mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:33:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuku - Gorenja vas - Poljane
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuku - Gorenja vas - Poljane  (Prebrano 12158 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 21.01.2009 : 19:24:38 »

Stara 6-7 mesecev, neoznačena.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 22.01.2009 : 14:37:37 »

http://zavetisce.moj-album.com/slike/1601452/LHUAzwXhMSr5LfEO.v.jpg
Logiran

grenivka
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 22.01.2009 : 19:12:45 »

Zelo si nam všeč! Wink
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #3 : četrtek, 22.01.2009 : 19:28:17 »

Tale je pa taka gazelca da bi ji pasalo ime Naomi..lepotička!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4 : četrtek, 22.01.2009 : 20:56:40 »

Jaaa, Naomi, na dolgih črnih nogah, ups - tačkah Roll Eyes Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5 : petek, 23.01.2009 : 17:51:18 »

Crkljivka.

http://www.moj-album.com/slike/76039/Cidyc740hibv4swo.v.jpg

Katarina
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #6 : petek, 23.01.2009 : 18:25:58 »

Lepotička, ki te osvoji v sekundi.  Kiss Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #7 : petek, 23.01.2009 : 20:10:26 »

Uh, kakšna črnina, se je skoraj ne vidi, samo očke se svetijo iz teme... Cheesy

Logiran
malina2
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 25.01.2009 : 17:33:36 »

Ja res je lepa,podobna je mojemu Ariju, ki, sem ga posvojila pred parimi meseci, v Gmajnicah, čeprav je črn in ne zanimiv, je njavečji sonček na svetu in tudi Kuku želim lep in topel dom, čim prej čeprav je črna, in verjetno ni toliko klicev za njo kot za kakega, Pižu, in včasih sem zelo jezna , ker so črni kužki tako prikrajšani za komentarje in pozornost, čeprav so prav tako lepi in si želijo pozornost in ljubezen.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #9 : torek, 27.01.2009 : 22:00:47 »

Ne vem zakaj pisete da so crni psi nezanimivi razen ce statistike kazejo tako. Imam crnega psa, ki je mesancek ampak od ljudi, na sprehodih, v parkih, ne dobiva nic manj pozornosti kot drugi psi.  Res je da smo ljudje razlicni ampak KUKU je prekrasna lepoticka, kraljevske drze in bi ji ime NAOMI prav pasalo. Res me je navudusila. Ampak kaj ko.....  Malina2 ne skrbi, bo ze nasla svojo sreco, tko kot sta najina dva a ne ? Drzim pesti.  Wink
Logiran
malina2
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 28.01.2009 : 08:45:34 »

Sabrina, jaz nisem mislila, da so črni psi nezanimivi, samo velikokrat je bilo že napisano, da črni psi in mucki težje dobijo dom kot kakšni lepo obarvani, čeprav ne vem zakaj je to tako, kot sem že povedala imam tudi sama mešančka črne barve s kratko dlako.
In ne boš verjela tudi sama sem že naletela na vprašanje zakaj imam ravno takega ne zanimivega psa,živim na vasi kjer vsak vsakogar pozna, in ker nismo ravno slabo situirani,so me na začetku vsi hinavsko spraševali kakšne pasme je in kje sem ga kupila ..........jaz pa sem ponosno odvrnila,da sem ga šla iskat v zavetišče in da je navaden mešanček, potem pa tisti začudeni pogledi.V vasi kjer živim kar tekmujejo kdo bo imel lepšega psa (ameriški bokser, NO......)jaz pa imam svojega izgubljenčka, ki mu hvaležnost in navihanost kar žarijo iz oči. Roll Eyes Cheesy
In če bi se še enkrat odločila bi se isto.
Na začetku so bili odzivi moža in staršev (živimo v isti hiši, čeprav imam svoj uhod in vse ostalo) negativni vendar sen vstrajala, sedaj pa ga ima moj mož tako rad da je včasi popoldan več zunaj z njim kot pa z mano.
Smetka prosila bi te za komentar glede črnih muckov in kužkov, če imaš poleg vsega dela seveda čas.
Pa kaj napišite kako je KUKU, a že ima dom in kako se ima ?

lep pozdrav
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #11 : sreda, 28.01.2009 : 08:59:46 »

Moj je tudi izbiral rodovniškega psa in na koncu sem ga uspela prepričat za Horjulčanko. Že prej sem vztrajno namigovala na to, da bi enega brezdomčka posvojili, pa kar ni bil za to.
Potem pa so okoliščine nanesle na to, da sem prišla na spletno stran od Horjula in sama pri sebi sem se že odločila, da nočem rodovniškega. No, nekoliko je k moževi končni odločitvi doprinesla tudi cena rodovniških psov sram Roll Eyes, vendar ko je videl Missy pri Smetki, so vsi dvomi odpadli in on je izbral prav njo Smiley. Sedaj je njegova lubica.
Sicer Missy ni popolnoma črna, je pa lep primer tega, kako ena lušna psička obrne pogled na stvar pri nekom, ko jo vidi v živo. Vse želje po rodovnikih in točno določenem izgledu so se takoj razblinile.
Logiran
malina2
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 29.01.2009 : 08:43:50 »

Ja kocka mislim,da bi vsakdo ki namerava imeti psa moral pomisliti zakaj ga bo imel, a zato da se bo z njim dokazoval in bo imel xy pasmo ali za srečo in veselje ,če za drugo, bo pomislil tudi na posvojitev kakega osamljenega srčka,ki mu bo do konca življenja hvaležen.

Ja tudi jaz sem se dolgo časa odločala za psa in okoliščine so nanesle, da sem ga posvojila v Gmajnicah, čeprav mi je bilo vseeno iz katerega zavetišča ga vzamem,prav tako mi je bilo vseeno kakšne barve je ......no in vzeli smo črnega sončka Arija.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #13 : četrtek, 29.01.2009 : 11:18:54 »

Ja kocka mislim,da bi vsakdo ki namerava imeti psa moral pomisliti zakaj ga bo imel, a zato da se bo z njim dokazoval in bo imel xy pasmo ali za srečo in veselje ,če za drugo, bo pomislil tudi na posvojitev kakega osamljenega srčka,ki mu bo do konca življenja hvaležen.

A lahko prosim nehate streljat take idiotske izjave!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #14 : četrtek, 29.01.2009 : 12:30:19 »

Naša Missy nam ne izkazuje kakšne večje hvaležnosti, ker smo jo vzeli iz zavetišča. V bistvu mislim, da ji za to dol visi. Wink
Ravno nasprotno, večkrat nam nagaja, kaj zgrize in nasploh zna biti navihana smrklja. Poleg tega, da je največja zlatka na svetu, seveda Kiss.
Ji je pa pri nas bistveno bolje, kot bi ji bilo, v gozdu in je Smetka ne bi pripeljala k sebi in je oskrbela, kot je pač treba Smiley.
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuku - Gorenja vas - Poljane
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines