mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:23:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžale
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Domžale  (Prebrano 6982 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : torek, 24.02.2009 : 21:03:00 »

Najdena psica, mlada, pred kratkim sterilizirana, čipirana. Na čipu ni podatkov, v Veterinarskem domu Domžale, kamor je bil čip prodan, tudi preprosto nimajo podatka, komu so psico čipirali (in najbrž tudi sterilizirali).
Torej, če kdo slučajno že dva dni pogreša sterilizirano in čipirano psico, bi bilo najbolje, da pokliče v zavetišče.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 24.02.2009 : 21:08:43 »

http://zavetisce.moj-album.com/slike/1601452/is74bZBHllUQ4fXJ.jpg
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : torek, 24.02.2009 : 23:25:34 »

Še ena Cocktica! Kiss - Menda ja jo kdo pogreša?
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 25.02.2009 : 06:49:59 »

joj, lepotička mala pasja...srečno!  Smiley Kiss
Me čudi, da te nihče ne pogreša... Sad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 25.02.2009 : 19:28:17 »

V ambulanti nimajo podatkov o lastniku in pika. Jih nimajo, ker so na nek blokec pisali račun, pa so dali original lastniku, kopije pa nimajo, ker so bojda narobe podložili blok. Takšna je uradna verzija. Psička še vedno čaka, da se oglasi lastnik.

Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5 : sreda, 25.02.2009 : 19:33:06 »

Še nikoli nisem zasledila v domžalski ambulanti, da bi pisali na karkoli (ali v karkoli) drugega kot na ta blokec. Vse poteka ročno. Če bi bilo potrebno nalepit kakšen plakat v Domžalah lahko to naredim jutri.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #6 : sreda, 25.02.2009 : 23:50:30 »

No, za domzalsko ambulanto pa tole ni nic novega ... da ne govorim o tem, da psov cepljenih proti steklini ni bilo vpisanih v register za kar nekaj let (so baje izgubili podatke). Roll Eyes

Na katerem koncu Domzal pa je bila tale kuzika najdena?

Lp, Ursa
Logiran
malina2
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 26.02.2009 : 08:46:49 »

Ni kriva domžalska ambulanta, kriv je lastnik psa, zato ne krivite kar vse po vrsti.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #8 : četrtek, 26.02.2009 : 08:53:29 »

 Huh Za? Lastnik psa je kriv za nevpisane podatke?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #9 : četrtek, 26.02.2009 : 08:54:34 »

Malina2, ti imaš pa očitno odgovore na vsa vprašanja.  Roll Eyes
Seveda je v prvi vrsti kriv lastnik psičke, ki je ni imel pod nadzorom in nihče ni  krivil "kar vseh po vrsti".  Ampak ambulanta, ki v današnjih časih piše račune na listke in  nima računalniške evidence o cepljenjih, čipiranju itd., v mojih očeh ni kaj dosti vredna. A kartoteko za vsako žival tudi kar na navadne liste pišejo in pospravijo v ta prvi predal (ali pa sploh nikamor)? Cene  pa predvidevam, da imajo enake kot tiste ambulante, kjer te stvari "štimajo".
Oprosti, ampak meni je to zelo čudno. In neprofesionalno.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #10 : četrtek, 26.02.2009 : 09:06:49 »

V Horjulu trnutno ni časa za ubadanje z raznimi izpadi/klici za pozornost/provokacijami...
Je Polona prosila, da ne težit - prosim, dajte jo upoštevat.

Lp, Maja  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #11 : četrtek, 26.02.2009 : 09:26:47 »

  Ampak ambulanta, ki v današnjih časih piše račune na listke in  nima računalniške evidence o cepljenjih, čipiranju itd., v mojih očeh ni kaj dosti vredna. A kartoteko za vsako žival tudi kar na navadne liste pišejo in pospravijo v ta prvi predal (ali pa sploh nikamor)?
Naša Missy je bila tam že kakih 3x (na cepljenjih ipd.), pa nimajo nobene evidence/kartoteke. Vsaj jaz je nisem videla, lahko da po končani ordinaciji naknadno vpisujejo v računalnik, kar pa je malo verjetno.


Če lahko kaj naredim lokalno danes v Domžalah, da bi lažje našli lastnike (polepiti plakate ali kaj podobnega), lahko pomagam.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 26.02.2009 : 09:36:51 »

Predvsem lahko Missy zagotoviš drugega veterinarja. Oglas je na radiu Hit in na naši strani, če jo kdo išče, jo bo gotovo našel. Morala je biti v kakšni avtomehanični delavnici, po vonju sodeč.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 26.02.2009 : 09:40:16 »

Ni kriva domžalska ambulanta, kriv je lastnik psa, zato ne krivite kar vse po vrsti.

Noben lastnik psa, če le-ta ni veterinar ali zavetišče, nima dostopa do Centralnega registra psov, torej tudi ne more vpisovati podatkov na čip. Predvidevam, da lastnik glede na to, da je plačal in uredil vse, kar je zakonsko predpisano, pričakuje klic iz pristojne organizacije, da so našli njegovega psa. Veterinar oziroma zavetišče je po zakonu dolžno zagotoviti TAKOJŠEN vpis v register. Bi prosila, da nehaš trosit neumnosti.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #14 : četrtek, 26.02.2009 : 09:42:52 »

Z Missy smo šli tja 2x na cepljenje in šli smo še po potni list.
Za vse ostale zdravstvene zadeve itak hodimo na drugo kliniko, kjer tudi redno preverjamo vpis na čipu. Tudi cepljenje bomo letos glede na videno v Domžalah opravljali na drugi kliniki.
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines