mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 00:15:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čiko/Vrhnika
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiko/Vrhnika  (Prebrano 5483 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 05.08.2010 : 21:08:23 »

Star, neoznačen, z usnjeno ovratnico.







Logiran

Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 05.08.2010 : 21:18:53 »

A še ni konec za danes? Undecided
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : četrtek, 05.08.2010 : 21:21:30 »

Sad Pa kaj je to? Pes ti je bil 10+ let zvest in potem ga vržeš na cesto??!! To je postala izgleda že kar vsakdanja praksa!
Pa to ni res! Moj pes je v približno taki koži kot tale (star) in si predstavljam kako grozno nesrečen bi bil, če bi ga nekje zapustila. Še če grem v trgovino in me ni 5 minut, ko grem samo po čike, me je tako grozno vesel, ko pridem nazaj.
Sej ne morem verjet, kok so ljudje brezsrčni!
Res upam, da tegale nekdo išče...
Logiran
snežinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #3 : četrtek, 05.08.2010 : 21:28:34 »

Tudi meni se trga srce. Sploh zato, ker smo se pred nekaj meseci poslovili od naše psičke, ki je bila na koncu v podobni situaciji, pešale so ji zadnje tačke, zato si predstavljam, kako hudo je to za psa, že če ima ob sebi lastnike, ki ga imajo radi in mu na najboljši možni način pomagajo. Ne pa da takole ostaneš na cesti in lutaš gor in dol cel dan.
No vesela sem, da tale starček sedaj ni več na cesti in upam, da se najdejo lastniki.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4 : četrtek, 05.08.2010 : 21:41:13 »

vesela sem, da tale starček sedaj ni več na cesti in upam, da se najdejo lastniki.

Srčno upam, da ga iščejo. Ker če so brez vesti, je čisto vseeno, tudi če se ne najdejo... Sad
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
snežinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #5 : četrtek, 05.08.2010 : 21:50:24 »

Srèno upam, da ga išèejo. Ker èe so brez vesti, je èisto vseeno, tudi èe se ne najdejo... Sad

Se strinjam! Ko sem danes krožila že neštetotič po Stari Vrhniki, iskala tegale kužka in spraševala okrog, če ga je kdo opazil, so vsi mislili, da iščem svojega psa. In mi je dalo mislit res, da je mogoče nekaterim od nas več mar kot njegovim lastnikom osebno. Upam pa, da ga mogoče samo iščejo na napačnem mestu. Čeprav težko verjamem, da je s temi tačkami prišel od kje daleč.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #6 : četrtek, 05.08.2010 : 22:01:01 »

Grozno... Da si nekomu zvest prijatelj toliko let, potem pa pristaneš takole... Pozabljen, zavržen, vreden manj kot... Ma, bom raje tiho.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #7 : petek, 06.08.2010 : 05:39:27 »

Ojej, to pa je starina (al' pa vsaj zgleda tako).
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #8 : petek, 06.08.2010 : 09:19:27 »

Ojej, to pa je starina.

Zelooo simpatična starina... Smiley Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : petek, 06.08.2010 : 15:44:29 »

Tale dečko se je danes fejst razhudil. Krivi smo namreč mi, ker on ne more vstat. Ne pusti si pomagat, tako da čakamo, da prime protibolečinska.
Logiran

Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #10 : petek, 06.08.2010 : 15:54:51 »

:S
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 07.08.2010 : 20:20:12 »

Sad Pa kaj je to? Pes ti je bil 10+ let zvest in potem ga vržeš na cesto??!! To je postala izgleda že kar vsakdanja praksa!
Pa to ni res! Moj pes je v približno taki koži kot tale (star) in si predstavljam kako grozno nesrečen bi bil, če bi ga nekje zapustila. Še če grem v trgovino in me ni 5 minut, ko grem samo po čike, me je tako grozno vesel, ko pridem nazaj.
Sej ne morem verjet, kok so ljudje brezsrčni!
Res upam, da tegale nekdo išče...
Se podpišem pod to izjavo,tud jaz imam enega takega,ki kar kipi od veselja,če me ne vidi samo 2.minuti.
Mnogi ljudje ne vedo,da obstajajo zavetišča in ni rečeno,da ga nobeden ne išče saj upam,da ga.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : torek, 10.08.2010 : 19:05:20 »

Čiko se danes vrača k lastnikom.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čiko/Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines