mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:42:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Leksi
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leksi  (Prebrano 8177 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 17.09.2010 : 11:17:06 »

Čipiran, star 7 let, najden na Dobrovi. Pri iskanju kontaktnega podatka smo izvedeli, da je lastnica iz Ljubljane prejšnji teden umrla, stanovanje je prazno, sin je sosedom zatrdil, da je psa oddal v zavetišče. Gre očitno za namerno zapustitev in ga očitno ne bomo vračali, torej bo iskal nov dom.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1 : petek, 17.09.2010 : 11:22:31 »

A ni vrag, če flikneš ven psa, ker po možnosti ne veš, da je le-ta čipiran...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : petek, 17.09.2010 : 11:46:12 »

Ubogi Leksi. Najprej ostane brez lastnice, potem ga pa še na cesto postavijo. Sad   Sicer "kao" v zavetišče, ampak tam je treba za lastniškega psa nekaj plačat, to pa raje ne bi... Angry
A bo proti "gospodu" sinu kakšna prijava al nima smisla? Huh

Leksiju pa čimprej spet topel dom. Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : petek, 17.09.2010 : 12:38:26 »

Bo prijava. Pes je najbrž (precej) starejši, kot piše v CRPsi. Očitno je najdenec, pa so mu takrat določili neko starost, ker prva leta ni cepljenj, kasneje pa redno.



Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4 : petek, 17.09.2010 : 12:45:43 »

Fak. Ubogo bitje.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #5 : petek, 17.09.2010 : 12:57:10 »

Prokleti gnoji od ljudi, ki takole ven fliknejo živo bitje. Res, ne morem drugega napisat, pa verjetno je vseeno, tudi če tega ne bi, ampak se ne morem zadržat. Starček mali, nič kriv.  Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #6 : petek, 17.09.2010 : 13:13:29 »

Če pogledate prvo sliko; kot da bi se gledal Moro z avatarja.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #7 : petek, 17.09.2010 : 13:42:58 »

Ne razumem, res ne. Tudi če ne bi bila tak ljubitelj psov (in ostalih živali) že zaradi staršev ne bi mogla narediti kaj takega. Gre za bitje, ki je tvojim lastnim staršem nekaj pomenilo in da si lahko tak gnoj od človeka, tega ne bom nikoli razumela. Pa marsičesa drugega očitno tudi ne.

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #8 : petek, 17.09.2010 : 14:38:23 »

Ne razumem, res ne. Tudi èe ne bi bila tak ljubitelj psov (in ostalih živali) že zaradi staršev ne bi mogla narediti kaj takega. Gre za bitje, ki je tvojim lastnim staršem nekaj pomenilo in da si lahko tak gnoj od èloveka, tega ne bom nikoli razumela. Pa marsièesa drugega oèitno tudi ne.


Pod tole se pa čist prec podpišem! Da ne morjo teh par let za tegale manjšega psa poskrbet, ki je očitno mami nekaj pomenil, ne razumem niti slučajno! Mama se v grobu obrača! Gnoji res!
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #9 : petek, 17.09.2010 : 18:22:30 »

to je pač pohlep in takim je vseeno za vse, zanima jih samo to kaj in kako hitro bodo nekaj dobili.

vsaj kuža je na varnem zdaj :/
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #10 : petek, 17.09.2010 : 18:28:55 »

Kako krasno, ko starši vzgojijo tako krasne otroke ane...stanovanja se pa verjetno ne bo branil.
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #11 : petek, 17.09.2010 : 21:12:59 »

Tole sicer ne spada k temi in prosim, da se kasneje briše.

Bi pa rada pojasnila mlajšim generacijam, da ima vzgoja kaj malo opraviti z vsem skupaj. Nihče pri zdravi pameti namerno ne vzgaja v takem duhu. In nihče nima garancije, da ne bo celo sam na stara leta ostal na cesti, pa čeprav ima danes občutek, da se mu to nikakor ne more zgoditi. Ljudje se spreminjamo celo življenje in iz različnih vzrokov. Žal pa poznam zelo malo takih, pri katerih gredo spremembe v smeri na bolje.
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #12 : petek, 17.09.2010 : 21:29:39 »

jaz iz mlajše generacije povem lahko da ima vzgoja veliko za opravit z vsem. res da starši ne vplivajo na odločitve, ki jih nekdo dela ko je star 30+ (vsaj naj ne bi vplivali), vendar se očitno premalo staršev zaveda, da se vzgoja začne že s trebuhom, odhodom domov iz porodnišnice... pri velikem številu mladih ljudi se vidijo direktni vplivi vzgoje v zgodnjih letih. vse tiste bojazni "pazi kuža, grize", "ne dotikaj se tega in onega, fuj fej..." in potem zraste v nekoga, ki mu je vseeno za živali... ali pa tisti, ki svojim vse dovolijo, ker je bilo njim vse prepovedano, potem pa kadi travo, pa objestno vozi, ne spoštuje nikogar...VSE kar starš naredi ima direkten vpliv na otroka, če vam je to všeč ali ne, kako se pa otrok potem iz tega ven potegne je pa njegova stvar.

to je moje skromno mnenje. kaj točno je šlo v tem primeru narobe ne ve nihče razen sina in matere, je pa tako razpredanje verjetno brezvezno. važno, da se ve kdo je odgovoren za zapustitev psa in da bo odgovarjal, ter da ima pes vsaj nek dom.

vso srečo vam iz horjula Kiss
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 19.09.2010 : 11:55:57 »

Ne razumem, res ne. Tudi če ne bi bila tak ljubitelj psov (in ostalih živali) že zaradi staršev ne bi mogla narediti kaj takega. Gre za bitje, ki je tvojim lastnim staršem nekaj pomenilo in da si lahko tak gnoj od človeka, tega ne bom nikoli razumela. Pa marsičesa drugega očitno tudi ne.



"Mogoče" mu tudi mama ni kaj dosti pomenila ne,kot njen ubogi pes žalostno! Cry Cry Cry Cry
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #14 : nedelja, 19.09.2010 : 15:03:41 »

EnaNika absolutno se s tako trditvijo ne morem strinjati...ker problem je ravno v tem, da "zdrave pameti" ne srečaš prav pogosto. Biti starš še ne pomeni = zdrava pamet. Če bi bilo temu tako, bi bila ta Zemlja eno čudovito mesto za vsa bitja.
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Leksi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines