mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:36:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Benetton in Oliver
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Benetton in Oliver  (Prebrano 10842 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 06.10.2006 : 20:13:10 »

Dva samčka, gre za vrsto domači maček, stara 14 dni, bosta enkrat v prihodnosti  Cheesy iskala nov dom. Slike bodo takoj, ko ostržklo spustim za njen računalnik.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : petek, 06.10.2006 : 21:57:21 »

Tako lepih mladičkov pa tudi že nekaj časa nisem videla:

http://www.moj-album.com/slike/54422/jyc6tl8mSoV2eVQn.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/54422/NamTEvd85L6ghnlJ.v.jpg

raznežena ostržka  Smiley
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2 : četrtek, 12.10.2006 : 16:31:04 »

Jest sm nova na forumu. Mene pa zanima, kdaj bosta tadva lepotca za oddajo?Mogoče bi enega vzela. Če nebi imela papagaja doma bi enega takoj vzela.Malo me je strah, da nebi pojedel našega Pikca, ki ni non stop zaprt v kletki. Drugače pa navdušena nad mislijo, da bi imeli še enga prijateljčka doma.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #3 : četrtek, 12.10.2006 : 16:36:57 »

Glede na to, da stra stara komaj 14 dni, boš morala še nekaj časa počakati Wink Drugače pa je VELIKO drugih muckov, ki bi bili veseli novega doma...v zavetišču Horjul pa so posvojitve živali (in sprehajanje) možne vsak dan, po predhodnem tel. dogovoru na številki: 051 30 44 35. Upam, da sem kaj pomagala Wink

LP, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 12.10.2006 : 16:42:46 »

Hvala Maja. Prav NEVERJETEN naval na mail in telefon je prav za ta dva mačka  Huh in za nobenega drugega  Shocked
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #5 : četrtek, 12.10.2006 : 16:46:46 »

Ker zgleda da imata velki buči Grin Predlagam, da drugim malim bibam računalniško "raztegnemo" glavce, pa bodo takoj šli!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 12.10.2006 : 16:48:02 »

Ja...in to je prav gotovo pravi in edini razlog za posvojit mačka.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7 : četrtek, 12.10.2006 : 16:58:07 »

...torej dragi moji, vsi ki sta vam všeč mali Benetton in Oliver, počakajte še malo časa da bosta muca nared za oddajo (nikar ne izgubite interesa...), ob tem pa naj poudarim, da je posvojitev živali odgovorna odločitev in naj nikar ne bo osnovana na izgledu muca....vsi so lepi, vsak na svoj način, v zavetišču pa je trenutno zelo zelo zelo veliko mucov in muck, ki bodo že danes veseli, hvaležni za nov skrben, ljubeč in odgovoren dom!

In enega Kiss Beniju in Oliju

Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #8 : četrtek, 12.10.2006 : 19:21:36 »

Jst mislim, da ljudi privabi predvsem to, ker sta prava cukerčka na pogled,to pa zato ker sta še tolko majhna oz. sta zelo zelo mlada. Kdo pa ne bi hotel imeti takega cukerčka doma!?  Oz.. kdo ne bi imel doma mucka al pa psička, ki bi ostal vedno mladiček! Problem  pa se pojavi kasneje, saj mucice ne ostanejo večno mladički in tudi zrastejo in potem vemo kaj se zgodi a ne!?Biba 24 to ni letelo direkt nate, ampak na vse tiste, ki ne premislijo dvakrat in se na vrat na nos odločijo, da bodo imeli mucko al pa psička, ne pomislijo pa, da ta ne bo večno ostala mladiček! Zato vsi,ki se odločite za mladičke dobro premislite,če ste pripravljeni skrbeti za njih tudi ko odrastejo!?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : petek, 13.10.2006 : 11:51:17 »

Bom nesramna do teh dveh malih kocin, pa bom izkoristila njuno temo za objavo nekaj fotk drugih zverin, ki seveda nikakor niso tako luskane in oh in sploh in katerih lepota se na noben (ampak res na noben) nacin ne more meriti z lastnikoma tele teme, saj sta ta dva mucka, na mojih slikah bodo pa cisto navadni macki in macke. Zal, Svet je resnicno nepravicen. Lepoto da samo dvema, ostale pa prikrajsa tako za lepoto, kot za lepe kozuhe, dolge kocine, potlacene smrcke in nenazadnje, pa ne najmanj pomembno - niso ostali vecno majhni.

Torej:


Desantek


Model


Mihec


lupi


Panter


Žana


Piklo


Medo

Vse in se vec najdete na http://www.zavetisce-horjul.net/iscejo.php

Glavne napake neuglednih mackov na zgornjih slikah so, kot je videti, le v tem, da niso vec majhni, da niso prisli v parih in da nekateri niso prav pobarvani.

Se enkrat, brez zamere Benetton in Oliver.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10 : petek, 13.10.2006 : 18:29:59 »

Vsi mačkoni in psi, nasploh vse živali so zame lepe, vsaka na svoj način.Doslej zares še nikoli nisem za nobeno žival pomislila, da pa ta ali pa ona ni dovolj lepa ali luštna. Torej vsakdo od njih ima svojo lepoto in svoj značaj, ki pa se ga da tudi nekoliko spremeniti, v kolikor nam kakšna navada ali razvada pri določeni živalci ne odgovarja najbolj. Tudi ljudje so zame vsi lepi, razen hudobnih. Res, da mi morda kakšna žival bolj pade v oči,ali bolj sede k srcu, vendar sigurno ne zaradi zunanjosti, ampak zaradi značaja.
Če bi se morala odločati med zgornjima muckama in med temi, ki jih je naložila Jana, se ne bi vedela odločiti, ker kot mladički so tudi odrasli mačkončki tako srčkani, da bi se odločala edino glede na potrebe muck in na naše pogoje. In odrasli mucki so že samostojnejši, zato je z njimi veliko manj dela, kot z mladički, ki jih zares ne smeš izpustiti iz pred oči, ko so še tako nebogljeni. In glede na to, da nimam ravno časa na pretek, bi se odločila za odraslega mačkona.
Tako razmišljam jaz.
l.p., Janad
 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 15.10.2006 : 17:29:11 »

 Smiley

http://www.moj-album.com/slike/1601452/p1cNmxtrz0_1GCAv.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/xbB3cHchiNRhf3Pb.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 19.10.2006 : 12:47:11 »

Seveda morata še oba malčka zrasti, dočakat test, pa prvo cepljenje, ampak če bo vse okej, je mali beli že oddan. Dom išče še črnuhec. Lp vsem.
Logiran

honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #13 : petek, 20.10.2006 : 11:09:55 »

nene, ne zato ker sta mlada in mejckena in v paru, ampak ker sta firmata.
je treba vse ostale preimenovat v napr Samsonite, Lacoste, Champion, Mura, Lisca;.... pa bojo sli kot za stavo  Grin Cheesy Grin Cheesy
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #14 : petek, 20.10.2006 : 11:26:42 »

Včeraj sem pri Smetki malo pokukala skozi okno in videla enega oranžnega lepotca. Mislim, da je v tej temi tam kjer so slikice pod imenom Desantek.  Videla sem tudi Srako, ki pa je samo za ljubitelje, ki si želijo res nekaj posebnega.
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Benetton in Oliver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines