mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:44:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brkata Sookie
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Brkata Sookie  (Prebrano 9533 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« : nedelja, 21.11.2010 : 11:57:31 »

Simpatična, prijazna in igriva 3.5 mesečna Sookie potrebuje nov dom.
Najdena je bila 27.9.2010, oddaja pa se iz začasnega doma pri pasji mami Rossy v dogovoru in s pogodbo Zavetišča Horjul.

Je cepljena proti steklini, kugi in kužnim boleznim, čipirana in sterilizirana, več o njenem karakterju pa bo napisala Rossy v tej temi.

Slike v kratkem sledijo, mala pa je prava simpatična navihanka, ki človeku takoj sede v srce  Smiley  Kiss

Kontakt: 031 / 370 - 798 (Andreja) ali andreja.zupanc@gmail.com
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1 : nedelja, 21.11.2010 : 12:04:36 »

Še slike:

[attachment deleted by admin]
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2 : nedelja, 21.11.2010 : 12:09:54 »

mati mila, kako je luškana!!!! Činka mala... hitro se postavite v vrsto!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 21.11.2010 : 12:10:19 »

A ni srcek, no  Tongue? Rossy, upam, da bo zdaj kak teden pridna, pol bo pa ze v novem domu   .
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #4 : nedelja, 21.11.2010 : 17:49:45 »

Sookie sporoča, da bo za nov dom več kot pripravljena  Roll Eyes



* Sookie.jpg (29.66 KB, 300x300 - pogledano 3786 krat.)

* Sookie I.jpg (32.87 KB, 300x300 - pogledano 3763 krat.)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5 : nedelja, 21.11.2010 : 21:15:01 »

O, Cockta v črni izvedbi! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #6 : ponedeljek, 22.11.2010 : 10:59:47 »

Ej Pepsi, jaz jo totalno v tvojem avtu vidim....pa med tvojo pasjo bando....k ulita gre zraven Cheesy
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #7 : torek, 23.11.2010 : 16:24:45 »

Res je cukerček na kubik! Kiss Kiss Kiss Cheesy Cheesy
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #8 : četrtek, 25.11.2010 : 13:04:04 »

Mala Sookie je/bo manjše rasti, poleg izgleda ima tudi karakter terierjevih prednikov.
Išče dom, kjer bo članica družine, kjer bo bivala v notranjosti hiše oz. stanovanja (ne v pesjaku).
Od bodočega posvojitelja se pričakuje odgovornost, ne le v vzgoji, prehrani in oskrbi, ampak tudi pri nadzoru in prisotnosti pri
Sookijinih sprehodih (spuščanje psa, samostojno sprehajanje psa, občasno uhajanje psa, srečevanje psa s kolesjem avtomobilov inp... ni sprejemljivo).
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 25.11.2010 : 14:35:25 »

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sobota, 27.11.2010 : 10:15:48 »

Kera štala... kot vedno in povsod, kadar gre za majhnega, čupastega, očem všečnega psa...

Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #11 : sobota, 27.11.2010 : 11:10:19 »

Da se javi še skrbnica tega malega, čupastega bitja... Vsem, ki kličete zanjo polagam na srce, da je tole psička z močnim karakterjem in da je neustrašna. Je tudi zelo učljiva in pametna, brez problema se je naučila že sedi, daj tačko, prinaša igračko, ve da brišemo tačke, ko pridemo s sprehoda - se vsede in ti ponuja tačko, lulamo in kakamo zunaj vendar v času ko sem v službi opravi tudi v stanovanju (ker še ne zdrži tako dolgo) in to opravi vedno na plenično. Vse lepo in prav... vendar je za to treba delat in ji postavljat meje, ona je sposobna skočit v mojo psico, ki je velikosti nemca, samo zato ker je pogledala v njeno prazno posodo s hrano ali zato ker se je prišla k meni cartat, kar bi se v tistem trenutku nekomu zdelo posrečeno in smešno, vendar ni... tu se kaže njen karakter in potrebno jo je pravilno usmerjat . Če se ji tukaj ne postavi mej, ker je pač tko mala in lušna in posrečena, verjamem, da bi se znala kdaj spustiti tudi v svojega skrbnika ali katerega od družinskih članov. Ona bo želela vedno uveljavit svojo voljo in samo z dobrim vodenjem je lahko fajn psička, je tudi lovček in na sprehodu jo slišiš, tako naglas vohlja in spuščena s povodca bi verjetno sledila nosu kdo ve kam.
Tamala je psička z veliko začetnico in preden kličete zanjo, prosim premislite ali ste vi dovolj močni, da jo boste znali voditi, da ji boste znali postaviti meje, da boste imeli dovolj časa učiti jo, jo peljati v šolo, jo zaposliti, imeti vedno pod nadzorom... Res, resno premislite in naj vas ne preslepi s svojimi lušnimi slikcami in učki Wink
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #12 : ponedeljek, 06.12.2010 : 13:40:38 »

Kera štala... kot vedno in povsod, kadar gre za majhnega, čupastega, očem všečnega psa...
Ah ja, takole sem jaz nazadnje posvajala in po slabih treh tednih sem bila takole: Shocked Shocked Shocked Cry butnglavc
Po petih letih (tj danes) sva napredovali celo do  Afro butnglavc Afro Afro
Upam, da bodo potencialni posvojitelji skrbno prebrali cel Rossy-jin post in se temu primerno ravnali - samo tako bodo lahko resnično uživali s takim brkatim bitjem. Go Sookie!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #13 : ponedeljek, 06.12.2010 : 14:11:53 »

Iiii... To bi jst...  Kiss  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 06.12.2010 : 19:33:47 »

Vse,kar je napisala Rossy še kako drži.Sama imam doma mešanca s terijerjem in,kako trmasti znajo biti,da ne moreš verjeti.
Ko se vleže na tla s bagerjem ga nebi premaknil Angry,če ne poznaš dovolj zvijač in dovolj dobro svojega kužkase na trpalnice lahko postaviš pa ga ne premakneš.
Resnično imajo močan karakter in simpatične brke,moj pes je prvi,ki sem ga v življenju videla s brki Grin.
Soojie je zelo simpatična. Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brkata Sookie
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines