piškotki | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | popusti za člane | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme galerija koledar pomagajmo forum pasji faq trgovina

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 22.08.2017 : 05:35:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  mojpesObvestila  |  mojpes.net nagrajuje  |  Tema: Člani pridobivamo nove člane
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Člani pridobivamo nove člane  (Prebrano 18445 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator

Spol: Ženska
Sporočil: 32.684

Sijejo zvezdice na nebu ...

« : petek, 10.07.2009 : 21:19:00 »

Člani pridobivamo nove člane

Ob zaključku celoletnega podeljevanja mesečnih bonov je bilo treba pogruntati kaj novega Smiley. Nekaj časa je trajalo, da so se ideje medile, zdaj pa je pred vami novost "člani pridobivamo nove člane" in upam, da vam bo všeč.
Za najbolj pridne bodo še dodatne nagrade Wink Smiley

Gre za dve aktivnosti:
A: novinec zvestemu članu podeli popust pri podaljšanju naročnine,
B: novinec zvestemu članu - vzreditelju podeli popust pri podaljšanju naročnine, če je pri tem vzreditelju kupil psa.

Člani pridobivamo nove člane, novinci nam delijo mojpes.netove popuste! Smiley
Razlaga izrazov:
* novinec - vsak uporabnik, ki naroči in plača katerega od uporabniških paketov midi ali maksi (novinec ni tisti, ki podaljša naročnino na uporabniški paket),
* zvesti član - vsak uporabnik, ki že ima svoj uporabniški paket midi, maksi ali mega naročen in plačan pred tem, ko mu nek novinec podeli popust,
* zvesti član - vzreditelj - vsak uporabnik, ki že ima svoj uporabniški paket maksi ali mega naročen in plačan pred tem, ko mu nek novinec podeli popust ob nakupu psa iz njegove vzreje,
* popust za člana - 2 € pri podaljšanju naročnine na uporabniški paket midi, maksi ali mega,
* popust za vzreditelja - 4 € pri podaljšanju naročnine na uporabniški paket maksi ali mega.

Kaj to pomeni?
A: Zvesti član z uporabniškim paketom midi, maksi ali mega ima možnost s priporočanjem mojpes.neta zbirati popuste, ki mu jih podelijo novinci. Za vsakega novinca, ki bo naročil in plačal midi ali maksi uporabniški paket, lahko pridobi zvesti član 2 € popusta pri podaljšanju svojega uporabniškega paketa midi, maksi ali mega.

B: Zvesti član - vzreditelji z uporabniškim paketom maksi ali mega ima možnost s priporočanjem mojpes.neta zbirati popuste, ki mu jih podelijo kupci psov iz njegove vzreje. Za vsakega vzrejenega in prodanega psa, katerega nov lastnik (kupec) se bo odločil za naročilo in plačilo midi uporabniškega paketa na mojpes.netu, lahko pridobi zvesti član - vzreditelj 4 € popusta pri podaljšanju uporabniškega paketa maksi ali mega.

Potek in pravila:
* Popusti v akciji "člani pridobivamo nove člane" se lahko koristijo izključno samo pri podaljšanju uporabniških paketov in ne tudi pri plačilu drugih mojpes.netovih aktivnosti, prav tako ne po prekinitvi naročnine in ponovnem naročilu uporabniškega paketa. Ob prekinitvi se zbrani in neizkoriščeni popusti izbrišejo in jih ni mogoče koristiti ob ponovnem naročilu uporabniškega paketa.
* Za podaljšanje uporabniškega paketa se popusti iz te akcije seštevajo z ostalimi popusti (redni popusti po ceniku, nakup knjig, darilni boni, nagrade ...), razen pri s strani mojpes.neta podarjenih uporabniških paketih (nagrade, srečelov, licitacije ...), kjer se ne obračuna noben popust, temveč se predhodno zbrani popusti prenesejo v naslednje naročniško obdobje.
* Popustov v nobenem primeru ni mogoče zamenjati za denar.
* V kolikor je znesek popustov višji od zneska, ki bi ga brez popustov moral zvesti član plačati za podaljšanje uporabniškega paketa, se preostanek prenese kot že zbran znesek popustov v naslednje naročniško obdobje in se koristi ob naslednjem podaljšanju uporabniškega paketa (naslednje leto). V primeru prekinitve se prenešeni popusti izbrišejo.
* Popusti iz akcije "člani pridobivamo nove člane" se beležijo v ločenih seznamih za zveste člane in za zveste člane - vzreditelje. Oba seznama sta javno objavljena. Sproti se beleži "pridobivanje" in "poraba" popustov.
* Novinec, ki je tudi kupec psa, lahko podeli samo en popust in ne obeh (enega zvestemu članu (A) ali enega vzreditelju kupljenega psa(B)).
* Podatki v naročilnicah, ki ne bodo ustrezali podatkom na mojpes.netu, bodo zavrženi (uporabniško ime, ki ne bo med člani ...).
* Akcija "člani pridobivamo nove člane" traja od 10.7.2009 do preklica.

A: popust za zvestega člana
* Novinec ob svojem naročilu na uporabniški paket v naročilnici napiše ime, priimek in uporabniško ime člana, ki mu je priporočil včlanitev na mojpes.net.
* Ob prejetju naročilnice in plačila bo mojpes.netov administrator v seznamu popustov pri bonusih zvestega člana, ki je bil naveden v naročilnici, objavil uporabniško ime novinca, kar je podlaga za obračun popusta pri podaljšanju naročnine zvestega člana, kateremu je bil podeljen popust.
* Zvesti član lahko s strani novincev v akciji "člani pridobivamo nove člane" pridobi neomejeno število novih članov in popustov. Popusti se mu seštevajo.

B: popust za zvestega člana - vzreditelja
* Novinec ob svojem naročilu na uporabniški paket v naročilnici napiše ime psarne ali ime in priimek vzreditelja - zvestega člana, pri katerem je po 1.7.2009 kupil psa, ter rodovniško ime in datum kotitve psa.
* Ob prejetju naročilnice in plačila bo mojpes.netov administrator v seznamu popustov pri bonusih zvestega člana - vzreditelja, ki je bil naveden v naročilnici, objavil uporabniško ime novinca, kar je podlaga za obračun popusta pri podaljšanju naročnine zvestega člana - vzreditelja, kateremu je bil podeljen popust.
* Popust iz akcije "člani pridobivamo nove člane" je lahko podeljen samo ob nakupu psa, vzrejenega pri zvestem članu - vzreditelju in/ali v njegovi psarni, nikakor pa ne za nakup psa, ki je plačilo za skok ali kako drugače posreduje vzreditelj pri prodaji psa iz druge vzreje. V takem primeru se lahko podeli le popust za zvestega člana.
* Zvesti član - vzreditelj lahko s strani novincev v akciji "člani pridobivamo nove člane" pridobi neomejeno število novih članov - kupcev psov in popustov. Popusti se mu seštevajo. Edina omejitev je število vzrejenih in po 1.7.2009 prodanih psov.

Praktična primera:
(imena so izmišljena):
Peter = zvesti član
Pavel = novinec
Puppy = psarna
Peter Petek = zvesti član in/ali vzreditelj

A: popust za zvestega člana
* Zvesti član Peter Petek je priporočil včlanitev na mojpes.net novincu Pavlu, ki naroči svoj midi uporabniški paket in ob tem v naročilnico vpiše:
njeno/njegovo uporabniško ime: Peter
njeno/njegovo ime in priimek: Peter Petek,
* po prejemu naročilnice in plačilu za midi ali maksi uporabniški paket mojpes.netov administrator vpiše novinca Pavla v seznam k imenu zvestega uporabnika Petra,
* ob podaljšanju uporabniškega paketa zvestemu članu Petru odšteje od zneska za plačilo podaljšanja uporabniškega paketa 2 €.

B: popust za zvestega člana - vzreditelja
* Novinec Pavel kupi psa pri vzreditelju Petru Petku iz psarne Puppy, ki ima na mojpes.netu uporabniški paket maksi ali mega. Novinec Pavel  naroči svoj midi uporabniški paket ter ob tem v naročilnico vpiše:
ime psarne ali ime in priimek vzreditelja: psarna Puppy ali Peter Petek, če vzreditelj ne vzreja pod imenom psarne,
rodovniško ime psa, ki ste ga kupili pri tem vzreditelju: Pet Puppy,
pes je skoten dne (vpišite datum): 1.7.2009,
* po prejemu naročilnice in plačila za midi ali maksi uporabniški paket mojpes.netov administrator vpiše novinca Pavla v seznam k imenu zvestega člana - vzreditelja Petra; doda tudi podatke o psu,
* ob podaljšanju uporabniškega paketa zvestemu članu - vzreditelju Petru odšteje od zneska za plačilo podaljšanja uporabniškega paketa 4 €.

Jana Pahovnik
Gavce, 10.7.2009
www.mojpes.net
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator

Spol: Ženska
Sporočil: 32.684

Sijejo zvezdice na nebu ...

« Odgovor #1 : petek, 10.07.2009 : 21:26:33 »

A: Seznam popustov za zveste člane:
(član na desni strani seznama je poklonil mojpes.netova 2 € popusta za zvestobo članu na levi strani seznama)
zvesti član |popust je podelil novinec
Totally true LoveKavkaški ovčar
whippetTinap90

B: Seznam popustov za zveste člane - vzreditelje:
(vsako uporabniško ime na desni strani seznama pomeni 4 € popusta za vzreditelja na levi strani seznama)
zvesti član - vzreditelj |popust je podelil novinec - kupec psa
xyxy

Dodatek - že koriščeni popusti:
dobil |podelil |znesek
KaliBali (Izis)SILBA MIA2 €
Tejaduška2 €
Vixennotja2 €
white roseAnja M2 €
luna7Acisa2 €
nellchybvovk2 €
tikaDee_Dee2 €
zmagoPola2 €
perezvonsansa2 €
robinCottonly2 €
Xenaasisi2 €
nezzekteycha2 €
MeredithNika22 €
luna7an-ja2 €
rottikingdomzlatolasska
summers
2 €
2 €
DesobedienciaajidiL2 €
MARKO & INDIAIztok od Lie4 €
colepepperyaris4 €
lapiLaetitia4 €
McKrusternatis2 €
Houdiniriry2 €
urekpsarnamojcina2 €
fromframhousebeli medo2 €
Yoslavica2 €
GoldenGirlBlue pearl2 €
moonbeamFižolova župca2 €
NINAbernardina2 €
terantirenat2 €
Cottonlyvellamo4 €
XenaCasperjanc2 €
S in M 2011Queenie2 €
white rosestellacometa2 €
moonbeamuraa2 €
čarkajackinmi2 €
McKrusterDiana Breznik2 €
BarbkaSoprailcielo2 €
PepsiMačja2 €
ksenijamwhipplove2 €
LenciSchTails2 €
alexyJure1232 €
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  mojpesObvestila  |  mojpes.net nagrajuje  |  Tema: Člani pridobivamo nove člane
Skoči na:  

domov | o psih | koledar | galerija | pasme + oglasi | pomagajmo psom | forum | pasji faq | trgovina | informacije - pomoč | splošni pogoji

2000-2017 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.