še dolgo pri meni si bom verjetno omislila kakšno torbico Grin
Tudi muc se že počasi navaja in celo upa že kakšno povohati...vsaka ura, ki mine že naredi veliko razliko. Malo se je že pomiril, zmeden je še vedno, ker po šestih letih menjati okolje, mora biti res zelo stresno. Pa ga pobožam, polupčkam...in že miga z repkom. Zdaj že spi ko top, dobro da sem si pred kratkim kupila zakonsko posteljo, da lahko vsi 4je muci in oba psa spita pri meni. (Mislim, da se mi je ravnokar posvetilo zakaj moj fant nikoli ne prespi Roll Eyes )
Z eno besedo...tak cuker, da ne moreš verjet!!
Lep pozdrav vsem!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #7 : ponedeljek, 13.10.2008 : 10:54:40 »

animallover, daj pokliči Polono prosim.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #8 : ponedeljek, 13.10.2008 : 12:52:45 »

Ja pa kako lahko tak cuker ostane brez družine. Pa kaj je narobe z ljudmi no?

Saj vem, da bo šel v dobre roke, če ima Polona prste vmes ampak vseeno, dejte pazit komu ga oddajate.

P.S. Samo Pepsi res no, same babe imaš, nujno rabiš še enega prisrčnega fantka, da bo malo red delal. Roll Eyes

Logiran
animallover
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #9 : ponedeljek, 13.10.2008 : 13:11:37 »

En kup klicev, pri meni zaenkrat samo en obetaven, ker že imajo enega yorkija doma. Dobro, da mi Smetka pomaga, jaz tega ne bi zmogla sama.
Logiran
Pudlica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 65


« Odgovor #10 : ponedeljek, 13.10.2008 : 13:20:25 »

En kup klicev, pri meni zaenkrat samo en obetaven, ker že imajo enega yorkija doma. Dobro, da mi Smetka pomaga, jaz tega ne bi zmogla sama.

Hov,hov!
S Polono sem se pogovarjala o posvojitvi,upam,da me kontaktiras Animallover  Wink

lp,goga
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #11 : ponedeljek, 13.10.2008 : 19:50:51 »

P.S. Samo Pepsi res no, same babe imaš, nujno rabiš še enega prisrčnega fantka, da bo malo red delal. Roll Eyes

Joooj babe, nehite prosim...Vsake pol ure grem gledat, če je že oddan!  Trenutno navijam za tole družino, ki že ima enega yorkija - upam, da bodo ta pravi!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bela.orhideja
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #12 : ponedeljek, 13.10.2008 : 21:59:47 »

Lep pozdrav po dolgem času. Joj kako je srčkan tale kužek, jaz bi ga takoj posvojila, čeprav imam eno psičko pasme Lhasa Apso, ki ji je ime Lady, in sem jo kupila pri njenih treh letih, ker je bivši lastnik prodajal pse te pasme, vendar to je že druga zgodba. Zelo mi je všeč Yorki, le to ne vem, kako bi se moja Lady in on razumela, ker je ona sedaj dama doma, vajena je, da je sama, no mogoče bi pa se prav oba navadila, en na drugega, in bi imela družbo oba. Vesela, bom, če mi kdo poda mnenje, in, če ima kdo izkušnje, da ima doma dve različni pasmi, in še to sta starosti enake. Skrbela bi lepo zanj, kot za mojo psičko, čeprav imava medve kar nekaj dolgih sprehodov, predvsem zvečer. Zanima me tudi, če je Yorki navajen na red in čistočo, se pravi ali hodi ven na potrebo, ali dela to notri, kajti moja Lady opravlja vse zunaj....Pišite in me razveselite Wink Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #13 : ponedeljek, 13.10.2008 : 22:03:51 »

bela.orhideja,

osnovne info so zapisane v 1. postu (prijazen do drugih psov itd.), za vec info poklici na 051 30 44 35.

Lp, Maja
Logiran
bela.orhideja
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #14 : ponedeljek, 13.10.2008 : 22:09:02 »

O hvala Gargamel za tako hiter odgovor. Upam, da mi res uspe, in dobimo novega družinskega člana domov. Jutri bom poklicala pa za otale informacije, na telefonsko številko, ki si mi jo napisala.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: YORKSHIRSKI TERIER
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines