mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:18:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izo/Vrhnika
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izo/Vrhnika  (Prebrano 2876 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 26.02.2010 : 19:47:19 »

Najbrž je sorodnik od naše Izzie, prostoživeč maček. Danes bi moral biti vrnjen na lokacijo, pa zaradi očitno slabega stanja ne bo. Če mu bo pri nas všeč (zaenkrat mu je strašno všeč), bo iskal dom; če ne, bo vrnjen, ko bo bolje. Mlad odrasel ogromen mačkon, kastriran.













Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1 : petek, 26.02.2010 : 19:59:58 »

lepi lepi lepi Cheesy še skozi ekran čutim te buce Grin
Logiran

missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2 : petek, 26.02.2010 : 20:00:34 »

Joj je zdelan, lepotec.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : torek, 16.03.2010 : 07:58:05 »

Izo je sicer prijazen, ampak precej muhast, pa fajn ugrizne, ko se mu zazdi. Ko bo zdravljenje končano, bo vrnjen v okolje.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 17.03.2010 : 18:37:36 »

Danes je dobil antibiotik, ki drži deset dni in še eno dozo proti garjam. Ada ga je pogumno odnesla nazaj in pravi, da je začel kričat in vpit že takoj, ko je prišel nazaj na lokacijo in bil še v transporterju. Ven ga je morala na silo strest, obrnit transporter skupaj z njim na glavo. Zdaj ždi ves nesrečen na senu in gleda kot Achmed, the dead terrorist in menda še zdaj vpije.
Sicer je Izo en tak tipičen desc. Če bi bil moški, bi ležal na kavču z nogami na mizi, buljil v tv, šaltal programe, pil pivo in rigal, klel in bruhal na perzijsko preprogo, zato da bi lahko še več pil. Poleg tega bi ves čas kričal na ženo, da južna ni okej, pa da so cote narobe oprane, pa da naj mu copate prinese, mulce bi pa okoli kepe vsakič, ko bi se samo približali.

Sej samo zato to pišem, da se ne bova samo dve sekirali, ker je Izo ves nesrečen na senu, namesto da bi svojo familijo, ki bi mu vestno služila, pretepal.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izo/Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines