mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:34:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Srce-srcna zaklopka
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Srce-srcna zaklopka  (Prebrano 40079 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #75 : sreda, 16.09.2009 : 17:37:36 »

Hvala, potem pa verjetno ni take panike, da bi moral lulat npr. na štiri ure. 
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #76 : sreda, 16.09.2009 : 20:14:53 »

Ne, ne, sploh ni, jaz sem tudi mislila, da bo zdej skoz pil in lulal, ampak čist lepo zdrži čez noč.

Lp, Sara Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #77 : petek, 18.09.2009 : 21:38:33 »

Hm, zdej imam pa še eno vprašanje, danes namreč sem govorila z dr.Domanjkovo o tem da Boni še kar kašlja, čeprav jemlje tablete in mi je rekla, da po tabletah nebi smel več kašljat, skratka zanima me, ali ima kdo tudi takšne izkušnje da je kuža še vedno kašljal (sicer manj kot prej ko ni imel tablet) kljub rednemu jemanju tabletk ali je to samo pri mojem Boniju?
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #78 : ponedeljek, 25.02.2013 : 22:22:26 »

Bajki ima diagnozo popuščanje srca in vodo v pljučih. Dobiva Vetmedin 2x dnevno in Lasix 2 x dnevno. Terapija mu je lepo prijela, saj je po nekaj dnevih postal čisto prerojen kuža. Veterinar nam je omenil, da lahko brez težav in dodatnih zapletov (nažalost brez teh pri nas ne gre) živeti še kakšni 2 leti. Men zanima, kakšen je potek bolezni. A se potem še zviša doza tablet in je spet začasno boljše?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #79 : sobota, 02.03.2013 : 23:22:22 »

Moje izkušnje z vsemi temi zdravili so takšne da sčasoma ta zdravila uničijo ledvice, pri nas doze nismo zviševali se je pa stanje slabšalo, odpovedale so mu tudi ledvice, končalo se je z evtanazijo. sram Na zdravilih je sicer živel še dobra 3 leta. Kakšne pasme pa je Bajki? Vama želim srečno in da bi bila čim dlje skupaj.
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #80 : nedelja, 03.03.2013 : 18:17:17 »

Lynn, Bajki je sibirsky husky. Septembra bo star 10 let. Uf, jaz bi trenutmo ubijala, da bi ga imela še tri leta... Sad tako pa vsake dva tedna, ko gremo k veterinarju, ne vem, če ga bom še pripeljala domov-- rešimo eno težavo, pa se pojavi druga.. ampak vseeno upamo.. dokler se kuža ne da, se tudi mi ne bomo..Sploh pa zaenkrat je glede srčka in pljuč videti vse ok. Zdaj je največja težava izgubljanje telesne teže..bomo videli, kaj zvemo v sredo.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #81 : nedelja, 03.03.2013 : 18:23:50 »

Moje izkušnje z vsemi temi zdravili so takšne da sčasoma ta zdravila uničijo ledvice, pri nas doze nismo zviševali se je pa stanje slabšalo, odpovedale so mu tudi ledvice, končalo se je z evtanazijo.

Niso kriva zdravila, ampak sam vzrok, torej popuscanje srca.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #82 : nedelja, 03.03.2013 : 20:36:24 »

Ne vem, meni je veterinarka da Edemid uničuje ledvice.
A od popuščanja srca so se mu uničle ledvice...? no sej ne vem, ker mi niso kej dosti povedali na veterini, vem da je rekla da Edemid zelo slabo vpliva na ledvice.

Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #83 : četrtek, 07.03.2013 : 21:19:17 »

Smiley no tko, ker se ej naš kuža prav lepo zredil, ker je živahen, zadovoljen in sploh ok, mu včeraj niso delali dodatnih preiskav. Zaenkrat ostaajamo lepo na tabletkih in na vezi z veterinarjem. In uživamo v teh lepih trenutkih Smiley
Logiran
mare.rant54
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #84 : sreda, 25.06.2014 : 08:48:12 »

Pozdravljeni!
Pred 14imi dnevi sem izgubil nemsko dogo po imenu Er za pesanjem srca. Revcek se je bojeval z boleznijo kar nekaj mesec vendar je bilo na žalost prehudo. Cry Sedaj sem ostal sam in z miljon njegovih tablet. Če kdo potrebuje Vetmedin 5mg tablete jih prodam. Ostale edemid, aldizem ter lanitop pa vam podarim. Ker vem kako ne normalno drage so tablete sem moje kupoval v nemciji tako da je cena polovicna kot v lj na pasji Kliniki (Ideja za vse ki iih kopujete na kliniki v Lj, kupujte jih v tujini, mnogo ceneje in so tudi kapsule tako da jih kuža lažje pogoltne.). Vsem pasjeljubcem zelim veliko srece in želim vašim kužkom čimbolj bolj kvalitetno in dolgo življenje.
Lep pozdrav Marko!
(040 572 004)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Srce-srcna zaklopka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines