mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:41:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena  (Prebrano 20834 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #75 : nedelja, 17.08.2008 : 11:01:02 »

Aha, bo treba pazit. Meni je Simba zletel z okna iz 5. štuka. Sicer je bilo na srečo vse OK razen mojih živcev, ampak...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #76 : sreda, 10.09.2008 : 11:43:21 »

Evo, eno poročilo, kako se mi razvijamo.

Odkrila je najboljše igrišče v stanovanju. POSTELJO!!!!!!  Tongue Roll Eyes Shocked

Dobro, da zleze pod kovter in spi pri nogah celo noč, to smo vedeli in ji tudi (na koncu) dovolili. Ampak, da pa nori pod vsemi prevlekami, odejami in še celo okoli psice, za katero je posebno preginjalo.... to pa je nekaj novega. Ob prihodu iz službe je postelja totalno obrnjena naokoli. Psica pa se drži tistega malega kupčka svoje rjuhe in cela zgrožena gleda, kaj bo še.  Roll Eyes Smiley

Da ne govorim, da postelje zjutraj sploh ne morem pospravit, ker Xena od daleč pikira nanjo in potem hoče, da se igramo skrivalnice po odejah..... Wink Cheesy Cheesy

In, ko jo odkriješ, te tako sladko pogleda z velikimi okami, da je kr veselje in se vse pozabi.  Kiss Smiley

Ob priliki bom te velike navihane okice še poslikala.

Vsem pošiljamo eno super pozdrav!


Polonak
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca, ki čimprej rabi ime....Xena
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines