mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 18:27:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Julko
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Julko  (Prebrano 19393 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 21.06.2006 : 11:48:03 »

Leze v naročje in lupčke tala, tole simpatično bitje. Najden v Knežaku, občina Ilirska Bistrica, od petka je čakal na tistega, ki ga je vrgel ven iz avta. Star cca 2 leti in do popolnosti mu manjka le kastracija  Wink.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/0nhjd67ebpxvtHJi.jpg
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1 : sreda, 21.06.2006 : 12:06:51 »

Uaaaa, kva je simpatičen Cheesy Na sliki izgleda zelo nizek....komaj čakam da ga vidim in pocrkljam ta vikend Grin....poleg sprehoda seveda!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sreda, 21.06.2006 : 12:16:15 »

Saj je nizek. Enkrat je kakšen jazbečar mimo uletel.
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #3 : sreda, 21.06.2006 : 13:06:22 »

do popolnosti mu manjka le kastracija Wink
Pol se pa čudiš, zakaj moški tako plaho hodijo v Horjul. Tongue Kero luštkano bitjece tale Julko... Cheesy Mejčkn - na slikici zgleda, da kar konkretno zapolni naročje. Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #4 : sreda, 21.06.2006 : 13:08:03 »

je prišel mimo jazbečar....in spil red bull ter dobil krilaaaa? Grin Tako kot v reklami (če jo je že kdo videl)za red bull - ko se sprašuješ kako baset hound "doseže" dalmatinko Shocked...spije red bull in dobi krilaaaaaa Grin No, šalo na stran, Julko je res posrečen!
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : sreda, 21.06.2006 : 20:03:30 »

Pa je res simpaticen.  Cheesy Ti, Polonca, kje si pa nasla to cudno ime? Wink lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 21.06.2006 : 20:53:25 »

Hehe...a ni tak Julkec, no  Tongue..
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #7 : sreda, 21.06.2006 : 21:17:08 »

Počakaj da jaz tole napi "mami Julki" povem!  Grin

he he he ostržka
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #8 : sreda, 21.06.2006 : 21:45:06 »

kva je potem to za en mix? glede na sliko nekaj med jazbečarjem, pudljem in terierjem?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #9 : četrtek, 22.06.2006 : 07:50:14 »

No, saj je res Julkec. Se se spomnis "nase" Julke? Sara se jo sigurno. Wink lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 22.06.2006 : 08:19:30 »

Veš da se je. Je tale sicer malce drugačen, ampak sem se vseeno včeraj spomnila nanjo. Ena od tistih, ki še pridejo, bo zihr Fuca  Wink.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #11 : četrtek, 22.06.2006 : 08:33:37 »

Ni problema. Je imela pa Fuca sestrico Fiko in bratca Timija. Pa pol sestrici Misko in Lesi..... Oni dve huskyci pa sta bili Fiona in Flora. Imeli smo pa tudi ze Fleko in Flokija. Zdaj imas se nekaj imen za naslednjo rundo. Wink lp
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #12 : četrtek, 22.06.2006 : 20:48:51 »

julka, ja... odprla dvojna vrata, ena celo na not, da je priletela za mano dol, ko sem nesla smeti. pa ko sem si šla umivat zobe ali na wc, je s postelje (na katero sicer psi sploh nimajo dostopa) cilila in tečnarila, kot češ: ''pridi nazaj, ne mi hodit z vidika''.

jo imama na fotki na pisalni mizi, simpatično obsesivno žival, že ves ta čas. slikano skupaj s še tremi psičkami iz ceste in mojim bendžijem... takratna zasedba. to so bili stari dobri časi aktivizma za vsako ceno. sliko imam tu zato, da me spomni, kako težko je bilo takrat in da sedaj niti ni tako slabo... 

hja.

kaj je bilo na koncu z julko? (nezavedno mi sporoča neke negativne zadeve, neko neuspelo posvojitev in potem nekaj žalostnega... najbrž sem vedela, pa sem potlačila, dajte me spomnit. da bom malo zamorjena/jezna.)
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #13 : četrtek, 22.06.2006 : 20:53:27 »

kaj je bilo na koncu z julko? (nezavedno mi sporoča neke negativne zadeve, neko neuspelo posvojitev in potem nekaj žalostnega... najbrž sem vedela, pa sem potlačila, dajte me spomnit. da bom malo zamorjena/jezna.)
... in potem bolj aktivna. Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #14 : petek, 23.06.2006 : 07:28:56 »

Hehe, Julci! Sem jo debelo kot sod peljala na sterilizacijo in zraven tulila kot majhen otrok. Ne bom pozabila strica Zaninovica, ki me je premeril od nog do glave in si verjetno mislil, da sem si izmislila, da to ni moja psica. Le kdo se tuli kot zmesan, ko gre brezdoma psica na sterilizacijo? Roll Eyes
Sara, Julka je bila potem na Gmajnicah posvojena. Enkrat sem jo sla se sprehajat in se me je spomnila (pa sem spet tulila kot dez - tudi tam so verjetno mislila, da sem svojo psico v azilu pustila). Kam so jo oddali nisem nikoli izvedela. Upam, da ji je lepo. Kiss Hvala Sara. Wink

Upam, da Julko ne zameri, ker smo si malo sposodili njegovo temo, ampak je imel tako super soimenjakinjo, da smo jo morali omeniti.  Grin lp
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Julko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines