mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 18:53:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neško/Kranj
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neško/Kranj  (Prebrano 6798 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 14.06.2009 : 13:21:07 »

Star 7-8 tednov.

http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/NUGWUfiQOQuYLeCy.v.jpg
Logiran

pasjeljubka
otrok do 14 let
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1 : nedelja, 14.06.2009 : 21:27:52 »

joj pa kje prinas v kranju najdete mucke?? .. kolikor opažam jih najdemo vedno več povoženih, in takole mladih sploh več ni v bližini..  dobro da je moja, vedno meni na očeh v hiši  Roll Eyes

no srček srečno!! hitro najdi eno dobro srce zate  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2 : ponedeljek, 15.06.2009 : 12:51:51 »

Cukerček  Kiss sem pa 100% da se muce najdejo prav povsod, samo se skrivajo. Moj najmlajši muc se je skrival pod kozolcem npr., in ga ni nihče opazil dneve in dneve. Ampak jaz sem ga slišala, pa so mi govorili, da imam prisluhe. Sem na koncu še sama začela verjet, da je čisto nekaj drugega, kakšen ptič. Nato sem šla pa le pogledat, in rezultat iskanja je bil mlad mucek, s čisto zlepljinimi očmi, ne vem, če bi bil živ še kakšen teden, če ga ne bi nihče našel. Hotela sem povedati, da se skrivajo.
Logiran
pasjeljubka
otrok do 14 let
*
Sporočil: 34


« Odgovor #3 : torek, 16.06.2009 : 17:10:26 »

ja Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 06.07.2009 : 17:11:32 »

Kastriran, išče dom.

http://zavetisce-horjul.moj-album.com/slike/15630030/VoO48CEcYxxpJZJm.v.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : petek, 07.08.2009 : 10:25:52 »

FeLV + FIV  negativen, dvakrat cepljen in seveda kastriran, išče dom.
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : ponedeljek, 24.08.2009 : 13:16:12 »

A tega lepotca ni pa še nihče opazil  Sad Mene je presenetilo, ko sem ga videla na zadnji strani, skoraj čisto pri dnu...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : petek, 30.10.2009 : 11:16:21 »

Prvi naš je v začasnem pri AjkiNajki, lokacija Ljubljana. Išče dom, kontakt: 051304435. Hvala  Kiss.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : petek, 30.10.2009 : 15:55:50 »

Dragi moji začasni namestiteljici... ko bosta dajali fotke v njegovo temo, predlagam, da je na njih sam, ker me bodo sicer klicali za vaše.
Logiran

AjkaNajka
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #9 : sobota, 31.10.2009 : 13:48:44 »

  midve z mamo zaključujeva enodnevno kariero začasnih skrbnic, ker je preveč neznosno in nama očitno ni pisano na kožo.
Kaj narediš če :
- ti maček po 10 minutah v novem "začasnem domu" prede?
- ti takoj nekaj z odobravanjem poje
- ti takoj pokaže, da mačji wc pa on obvlada
- ti še isti zvečer naredi predstavo "lej kako se jaz dobro počutim, pridi k meni, da te malo poljubčkam"
- ti prvo noč prespi po hišnih predpisih, ko se luč ugasne

Jah, en majčken pretuhtaš svoje zmožnosti in ugotoviš, da takega mačkona pa preprosto več ne daš od hiše in Polono pokličeš za odobritev posvojitve.

Polona, roko na srce, ne veva kaj delaš s temi mačkoni ampak Neško je primer mačkona, ki je prišel k nam samozavesten, ne preveč vsiljiv, prilagodljiv, čist, zdrav in mentalno popolnoma uravnovešen in kar pa je najbolj pomemben zna biti vljuden Wink.  Skratka prekrasen mačkon!
Pričakovali sva malo stresa, mačjih bojev in pihanja, pasje/mačjih bojev, neprespano noč itd....
Nasprotno Neško se je vliv v naš dom, res neverjetno.
Čestitava za ves trud, ki si ga vložila, ti in tvoja ekipa v te mačke in srčno upava, da ti bo povrnjeno v obliki množičnih posvojitev ne samo "odvečnih" mačk ampak vseh lepo počasi po vrsti.

Vsem morebitnim posvojiteljem pa : Polona ni tečna je pa prava čarovnica, kar se živali tiče, njihovih potreb in potreb/zmožnosti posvojiteljev.
Ko sva se javili za začasnici, je vprašala, če imava katerega v mislih pa nisva imeli, ker  nisva želeli nobenemu krivico delati. Polona je postavila par vprašanj o naši živalski in bivalni situaciji in rekla, da nama bo izbrala ustreznega in lej ga zlomka 100% je zadela.
Torej nauk zgodbe. Odprite se Poloni, morebitne dileme ji zaupajte, je pasje mačkasta in vam bo pravega znala predlagati.


Meni se pa nikamor ne gre, po potrebi se pa javim v jamralnem kotičku.
http://www.shrani.si/f/5/c/cu7U09d/nesko.png







 
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #10 : sobota, 31.10.2009 : 13:52:26 »

Ahahaha, super!  Afro
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sobota, 31.10.2009 : 14:04:48 »

 Kiss
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Neško/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines