mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 01:37:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dete
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dete  (Prebrano 11823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #30 : sreda, 13.12.2006 : 14:53:07 »

Bogi Detek...  Cry
Mene pa še nekaj zanima - se bolezen ne more prenest tud na druge muce gor pri vas? Kako urejate te stvari?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : sreda, 13.12.2006 : 15:34:19 »

Sem pričakovala to vprašanje. Dete je ves čas sam, le s črno-belo kombinacijo je bil tu in tam kakšno uro skupaj. Tista dva sta bila cepljena s kombiniranim cepivom, ker sem pričakovala kakšen tak izvid od Deteta.
Sicer je pa tako...moj maček je okužen z levkozo od kotitve, že sedmo leto živi skupaj z ostalimi štirimi mojimi mačkoni, ki so zdravi. Jedo, pijejo iz istih posod, ležijo skupaj, se umivajo...moji štirje so cepljeni proti levkozi, tu in tam koga testiram (no, zdaj jih že kar nekaj časa nisem), pa ostajajo negativni. Če gre za cepljene živali, ki se ne pretepajo in ne parijo....
Ko pridejo, so testirani. Če s mlajši od osmih tednov, so testirani šele takrat. Kar tudi ni stoprocentno...ampak še vedno mislim, da so vsi mački, ki so šli od tu, zdravi. 
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dete
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines