mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:12:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Žeja
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Žeja  (Prebrano 15893 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 11.10.2006 : 10:14:32 »

Starejša psička, najdena včeraj na avtocesti v bližini vasi Žeje (Naklo), išče svojega lastnika.

Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : sreda, 11.10.2006 : 10:56:45 »

hmpf ... a tole je tista "prinašalka"  Shocked Grin

mejhn zmedena ostržka  Cheesy

 
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #2 : sreda, 11.10.2006 : 16:23:19 »

Bo tudi senior hrana prav prišla, kajne?
Se je že kdo oglasil za to damo- jo kdo pogreša?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 11.10.2006 : 18:45:38 »

Ne, nihče se ni javil. Jutri greva na en temeljit pregled...psička je stara in veliko pije. Sicer je pa prijazna in simpatična punca.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4 : sreda, 11.10.2006 : 19:06:54 »

Bomo mislili na vaju in na vse ostale iz Horjula.  Kiss lp
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #5 : četrtek, 12.10.2006 : 09:50:53 »

Sem poslala še na Radio Kranj, Radio Belvi in Radio Triglav, zdaj pa samo upam, da bodo objavili! Pa da se kdo javi tudi...  Undecided Še kakšna ideja kdo?

hmmm ostržka

p.s. šele včeraj sem razmišljala kakšno srečo je imela tale punca, da se je v pravem trenutku pripeljal mimo priseben policaj in jo zadržal... pohvale gorenjskim policistom!  Kiss in vsem ki ste ji priskočili na pomoč tudi...  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 12.10.2006 : 16:40:27 »

Žeja je v dobrem stanju glede na leta. Dobila je sicer antibiotik, hujšega pa ni.

Pričakujem od vseh, ki so za razliko od mene vedeli, da Žeja ne sodi pod občino Kranj, da začnejo printat plakate s sliko in jih limat po bližnji in ne tako bližnji okolici mesta najdbe. Bi mi bilo v veliko pomoč pri iskanju njenega lastnika.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #7 : četrtek, 12.10.2006 : 16:58:36 »

no comment!  Lips Sealed Angry

Lepo prosim gorenjce v tem primeru za pomoč. Plakate bom že naredila in sprinatla jaz, rabim pa pomoč pri lepljenju! Predvsem me zanima če ima kdo idejo kam v naklu, Žejah in okolici bi se dalo nalepit plakate? Na radio se že dala in bom ponavljala...

A mi prosim pomagate spravit tole staro damo domov?

eh ostržka
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #8 : četrtek, 12.10.2006 : 19:01:26 »

Jaz bi lahko pomagala lepiti jutri proti večeru. Če imaš čas, lahko neseš plakat na našo bencinsko črpalko- edina v Naklu. Eden od mojih staršev, bo dopoldne sigurno v pisarni. Če boš lahko, se bom zmenila in ga bodo obesili, ter spraševali ljudi, če kaj vedo. A bi to šlo?
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #9 : četrtek, 12.10.2006 : 22:44:03 »

Bled, Bohinj, Preddvor, Radovljica, Cerklje na Gorenjskem, Šenčur, Kranjska gora, Jesenice, Tržič, Žiri, Naklo in Žirovnica + Medvode spadajo pod zavetišče Perun.
Smetka, od koga si pa dobila napačen info???
 

 
 
 

 
 
 
 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 12.10.2006 : 22:59:34 »

aussie, to vem tudi jaz. Le da nisem domačin in ne morem vedeti, katerih pet metrov gor ali dol sodi npr. pod Kranj ali Naklo. So pa vedeli vsaj trije vpleteni, da ne gre za občino Kranj, meni pa zatrjevali drugače. Poslana je bila celo izjava na občino Kranj, ki je zavrnila vse v zvezi z njo....jasno. Jaz sem pa to izvedela šele danes, ker mi je bilo čudno, da ni papirjev s kranjske občine. Ko smo klicali najditelja, če so papirji res urejeni, pa je povedal, da..."nikakor ne v Peruna"...
Saj ni panike, ne? Žeja je za svoja leta zdrava, ni agresivna ali kaj podobnega...če ne najdem lastnika, bo pač ta deset let stara Žeja naslednjih nekaj let "moja". Ne bi bilo nič drugače, če bi bila v resnici kranjska, gre pa za način. Ki to sploh ni, če se že vnaprej  ve, kam kdo sodi. Moja napaka, pravzaprav. Pač ne bom verjela na besedo, ampak bom buljila na zemljevid.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 12.10.2006 : 23:00:47 »

In upala, da se najde njen lastnik.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #12 : petek, 13.10.2006 : 01:48:01 »

svašta, res!
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #13 : petek, 13.10.2006 : 07:41:19 »

lejca,
plakate bom naredila danes in kakšnega nesla tudi v Naklo na črpalko (hvala za idejo  Smiley )... Če lahko bi ti jih kam dostavila ali poslala, pa jih potem polepiš mimogrede, ko boš kaj hodila
naokrog.  Smiley

Tega s starši pa ne razumem prav dobro.  Undecided

hvala za ponujeno pomoč!

akcijsko navdahnjena ostržka  Smiley
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #14 : petek, 13.10.2006 : 07:48:01 »

....Ko smo klicali najditelja, če so papirji res urejeni, pa je povedal, da..."nikakor ne v Peruna"...

Nekam znano tole, ja....  Prav tako bi Brina "padla" pod Peruna, pa jo ima rajši začasna posvojiteljica, dokler je ne oddamo.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Žeja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines