mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:35:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jamie Oliver
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jamie Oliver  (Prebrano 12108 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : petek, 06.11.2009 : 22:51:37 »

 Smiley
Kot ste ugotovili, imena še nima. Je pa kljub temu prijazen cca 1 leto star in zanimive črno bele barvne kombinacije. Najden v slabem stanju, z nekaj cm "izpadom" črevesja, kar ga je bolelo in motilo pri opravljanju potrebe, da si predstavljati ne morete! Sad. Imel je tudi nekaj krvi v urinu.

Zdaj pa je frajer testiran (negativen, juhej!), kastriran in operiran - to izpadlo črevesje so mu poštimali skozi trebušno votlino, kjer je seveda šivan. Nosi ovratnik, kar mu ni preveč pogodu, pa tudi zdravil ne bi jemal čisto prostovoljno. Wink.

Račun zanj, potrebna zdravila in dietno hrano, višini 330,00 eur bo poravnal Repek, kjer seveda lahko sodelujete tudi, vsakega evrčka bomo neznansko veseli.
Naši podatki so:
REPEK-Društvo za pomoč brezdomim živalim
Pot v Hrastovec 9a
1231 Ljubljana-Črnuče
TRR: 03107-1000197021 s pripisom "Zorro"

Trenutno se nahaja pri Tecki, ki ga je, takega rekonvalescenta, prijazno sprejela v svoje varstvo, po okrevanju pa bo iskal nov dom.

Ker pa je potreben še dveh doz zdravil, ki mu jih bodo dali na veterini, bi JUTRI in v NEDELJO lepo prosili, če je kje kdo, ki bi mačka in Tecko peljal na veterino v Mestnem logu. Če je kje kdo, ki je pripravljen  priskočiti na pomoč s prevozom, naj se javi kar Tecki na tel:
031 529 863

Slike sledijo.

Hvala!

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : petek, 06.11.2009 : 23:04:10 »

Fotka:



Prijazen in kljub ovratniku daje buce. Kiss

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : sobota, 07.11.2009 : 07:24:48 »

Tecka, kako ste?

Upam, da bosta dobila prevoz na kliniko. Huh

lp, Katarina
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #3 : sobota, 07.11.2009 : 08:28:03 »

Ponoči smo bili pridni, štale dela le, ko ga prime na potrebo. Verjetno jih še nekaj časa bo, saj ga reveža boli 100 na uro. Takrat pa preuredimo kompleten boks in se mi dozdeva, da bo to del stanovanja, ki ga bo treba največkrat pospravit v prihodnjih dneh    Driskamo (ni prav veliko krvi zraven) in urin je še krvav. G. ne bi želeli bit v zaprti v boksu, samo žal pri "doslednem" zapiranju vrat mojih nima druge izbire. Je pa najsrečnejši na stolu, ko ga spustim Smiley
Smo imeli tudi nekaj brzinskih varnih spoznavanj (beri pihanje, renčanje in podobno). Menda bi ga ob pogledu na Thebo skoraj kap - sklepam po pogledu Shocked, je pozabil pihat ali kaj podobnega. Ko je potem pogledal proti meni, sem mu iz oči razbrala nekaj takega stop butnglavc

Za zdaj se za prevoz še nihče ni javil, imam pa še nekaj idej koga "fehtat".

Kar se imena tiče pa je do zdaj najboljšega izjavil moj Samo: "Je sam v kuhni nonstop, k Jamie Oliver" Bomo pa še rahlo premislili Wink

Drugače tema paše pod Horjul menda, ali pod MH, porkaflek ste me babe čisto zmedle Cheesy Tongue
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #4 : sobota, 07.11.2009 : 08:34:41 »

Kam te peljem?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : sobota, 07.11.2009 : 08:51:02 »

Povejte kam pasete, pa vas prestavimo. Zorrotu pa zelim, da se hitro pobere....in gre v nov dom.  Kiss
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #6 : sobota, 07.11.2009 : 09:05:29 »

Prevoz urejen, več ko prideva nazaj Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : sobota, 07.11.2009 : 09:12:13 »

Kar k meni ga daj, sem ga jaz "zakuhala".
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #8 : sobota, 07.11.2009 : 10:40:55 »

Dobili smo piko, za jutri prevoz tudi zmenjen (Trixi še enkrat hvala).
Kar se imena tiče bomo kar z Jamie Oliver zadovoljni, ker je tako fensi, da rabi imet tudi priimek Wink. Res je ful prijazen mačkon. Če bi imela jaz tako "predelano rit" vsekakor ne bi predla in dajala buc Tongue
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #9 : sobota, 07.11.2009 : 12:37:06 »

Imate novo ime teme. Kiss
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #10 : sobota, 07.11.2009 : 18:28:16 »

Hvala vsem udeležnim! Kiss

Katarina
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #11 : nedelja, 08.11.2009 : 11:26:46 »

Zjutraj smo med standardno drisko ugledali nekaj klobasi podobnega in bili nadveseli . Šli smo že po piko, če bo vse po planu je naslednji obisk veterinarja šele odstranjevanje šivov.
Je pa tak cort tole. Zlato mačje bitje. Na pihanje in renčanje ostalih mačkov se odziva z bucanjem v rešetke Kiss Kiss Kiss. Čisto nekonflikten mačkon. Bi človek pričakoval, da bo vsaj malo pihnil nazaj Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #12 : ponedeljek, 09.11.2009 : 09:05:39 »

Smo boljši. Lulanija je iz potrebe v potrebo manj obarvana in količine so vedno večje (prej je šlo bolj po kapljicah). Driska je tudi vedno bolj kompaktna (čeprav še vedno driska). Pridno papca glista suha, da bo čimprej pravi Horjulc Tongue Wink Cheesy.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : ponedeljek, 09.11.2009 : 09:18:30 »

Super odlično! Smiley

Katarina
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #14 : ponedeljek, 09.11.2009 : 11:38:14 »

Slaba kvaliteta, ker je itak pri roki samo mobitel Roll Eyes

Trdnjave padajo Smiley


Trenutno najboljša kolega (itak bi Theba rada samo njegovo hrano Tongue)

(klik na sliko jo poveča Wink)
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jamie Oliver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines