mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:26:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tinka in Bine
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tinka in Bine  (Prebrano 36851 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #75 : sreda, 24.01.2007 : 20:02:22 »

Sem tako vesela (ker me je malo skrbelo  Tongue), da kopiram sporočilo sem v prepričanju, da Ada ne bo jezna name in da se kmalu oglasi tudi sama  Wink.

Pozdravljena Polona!

Oglašam se preko elektonske pošte,ker se mi na forumu moj pes nekako ni uspelo registrirati.Bine je prekrasen, zabaven, igriv in zelo priden. Na sprehodu se malenkost boji avtomobilov, vendar je opazno izboljšanje že po dveh dneh. Sicer je neskončno prijazen. Prvi dan je zvečer v garaži kjer prebiva ponoči čisto malo cvilil vendar je kmalu zaspal. Sicer je pričel raznašati copate, igra se z žogicami...Z mucami se dobro razume. Uživa na sprehodu v gozdu in po travnikih, na šelesteče listje pa bova morala še malce počakati:-).Mogoče dočakava celo sneg.
Bine je super pes in zelo smo veseli da ga imamo. Mislim da je vesel tudi on.

Prilagam nekaj slikic.

Lep pozdravček,

Ada in Binči

Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #76 : sreda, 24.01.2007 : 20:20:56 »

Samo, da oba uživata  Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #77 : sreda, 24.01.2007 : 20:32:56 »

Res super.Pa lepa slikca Cheesy
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #78 : četrtek, 25.01.2007 : 08:55:35 »

Zdaj pa si poglejte Binetovo prvo fotko in tole zadnjo.
Kot da bi gledali dva razlicna psa  Cheesy Tocno to sem videla tudi takrat, ko sva se srecala. Najprej neko negotovo bitje, na koncu pa simpaticnega sarmerja.

Se enkrat, SRECNO!!
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #79 : četrtek, 25.01.2007 : 09:04:00 »

Super! Pa še dobro gre z naslovom knjige Wink..... Bravo za oba!

Enga velikega čohca!

Lp Polonak
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #80 : ponedeljek, 18.06.2007 : 11:50:19 »

Lep pozdrav vsem! Cheesy

Končno sem se uspela oglasit na forumu.  ;)Tisti, ki ste bili na pikniku v Sinji Gorici ste našega Bineta videli v živo, za ostale pa kmalu nekaj slikic (ko nagruntam kako jih dodat Tongue)

LP,ada
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #81 : ponedeljek, 18.06.2007 : 21:53:01 »

Takole pa izgleda naš kuža, ko ni več prestrašen, ko se zvije v svoji košari, ko si prisvoji mojo posteljo....

http://binulja.moj-album.com/
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #82 : ponedeljek, 18.06.2007 : 21:58:23 »

Luštne fotke. Lepo je videt Bineta kako uživa. Smiley
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #83 : ponedeljek, 18.06.2007 : 23:19:41 »

oooooo, Bine ti uzivac ti  Grin in prav je tako
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #84 : torek, 19.06.2007 : 08:35:26 »

hehe  Cheesy Dober dan. Moje ime je Bine in nimam več problema....
 Cheesy 
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #85 : torek, 19.06.2007 : 10:08:42 »

Sleepy, seveda ima problem. Ležat v svoji ali človeški postelji, katere briketke danes, najprej čohanje na levi in potem na desni strani ali ravno obratno.....  Cool

Življenje kužka po zavetišču dobi nov smisel, logično. A prinese tudi nove "probleme".   Wink  Wink
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #86 : torek, 19.06.2007 : 17:05:43 »

Na žalost ima Bine nov problem Cry Danes sva bili pri najini zdravnici Mateji na alergijskem testu. Pokazal je precej močno alergijo na pršice. Alergijo na določeno hrano je ugotovila že Polona. Dobila bova tabletke in Bine ne sme več na noben kavč, posteljo,... Nobenih debelih povštrčkov, tepiha Cry Cry Do nadaljnega... Poleg tega se te male nadloge lahko pojavijo tudi v briketih... Bine je sicer ok, razen tega da je po vratu nekoliko brez dlake in da ima na boku narisane pikice Smiley Upava da bodo tabletke ublažile alergijo, sicer pa bomo našli kako drugo rešitev.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #87 : torek, 19.06.2007 : 17:16:15 »

Saj so s tepihom samo problemi Wink Parket ali topli pod in globinski vodni sesalec...drugače pa se prščice množijo na toplih območjih, npr. pod kovtrom, tako da se lahko čez dan kovtre in druge zadeve da čez kakšen stol da se prezračijo. Naj bi zelo pomagalo, da se raven pršic zniža na minimalno. Smiley

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #88 : torek, 19.06.2007 : 17:18:31 »

Aha, pa še to - poleg topleih območij je pršicam zelo všeč tudi vlažen zrak, zato zelo pomaga če se stanovanju/hiši vzdržuje suho ozračje. Upam, da sem kaj pomagala Smiley

Lp, Maja
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #89 : torek, 19.06.2007 : 17:20:52 »

Ja res je problem bi bili tapisoni in podobno, česar v naši hiši nimamo. Povsod parket, laminat ali ploščice, zato upamo da bo šlo. Bini ima sedaj na svojem ležišču samo če bombažne rjuhice, ki jih lahko peremo na visoki temperaturi. Sledi še malce kopanja s plivaseptom in upajmo na najboljše Smiley
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tinka in Bine
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines