mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:21:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena  (Prebrano 20825 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #60 : sreda, 27.06.2007 : 09:39:15 »

Kako je lepa! Čudovito se imate, vidi se iz slik Cheesy Krasni ste  Kiss
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #61 : sreda, 01.08.2007 : 07:35:24 »

Eno, majceno poročilce:
Xena je postala prava mačka. Poje prav vse, kar dobi Shocked in tudi pospravi še za Trino, ki je očitno precej bolj zbirčna (ampak tudi debelejši comkec). Ona misli, da je kuža, ker najraje pospravi nekaj briketov od Lune. Tudi obnaša se tako kot psica. Xena pa je tako nežno bitje. Najbolj se to pokaže, ko se pripravlja hrana zanju - spušča tako visoke cvileče mjavkce, da je že kar hudo jo poslušat  Roll Eyes. To pa je edinkrat v dnevu, da mjavka.

Najraje teži zjutraj, ko se naredi svetlo (=zdaj okoli petih Tongue). To zgleda tako, da prileze (=priskaklja Wink) v posteljo in se hoče na vsak način mazit in božat in oh in sploh se tiščat, če se le da, na moj nos Wink.
Zna pa jasno pokazat upor oz. nestrinjanje z mojo odsotnostjo oz. z nečim, kar ji ni všeč. Takrat štarta z že dobro znanim puljenjem dlake z repa ali kar že s hrbta Angry. Močno tudi sumim določeno vrsto briketov, da ji ne pašejo (čeprav jih je).

Kmalu priložim še slikce, kako snežno beli cmokec leži obnemogel na mizi.

Lp vsem od vseh trež žvalic
Polonak


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #62 : sreda, 01.08.2007 : 07:39:51 »

Aja, pa misterij izginulih miši je razkrit! Vse miške so izginile pod pralni stroj Smiley. Zadnjič sem jo videla, kako se trudi eno dobit ven, pa sem privlekla ven kar 6 komadov Cheesy. Mogoče pa so se razmnožile tam spodaj!?!?! Huh

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #63 : sreda, 01.08.2007 : 19:07:23 »

...Mogoče pa so se razmnožile tam spodaj!?!?! Huh

 Shocked Kako neodgovorno od tebe, da nisi poskrbela za sterilizacije/kastracije  Angry Roll Eyes Grin
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #64 : četrtek, 02.08.2007 : 19:56:29 »

Hja, menda res. (Prodajalec v galiju se ne bi s tem strinjal, verjetno jih ima isto število kot jih je nabavil  Roll Eyes  - pa še jaz jih nekam pogosto kupujem..... Tongue

Ampak tele umetne bi se pa lahko razmnoževale takole, Xena bi se globoko strinjala.

Evo, prilagam štručko, ki je obnemogla po skrivanju in iskanju mišk.

lp vsem!

Polonak



[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #65 : petek, 12.10.2007 : 09:45:24 »

Tale Xena je ena taka hudo natančna gospodična Smiley. Ko čistim mačje stranišče, vedno sedi zraven in me zelo pozorno opazuje. Ko vidi, da sem pobrala vse iz škatle in je pesek čist, se takoj (ampak res takoj) namesti v škatlo in opravi obe potrebi Shocked. To ne moreš verjet Tongue. Vedno je tako Roll Eyes. Pa čistim njuno stranišče vsak dan!!!! Sej gre čez dan oprativ potrebo notri, ampak obvezno je to naredit še takrat, ko je povsem čisto! Lahko jo tudi pokrijem med njenim opravljanjem....samo, da je čisto. Gospodična taprava! Wink

Drugače pa je cela napsidirana in nori okoli po stanovanju Cheesy, se smrčka z Luno (psico) in igra s Trino (mačko, ki misli, da je pes). Eno nežno bitje, ki se naraje crklja zjutraj.

Vsem tačkam pošiljamo veliko čohcev!

Lp polonak

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #66 : ponedeljek, 05.11.2007 : 16:01:10 »

No, pa še nekaj jesenskih slikic - ko so začeli bit radiatorji topli. Prava gužva Wink!
Pa še eno, ko je štrukeljček zaspal po intenzivni igri z mišjo (seveda, v pospravljeni košari od Lune) Roll Eyes

Vsem naša Xena pošilja razigrane pozdrave!


Lp polonak

[attachment deleted by admin]
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #67 : ponedeljek, 05.11.2007 : 16:13:41 »

Lepe punce  Smiley.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #68 : ponedeljek, 03.12.2007 : 11:59:24 »

Evo ju, ujeti ponoči okoli treh zjutraj. Zaradi comkanja (=umivanja ušes) sem se zbudila. In, tole tlačenje v majhno ležišče - za eno mački je glih prav.  Tongue


Vsem en hudo lep pozdrav!

Polonak

[attachment deleted by admin]
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #69 : ponedeljek, 03.12.2007 : 14:55:21 »

Ojoj, kaka cukra Cheesy Tlačenje prevelike tazadnje v majhne prostore so pa itak specialiteta vseh hišnih muc hehe Tongue Wink

Lp, Maja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #70 : sreda, 26.03.2008 : 21:42:15 »

Draga smetka, za hitrejše okrevanje....
Xena v dveh najljubših fazah:globoko spanje in hudo hitro norenje po stanovanju za miškami. (Čakam še na posnetek, kako leze pod omaro, da bi dobila tisto miško, ki ji je ušla na "varno"....fenomenalna je, kako se potegne in izvleče ven Cool Shocked)

Vsem pošiljamo lepe pozdrave na toplo, horjučkom pa čim hitreje nov dom in zdravje!
LpPolonak

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #71 : sreda, 26.03.2008 : 22:39:52 »

Huda druščina, ni kaj  Smiley Wink lep pozdrav vsem skupaj, pa uživajte še naprej tako, kot dosedaj  Smiley Lepo vas je brati  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #72 : sreda, 26.03.2008 : 22:45:19 »

Ah, vidim,da sem dala dve enaki slikici. No, mišljena je bila tale:
podvojeno globoko spanje Shocked



[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #73 : ponedeljek, 04.08.2008 : 11:01:00 »

Nabrita Xena vsem pošilja super pozdrave Cheesy. Je cela navdušena nad velikostjo stanovanja, da lahko zdaj še bolj nori in posledično razmeče vse kar lahko leti (nepritrjeni tepihi in pregrinjala za stole), in seveda, pravo kraljestvo za nadaljne igre Roll Eyes Angry. Ko pa je le prevroče, pa gre ležat na balkon (kadar smo mi na balkonu, drugače nimata izhoda), da jo ptičje petje uspava Tongue.

Zvečer pa se radi dogajajo takile prizori Kiss. Khm... to je najbolj zaradi tega, ker se ne moreta zmenit, katera bo kraljevala na te veliki blazini (ki navsezadnje sploh ni namenjena njima Kiss)

Smo zdravi, športno aktivni in predvsem neskončno razmaženi.

Lp polonak

[attachment deleted by admin]
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #74 : nedelja, 17.08.2008 : 10:54:47 »

Zdravo!  Slike so prekrasne  Smiley Sem se kar topila zraven....
 Vse do predzadnje, kjer sem opazila, da ni mreže na balkonu. Ne mislim nič slabega s tem, ravno nasprotno. Ravno nekaj dni nazaj sem slišala zgodbo, kjer se je drugače ZELOOO ljubljen muc ponesrečil in padel iz 13. nadstropja... In to pri ljudeh, ki so res lepo skrbeli zanj. Pa to že kakih 10 let...ne vem točno koliko je bil star. Skratka: pretečen čas ne daje nobenega zagotovila, da muca ne bo poskusila "česa novega". In raje kot da bo spet kako zlato bitje končalo kot packa na pločniku, bom malo zagrenila ta forum in upala, da moja misija ne bo neuspešna  Smiley
Pa da bom seveda videla še marsikatero lepo sliko tukaj  Cheesy  Vsaj kakih 15 let recimo, hehe.

Lep pozdrav vsem!
***
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines