mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:26:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kali in Sox
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kali in Sox  (Prebrano 3000 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« : nedelja, 10.07.2016 : 09:19:50 »

Naša sesna mladiča (samička in samček), sprejeta stara nekaj ur, sta FIV pozitivna. Pričakujemo in upamo, da bo test pri nekaj mesecih negativen glede na to, da nista bila ob mami, pač pa smo ju hranili po steklenički mi. Sestra je že v novem domu, vsi trije so brez znakov bolezni, popolnoma zdravi ves čas. Sta prvič cepljena, kastriran/sterilizirana in iščeta po možnosti skupen dom. Izključno notranji in izključno pri takšnih, ki vedo, kakšno dodano vrednost imajo FIV + dudarčki  Tongue Wink



Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #1 : četrtek, 20.10.2016 : 15:17:47 »

Obema smo pred kratkim ponovili test in oba sta negativna. Sox je v novem domu, Kali ga še išče.
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 20.10.2016 : 16:06:06 »

Jej. Super. Kiss
Logiran
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #3 : petek, 21.10.2016 : 17:45:30 »

Tudi sestra je bila v novem domu še enkrat testirana, pa je tudi negativna. Očitno ni tako slabo, če mičkene mulce dobimo pozitivne na FIV, ampak ne jedo pri mami...
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4 : ponedeljek, 27.02.2017 : 12:24:39 »

Kali nujno rabi svoj osebni obešalnik. Kaj res ni nikogar, ki bi imel tako neskončno scrkljano mačkico, pardon, živ šal iz pravega krzna, ki zelo prizadevno pomaga pri vsakršnih opravilih? Shocked

Video:

Logiran
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #5 : petek, 05.05.2017 : 13:06:37 »

Kali ima nov dom.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kali in Sox
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines