mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:52:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pižu
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pižu  (Prebrano 16788 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 15.01.2009 : 16:58:51 »

No, se kdo zanima?

Pozdravljeni,
po včerajšnjem telefonu vam pošiljam slike našega kužka Pižuja.
Rojen je 11. 6., čipiran, cepljen z vsemi podatki in dokumenti o ceplenju. Je zelo živahen in pameten mali psiček (cihuahua oz pinč).
Žalosni smo, da smo premalokrat z njim lahko zunaj na sprehodih in ravno skrb zanj, da mu bo lepše nas je privedla do tega, da bi ga želeli pokloniti družini, ki bo zanj imela več časa.
V soboto odhajamo za teden dni na smučanje. Lahko ga vzamemo s seboj, lahko pa ga oddamo tudi prej. To bi nam bilo celo ljubše.
Moj telefon je: 041 599 611.
 
Lep pozdrav, Tjaša
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 15.01.2009 : 17:13:11 »

Se fotke:

http://www.mojpes.net/fotke/pizu1.jpg

http://www.mojpes.net/fotke/pizu2.jpg

http://www.mojpes.net/fotke/pizu3.jpg

http://www.mojpes.net/fotke/pizu4.jpg

[v primeru objav slik drugje jih ne linkajte direktno,
temvec poberite dol in objavite na svojem strezniku.]
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #2 : četrtek, 15.01.2009 : 17:17:46 »

Jaz bi jim samo predlagala, naj čas  namenijo psu namesto smučanju. Ma revček mali, ker je tudi on pristal pri takšnih....
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 15.01.2009 : 17:45:09 »

Skrb zanj? Shocked Shocked Shocked

Ja hudiča,kaj ste pa mislili,ko ste si ga nabavljali(verjetno pri g.M..... ali njemu podobnem)?
Da je to igrača al kaj?
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #4 : četrtek, 15.01.2009 : 17:46:41 »

So se pa precej hitro naveličali nove igrače Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5 : četrtek, 15.01.2009 : 19:51:55 »

Prisrčna facka. Ker je majhen in moderne pasme (pa karkoli že to pomeni) - upam, da se bo hitro komu usedel v srce.  O tem, zakaj si ga je dotična družina omislila in kako so si predstavljali "pomanjkanje časa" s kakršnimkoli psom, pa nima smisla razpravljati, saj s tem kužku prav nič ne pomagamo. Je pa žalostno, se strinjam. Cry

Za posvojitelje manjkajo (vsaj) še podatki, ali je bil psiček kastriran, ali je sobno čist in primerno socializiran? Ima kakšne slabe navade  - če jih ima, se jih ne sme skrivati, saj vse pride na dan. Nekateri vrnejo psa samo zato, ker "je imel drisko" (primer izpred nekaj dni v Gmajnicah) - n  kdo ve, kje živalca konča potem, ko novi lastniki ugotovijo npr. da cel dan bevska na ves glas in rad polula omaro v dnevni sobi.

Kako se razume z otroki (majhni psi se pogosto ne najbolje); z drugimi psi, kako reagira na mačke in na sosede, kje je navajen spati, ali ima že vse stalne zobe....- Nisem potencialna posvojiteljica, da ne bo pomote, trenutno imam kavčne zmogljivosti zapolnjene. Če pa bi bila, bi hotela vedeti vse to in še marsikaj!

Upam, da mali srček čimprej najde nekoga, ki ga bo imel rad.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 15.01.2009 : 20:00:03 »

Jst Cheesy jst Cheesy pick me Cheesy pick me Cheesy
To je menda tak pes, da lahko kličemo sred noči, ker smo ga ravno videli Tongue

Se prostovoljno javljam, da jih prva pokličem Tongue
Pa čeprav bi samo malo zatežila z odgovorno oddajo, kastracijo, itn če si ga že niso mogli odgovorno nabaviti in obdržati Roll Eyes
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 15.01.2009 : 20:07:47 »

Kastriran ni, je pa menda srček, če naj bi to bil zadovoljiv odgovor na vsa vprašanja.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #8 : četrtek, 15.01.2009 : 20:25:26 »

Mhm, a tako. In spomnili so se včeraj, objavili pa danes, da grejo v soboto na smučanje (predvidevam,da to soboto?) in bi ga sicer vzeli tudi s sabo, če ga pač ne bi uspeli v enem dnevu oddat, ampak "bi jim bilo  ljubše, če bi ga oddali".

A so nore gobe jedli za kosilo ali kaj?
Saj vem, da sem sama napisala, da s takimi komentarji psu nič ne pomagamo. Ampak tu mač, res.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9 : četrtek, 15.01.2009 : 20:31:57 »

Skoda ker ne mores tko kaksnega sorodnika oddat, pa nej se kdo drug z njem ukvarja.
Ja, dobermani so kr velika skrb, sploh, ko zrastejo.

ps. I know that is not a doberman.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #10 : četrtek, 15.01.2009 : 20:32:29 »

Se sreca da ga dajajo vstran, bo bolje za njega. Tamalmu pa velik srece z novimi lastniki. Lips Sealed
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #11 : četrtek, 15.01.2009 : 22:45:36 »

Ker je mnenj o nameri "lastnikov"za oddajo kužka že kar nekaj, bi Pižuju  le zaželela čimprej  nov dom s takšno družino,ki bo imela zanj poleg ostalega tudi in predvsem ČAS! Smiley
Logiran
Stripijka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #12 : petek, 16.01.2009 : 07:41:53 »

Uf vi ste ena ker zoprna skupina.
Že dolg časa berem forume Horjula. Najdem veliko vaših odgovorov kot so "Kako smo srečni za dobre novice", "Kako je kuža srčkan" ..... oziroma pozitivne komentarje.
Včasih pa se najde kdo ki ni prav iz vaše skupine, ki napiše nekaj malo drugačnega in je takoj napad. Vas že zamišljam kot kužke ko se dajo v napadalno pozicijo, počakajo malo in začnejo lajat. Smiley

Meni deluje da ta punca ni tolik slaba in neodgovorna. Če pogledate malo slike vidite da je kuža lepo poskrbljen. Da ima luštne oblekice in oprtnico in vse stvari ki jih vsi mi radi kupujemo ker pač...radi imamo naše kužke. In kaj zdaj, malo je zamenjala prioritete. Videla je da nima več dovolj časa ukvarjati se s svojim psom. A nismo tudi v šoli govorili da ne smemo celo svoje življenje spremeniti da bi našem psu vse bilo popolno? Pač mora se on tudi navaditi na nekaj stvari zaradi nas, a ne?

Jaz mislim da ta punca ima rada svojega psa in zato tudi hoče boljši dom za njega. Lahko bi ga obdržala pa bi kuža imel zelo dolgočasno in osamljeno življenje. A mislite da je to boljše? Ona se vsaj potrudila da mu najde boljši dom. Sami veste koliko njih bi jih ker vrglo na cesto.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #13 : petek, 16.01.2009 : 07:49:33 »

mogoče so pa kupili čivavo in ugotovili da je pinč. Smiley
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #14 : petek, 16.01.2009 : 08:08:09 »

Stripijska neodgovoren je bil nakup psa. Ko ga kupujes se moras namrec zavedati, da bo s tabo xx let in se vprasati, ce si se pripravljen v teh letih spopasti s tezavami in svoj zivljenjski slog prilagoditi psu ali ne. Ce je tvoj odgovor ne si kupis plisastega psa!
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pižu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines