mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:16:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dalmatinka - išče se nov dom ali začasna namestitev
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinka - išče se nov dom ali začasna namestitev  (Prebrano 9003 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« : nedelja, 10.10.2010 : 11:46:39 »

Nujno išče nov dom ali vsaj začasno namestitev rodovniška 6 let stara dalmatinka, sterilizirana, cepljena, čipirana, zdrava.

Za več info 051 304-435 ali 041 426-562.


* dalmatinka.JPG (41.36 KB, 300x300 - pogledano 3313 krat.)
Logiran

Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 10.10.2010 : 12:01:38 »

Zakaj se jo pa oddaja?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2 : ponedeljek, 11.10.2010 : 12:52:49 »

uh....
čimprej najboljše lastnike!  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : ponedeljek, 11.10.2010 : 12:58:08 »

Zas vse potencialne (pišem iz lastnih izkušenj):
Tole pa je zadetek v polno za vse, ki vas dalmatinci zanimajo. V teh letih so tile naviti dalmatinčki najboljši  Kiss. Učijo se zlahka, z veseljem, energije imajo ravno prav, da jih ne razmetava naokoli od nje  Evil Roll Eyes, pa še vedno je je dovolj za potalat in naredit vse športne obveznosti.
A kej rada teče tale gospa?

Srčica lepa, hitro v pameten in ljubeč dom!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 13.10.2010 : 09:49:24 »

MULTIPLA JOY OF MY LIFE, poležena 1.9.2004, tetovirna številka 0788, status psa: nevaren, išče nov dom. Pričakujemo nekoga z izkušnjami, brez majhnih otrok, najraje s hišo z ograjenim vrtom in z možnostjo vstopa vanjo. Bivati mora v hiši ali v pesjaku, če je v ograjenem, mora lastnik zagotoviti 1.80m visoko ograjo. Zunaj ograje mora na sprehodih nositi nagobčnik.

Se zavedam, da so možnosti za oddajo minimalne glede na njen status, vendar je do le-tega prišlo bolj po neumnosti kot po čem drugem. Psička ima malo slabše živce in s tem tolerančni prag, pa malo nevzgojena je, sicer pa ocenjujem, da bi ob pravem vodenju bila povsem normalen in prijazen pes. Zaenkrat je pri nas, potrudili se bomo, kolikor se pač v zavetišču lahko, sicer pa je dobrodošel začasni dom z nekom, ki ima izkušnje, ali stalen pod opisanimi pogoji.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5 : sreda, 13.10.2010 : 09:52:01 »

A vzreditelj je pa ne bi k sebi vzel?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 13.10.2010 : 10:05:01 »

Ne bi.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : sreda, 13.10.2010 : 10:23:23 »

Marička, skoraj ustrezam pogojem  Lips Sealed. Manjka mi samo malo višja plača.....pa vrt.
Reva, dobro so jo zdelali  sram. Jap, dalmiji so lahko rahlih živcev.  Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #8 : sreda, 13.10.2010 : 10:38:27 »

Edino to bi še vprašala: kako bi se razumela z drugimi psmi in z mačkami v domačem okolju, če je znano?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9 : sreda, 13.10.2010 : 10:48:34 »

Ni znano, je bila edina pri hiši.

S psi katere je poznala od malega je bilo super, ko so le-ti okoli nje sčasoma odšli za vedno, novih prijateljstev ni sklepala/ni imela možnosti sklepati.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 13.10.2010 : 10:56:01 »

Aja glede vrta - je seveda praktičen, ampak kot po navadi je bistveno bolj pomembna ustrezna zaposlitev/gibanje, kot ogromen vrt. Psici bi zelo koristilo obsežno gibanje, tek bi bil super, je nora na žogico in tudi drugače bi vse ostalo lažje šlo, če bi se je ustrezno utrudilo.

Kdorkoli bi se odločil zanjo, sem pripravljena pomagati po svojih močeh!
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sreda, 13.10.2010 : 11:01:50 »

Aja glede vrta - je seveda praktičen

Zato sem dodala, da mora imeti možnost bivanja v hiši, ker ne želim, da obvisi na vrtu. Je pa zanjo bolje takšna rešitev kot bivanje v bloku, kjer se je nujno potrebno srečevati z vsemi mogočimi... si predstavljam, da ji ne bi bilo prijetno peljat se v dvigalu s pol vrtca, npr.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #12 : sreda, 13.10.2010 : 11:05:01 »

Če pristane kje v lj in okolici, lahko tudi jaz pomagam (kakšen tek, hribi in podobno).... Smo pa v bloku, brez lifta in brez vrta....
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #13 : petek, 15.10.2010 : 16:09:23 »

Če nebi imela oznako nevaren mislim,da bi se že stepli že zanjo,kar preko telefona,kot da so mešanci manj vredni eni so čist mahnjeni na pse z rodovnikom-žalostno!Srčici pa želim vseno vso srečo naprej pa naj jo posvoji nekdo,ki jo bo imel res rad ne pa zato,da se bo hvalil kako ima psa od pasme Dalmatinec. Smiley
Logiran
malenasecret
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 20.10.2010 : 10:17:50 »

Ko sem videla tole pasjo damo me je močno stisnilo pri srcu, namreč leta 2005/6 (ne vem čisto točno) sem dvakrat  v razmaku 4 mesecev peljala mlado čipirano dalmatinko, staro  leto in nekaj mesecev v zavetišče na Gmajnece. Drugič nas je našla sama, prosila sem jh naj ukrepajo in se pogovorijo z lastnico. Mlada psička je bila obakjrta v slabem stanju....No, zaskrbelo meje, da ni ista. Takrat se je gibala na območju Rožnika - Biotehniške fakultete in Vrhovcev.

Mogoče sem nestrpna, ampak res ne razumem ljudi.....
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dalmatinka - išče se nov dom ali začasna namestitev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines