mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 08:57:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26]   Dol
Natisni
Avtor Tema: bradati škotski ovčar - čvek  (Prebrano 83919 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #375 : sobota, 17.11.2007 : 20:50:12 »

Polona, kdo ti je pripeljal pse oz. kje si jih dobila? Kod so bili najdeni?
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #376 : sobota, 17.11.2007 : 21:41:04 »

zvezdica3 imaš prav! psi so na varnem, zanje bo dobro poskrbljeno,... dovolj razlogov za miren spanec... Jaz še vedno optimistično upam, da bo kdorkoli pojasnil zakaj je do tega prišlo in seveda prevzel odgovornost, saj se mi zdi ta poteza povsem navadna klofuta delu dobrega zavetišča.  Angry

Vedno se sprašujem zakaj ljudje nimajo dovolj "jajc" da bi prej prosili za pomoč pri oddaji ali pa enostavno pozvonili na vratih zavetišča s polnim prtljažnikom upsov. Še vedno se je dalo pse ODDAT!

lp ostržka

 
Logiran
zvezdica3
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #377 : sobota, 17.11.2007 : 21:50:57 »

zvezdica3 imaš prav! psi so na varnem, zanje bo dobro poskrbljeno,... dovolj razlogov za miren spanec... Jaz še vedno optimistično upam, da bo kdorkoli pojasnil zakaj je do tega prišlo in seveda prevzel odgovornost, saj se mi zdi ta poteza povsem navadna klofuta delu dobrega zavetišča. Angry

Vedno se sprašujem zakaj ljudje nimajo dovolj "jajc" da bi prej prosili za pomoč pri oddaji ali pa enostavno pozvonili na vratih zavetišča s polnim prtljažnikom upsov. Še vedno se je dalo pse ODDAT!

lp ostržka

 


telefon v roke Wink

Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #378 : sobota, 17.11.2007 : 21:53:29 »

Daj ne bluzi! Stars&Sea je ravnokar prijavljena na forumu...  Angry
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #379 : sobota, 17.11.2007 : 21:57:01 »

Ostržek, jaz je sicer ne vidim in tudi mislim, da bo malce težje, da bi se ona javila tu, ker je brez računalnika že dalj časa.
Mene pa še vedno zanima, kako za vraga je Smetka prišla do teh psov ?!?
Ko pse pripelješ v zavetišče moraš spisati kdo jih je našel, kje jih je našel....
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #380 : torek, 20.11.2007 : 21:06:41 »

Mene pa še vedno zanima, kako za vraga je Smetka prišla do teh psov ?!?
Ej, pa v čem je fora tega vprašanja? Lastnica bi skoraj morala vedet kaj je nardila s psi in kako so šli od nje, se ti ne zdi?  Huh A bo stvar kej drugačna, če boš vedla kdo jih je pripeljal?  Undecided
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #381 : sreda, 21.11.2007 : 09:55:28 »

Veš v čem je fora, da lastnica ve komu je pse dala (ni jih dala v zavetišče), poravnala tudi stroške bivanja in oskrbe. Kako pa so potem pristali v Horjulu Huh
To me zanima, ker tu vmes mi stvar smrdi.
Vsaka plat zgodbe ima dve plati. Sama sem prebrala tu eno in slišala prek telefona drugo in vmes manjka nit.
Mislim, da bi bilo fer, da se pove cela zgodba in ne le tisti delček kar ti paše.
Konec koncev, Smetka je kasirala pse, vmesni akterji pa so ves zoc zlili na Stars&Sea.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #382 : sreda, 21.11.2007 : 10:40:31 »

Če lastnica ve komu jih je dala in poravnala stroške bivanja tisti osebi, naj se zmeni s tisto osebo. Če kje, potem smrdi samo tam vmes. Kakorkoli, mislim da bi morali bit psi pri lastnici, ker nekako dvomim, da je plačala njihovo doživljensko oskrbo (komurkoli), še toliko bolj, če so bili načrtovani, pa so malce drugače izpadli kot bi morali. V zavetišču nimajo kaj delat, še najmanj na tuje stroške.
Res je da ima vsaka zgodba 2 plati, kašne jih majo celo več  Roll Eyes. Ne vem kateri vmesni akterji so zlili zoc na Stars&Sea, če pa je že kdo kaj zlival so bili to "opazovalci". V vsakem primeru tega ne bi bilo, če bi vzrediteljica poskrbela za pse tako kot bi morala. Če pa so psi samo sredstvo za pridobivanje everčkov... se pa naj pod zocem znajde kot ve in zna tisti, ki to z njimi počne.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #383 : sreda, 21.11.2007 : 11:09:45 »

A bi vidve nehali delati racune brez krcmarja?
Res je, pri tej zadevi je kar precej vprasanj, ki nimajo odgovora, ampak da bosta pa vidve tukaj nekaj natolcevali in delali neke svoje zakljucke, ki nimajo prav nobene prave osnove, pa tudi ne bo slo.

Oziroma, bom postavila drugacno vprasanje. Imata morda kaksne konkretne podatke na podlagi katerih lahko delata taksne zakljucke?
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #384 : sreda, 21.11.2007 : 11:48:33 »

Ja al pa če bi ti nehala uporabljat argument moči, ko koga obtožiš delanja računov brez krčmarja.

Sama sem prebrala tu eno in slišala prek telefona drugo...

Kdo bi si mislil, ampak nekateri res pišemo o stvareh o katerih imamo kaj pojma, pa čeprav o konkretnih podatkih ne razpredamo na forumu (in čeprav, so bojda moje zgodbe neverodostojne).

Imata morda kaksne konkretne podatke na podlagi katerih lahko delata taksne zakljucke?
Ja, imam. In zdaj?   Huh
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #385 : sreda, 21.11.2007 : 12:55:28 »

Glede na to, da iz vseh tvojih postov veje kup ugibanj, vprasanj in spekulacij, sem prepricana, da se ti sanja ne, kaj se je v resnici zgodilo.
Ja, tu smo pa res izvedeli kaj se je dejansko zgodilo, pa po telefonu (rekla-kazala sistem) tudi. Roll Eyes
Tudi jaz sem preko telefonckov marsikaj izvedela, a tega nekako ne morem vzeti za verodostojno. Ni me bilo zraven, ko se je vse skupaj dogajalo in delati zakljucke na podlagi rekla-kazala je vse samo resno ne.

Od tebe je odvisno kaj bos storila s konkretnimi podatki, ki jih imas, nikakor pa ne bos tukaj podajala nekih svojih zakljuckov, ki so prirejeni tako, da so voda na tvoj mlin.

Bomo tole obtozevanje po dolgem in po cez zakljucili.


Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
DinT
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #386 : četrtek, 22.11.2007 : 21:41:02 »

No, mene pa glede na vse prebrano, zares zanima KAJ ZDAJ VSE TO POMENI??? Angry Kaj se dogaja s kuzki, kako so tja prisli, ali so res mesancki iz psarne v Ankaranu...Huh?

Mi alhko kdo odgovori? Undecided Prosim... sram
Logiran
Leny Wily
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #387 : četrtek, 09.03.2017 : 16:45:14 »

Zelo me žalosti da je tema nekako obstala v letu 2007 kaj se nič ne dogaja z srčkanimi bradami?
 Cry imam enega, dokaj mladega in ko se bom navadila slike postavljat bi ga vam rada predstavila, pa tudi njegovo zgodbo  Smiley
Logiran
Leny Wily
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #388 : četrtek, 09.03.2017 : 17:19:32 »

https://mojalbum.com/pingy321/leny-wily/lancelot-bradati/23587862
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines