mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 03:49:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tris/Brezovica
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tris/Brezovica  (Prebrano 16922 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 02.09.2009 : 16:08:52 »

Včeraj sprejet mix ovčar, star leto dni.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 08.11.2009 : 20:46:31 »

Njegova tema je tipičen primer "priljubljenosti" mix ovčarjev pri nas. Če je, al pa če ga ni... vseeno je.

Bom pač spisala en monolog. Tris je bil nemogoč, ko je prišel. Dotikov ni prenesel, bal se je vsega, odreagiral je z grizenjem vsevprek. Smo se odločili, da mu damo nekaj časa... še vedno je na slednem povodcu, še vedno se izogibamo stiku kar povprek, ampak je vseeno postal zadovoljen in vesel pes.

Morda mu ne bo kaj dosti pomagalo. Je sicer že dvakrat cepljen, vendar krvavo driska in bruha kot za stavo.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2 : nedelja, 08.11.2009 : 20:47:40 »

Zdaj? Ali na splošno?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 08.11.2009 : 20:51:32 »

Zdaj.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #4 : nedelja, 08.11.2009 : 20:53:43 »

Fajn. Luštno.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #5 : nedelja, 08.11.2009 : 21:07:39 »

Bi jst se malo tecnala (sej se me lahko brise, konec koncev, se to pogosto dela  Tongue ). Zdajle visim v Trisovi temi in cakam, koliko tistih, ki visijo v horjulski temi bo temu psu namenilo kako besedo. Pa pritiskam F5 (in se nic ne spremeni) in potm sta se 2 tako na hitro ustavila v tejle temi, da nisem mogla tako hitro pritiskat, da bi ju zaznala. Samo stevilka se je spremenila. Mislim, da tole spada v kategorijo, ko pride do tezave in je treba nekaj narest, mignit, zatezit, omenit, se potrudit, ... pa je samo tisina... Taka boleca tisina. Ker ce bi bil mali, beli in dolgodlak (ali pa mali kratkodlak in naguban), bi ze trije napisali v temo, kako lahko pomagajo, ce rabis uno in uno dietno hrano in ce...
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #6 : nedelja, 08.11.2009 : 21:13:47 »

Glede na sliko bi rekla, da že precej zaupa.
Nažalost pa jaz ko vidim takele pse ki se oddajajo avtomatsko pomislim, da pa s temi ne bo lahko..so nekako "neatraktivni" za širšo javnost, če niso ravno mladički ali vsaj z daljšo dlako. Pa ne me narobe razumet, to je žalostno.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7 : nedelja, 08.11.2009 : 21:22:49 »

Jst te čist popolnoma zastopim, kaj misliš  Wink Ampak je dejstvo, da ne samo širša množica, ampak tudi ožja tukaj na forumu zelo jasno kaže svoje preference. In to samo z oglašanjem v različne teme. Ko jim ni treba nič naredit, nič žrtvovat in nič razmislit... Ampak samo napišejo. In tema od mix mopsa ima takoj 4,5,6 strani (tudi če je tretjina tega samo  Kiss in iiiii ipd), mix NO pa en mesec ostane neopažen. Nikogar ne zanima kako je. Nihce noče imet še kakšne slikice. Nihče ne sprašuje nič.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 08.11.2009 : 21:31:45 »

No sej, to sem hotela povedat. Konec koncev, tudi če ga v arhiv ruknem pa zaklenem, ne verjamem, da bi kdo sploh opazil. Ampak pes je tukaj in ima težave v življenju. Pa tudi, če jih nima, nas je točno pet, ki sploh vemo, da obstaja.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 08.11.2009 : 21:36:19 »

Nažalost pa jaz ko vidim takele pse ki se oddajajo avtomatsko pomislim, da pa s temi ne bo lahko..so nekako "neatraktivni" za širšo javnost, če niso ravno mladički ali vsaj z daljšo dlako. Pa ne me narobe razumet, to je žalostno.

Jaz tudi avtomatsko to pomislim. Torej avtomatsko evtanazija? Saj ne sprašujem tebe... ampak me zanima, kakšno je širše ljudsko prepričanje. Evtanazija? Po 30-ih dneh? Al pa mogoče že prej, saj je itak brez veze?

Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #10 : nedelja, 08.11.2009 : 21:36:36 »

In tema od mix mopsa ima takoj 4,5,6 strani (tudi če je tretjina tega samo  Kiss in iiiii ipd), mix NO pa en mesec ostane neopažen. Nikogar ne zanima kako je. Nihce noče imet še kakšne slikice. Nihče ne sprašuje nič.
Ja, ker je to tipičen pes za na ketno - vsaj tu kjer jaz živim in nič mi ne daje slutiti, da je drugod drugače. In če mene vprašaš, je to tako zelo ukoreninjeno pri večini ljudi, da potem hočeš nočeš vpliva tudi na njihovo pomanjkanje interesa za take pasje osebke. (P)ostanejo neopazni, jih enostavno ni. Močno upam, da ko se pozdravi naleti na nekoga, ki bo imel obilico ljubeče vztrajnosti in ki bo samo njegov. Drži se, pesjan!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #11 : nedelja, 08.11.2009 : 21:38:20 »

Ok. Ti govoriš o širših množicah. Mene pa zanima, ali bo kdo tule na forumu vprašal, kaj rabi in kaj pripelje v ZH takoj jutri zjutraj, da bo psu bolje.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #12 : nedelja, 08.11.2009 : 21:41:32 »

Jaz tudi avtomatsko to pomislim. Torej avtomatsko evtanazija? Saj ne sprašujem tebe... ampak me zanima, kakšno je širše ljudsko prepričanje. Evtanazija? Po 30-ih dneh? Al pa mogoče že prej, saj je itak brez veze?

Jst sem načeloma proti. Tako kot sem proti evtanazijam črnih mačk, samo zato, ker so črne. In itak, da ti bo večina sodelujočih (tukaj) odgovorila tako. Ampak dejanja so pa nekaj drugega.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #13 : nedelja, 08.11.2009 : 21:43:28 »

Kaj pa je razlog za njegovo bruhanje in drisko? Se že ve?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #14 : nedelja, 08.11.2009 : 21:46:57 »

Nisem prepričana da predstavljam širše ljudsko mnenje ampak evtanazija po tridesetih dnevih zakaj? Ker ni mladič, ker ima krvavo drisko ali kaj?! Saj razumem tvoj point smetka, ampak kar se marsikoga tukaj gor tiče si lahko širše ljudsko mnenje nekam vtaknemo - po širšem ljudskem mnenju marsikdo od nas psa sploh ne bi imel, ker je trideset dni že preteklo, ko smo se našli.
Moja je bila sicer mladič, ko sem jo posvojila, pa je bila v zavetišču že kar nekaj časa brez zanimanja zanjo, najbrž ker je bila non stop podriskana (BTW - krvavo tudi ona, to sem dobila v paketu z njo pa nihče me ni nič opozoril in se opravičujem če sem zdaj koga ki tukaj ne sodeluje prizadela... Roll Eyes) in torej nič kaj prijetna niti za jo v naročje vzet, pa še prednike je imela "rizične".
Nekako tako je s tem peskotom, s tem da ima oteževalno okoliščino - odrasel in po standardnih parametrih nič kaj pretresljivo lep.
Torej?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tris/Brezovica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines