mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:53:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Žeja
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Žeja  (Prebrano 15896 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #15 : petek, 13.10.2006 : 08:30:53 »

lejca,
plakate bom naredila danes in kakšnega nesla tudi v Naklo na črpalko (hvala za idejo  Smiley )... Če lahko bi ti jih kam dostavila ali poslala, pa jih potem polepiš mimogrede, ko boš kaj hodila
naokrog.  Smiley

Tega s starši pa ne razumem prav dobro.  Undecided

hvala za ponujeno pomoč!

akcijsko navdahnjena ostržka  Smiley

Bi prosila, če jih lahko nekaj še zame pustiš na bencinski. Zato sem rekla, ker je bencinska od mojih staršev Wink in danes dela moj oči. Mu bom sporočila, da bo vedel za kaj se gre. Če boš pa prišla popoldne, pa samo reci, da si zmenjena z Leo, ker bo oči sigurno pozabil povedati naprej. Upam, da je punca res od nekoga.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #16 : petek, 13.10.2006 : 09:25:19 »

 Smiley Ha! Zdaj pa razumem!  Smiley Se bom oglasila res danes popoldan po 16.00 uri! Hvala!

lp ostržka
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : petek, 13.10.2006 : 11:39:45 »

Ko smo klicali najditelja, če so papirji res urejeni, pa je povedal, da..."nikakor ne v Peruna"...

Nekam znano tole, ja....  Prav tako bi Brina "padla" pod Peruna, pa jo ima rajši začasna posvojiteljica, dokler je ne oddamo.

A se vam zdi to normalno? V cem je formalna razlika med enim in drugim zavetiscem? V cem je financna razlika med enim in drugim zavetiscem? In kako se je ustvarila ta fama (med prebivalstvom, policaji, zacasnimi posvojitelji, forumovci, aktivisti...), da v eno zavetisce ja, v drugo pa ne? In zakaj lahko z vaso/naso/njihovo pomocjo nekateri delajo zastonj oz. oskrbujejo po goljufiji k njim pripeljane pse za svoj denar, drugi pa za davkoplacevalskega?

A se vam zdi to prav? Meni ne. In tisti, ki ste nekatere fame okrog nekaterih zavetisc ustvarili, poskrbite tudi za to, da bodo ljudje sprevideli, da sta obe zavetisci formalno v resnici popolnoma enaki. Ce nista, se posluzite spremembe zakonodaje in predpisov, po kateri se bo "boljse" vec placalo, "slabse" pa manj in da nihce ne bo v interesu "visjih ciljev" (ali vasem, ce hocete) delal zastonj.

No, za Zejo tale moj medklic ne bo prinesel ne hrane, ne oskrbe. Torej, kje ste vsi trije, ki ste vedeli, kako okrog prinasate Zavetisce Horjul? Boste prinesli tja denar za Zejino oskrbo in jo kdaj peljali na sprehod? Ali pa boste po kranjskih zaselkih iskali nove in nove pse, ki jih proti predpisom ne boste zeleli oddati v Perun, temvec jih boste z raznimi pretvezami spravljali v Horjul.

Svasta. Razumem, da ljudje cesa ne vedo. Tole je pa vsekakor prevec.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #18 : petek, 13.10.2006 : 19:16:39 »

evo lejca!  Smiley
plakate sem popoldan oddala fantu ki dela na pumpi.  Smiley Malo me je čudno gledal, pa sem rekla da sem zmenjena s tabo, pa se je samo posmejal in rekel mhm in vzel plakatke... Sama sem ga nesla tudi v KD Naklo in jutri se spravim "moje" naklske pesjanarje klicarit če jo kdo pozna...

hvala za pomoč in navijamo da se najde lastnik! Hala za pomoč!  Kiss

lp zbezljana ostržka  Grin
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #19 : petek, 13.10.2006 : 22:47:10 »

Hvala. Danes jih nisem utegnila iti iskat, že tako sem prišla pozno, potem pa me je doma pričakal še izgubljeni pes, bom šla jutri in polepila.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #20 : sobota, 14.10.2006 : 10:55:28 »

Polepila sem vse plakate. Visijo na pošti, v Merkurju, Merkatorju, Resmanu, na eni oglasni deski ob cesti, in v Taverni Žeje. Pa na bencinski, seveda. Upam, da jo bo kdo poznal. Sem plakate malo kazala okrog, pa je ni nihče poznal.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sobota, 14.10.2006 : 23:33:41 »

Čaka lastnika...



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 15.10.2006 : 19:39:55 »

Če sem prav razumela, Žeja sploh ni bila najdena NA avtocesti, pač pa na stari cesti ob avtocesti. Kje že točno? A policijski zapisnik obstaja? Če je, potem ne bo problema izvedet natančne lokacije, bom jutri poklicala Kranjčane. V vasi Žeje psičke nihče ne pozna, niti je še niso videli, plakati so res vsepovsod v bližnji okolici, objave tudi...lastnika tako markatne psičke pa nikjer  Huh? Res čudno....
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #23 : ponedeljek, 16.10.2006 : 07:34:20 »

Sicer res nisem med "ta brihtnimi", ampak iz tvojega pisanja sklepam, da ti jo je v bistvu nekdo "podtaknil", ker ni hotel, da gre v Perun.
Bi pa prav rada izvedela, kdo je ta, ki se mu zdi, da sama nimaš že dovolj psov iz svojih "rajonov"......
Al sem pa samo narobe razumela tole Smiley
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #24 : ponedeljek, 16.10.2006 : 14:19:06 »

Glede na to, da bi res rada tole pasjo babo spravila nazaj domov bi lepo prosila za čim bolj NATANČNE informacije o tem kje je bila najdena, da ne bom iskala na napačnem koncu... v soboto se mi je prav naredil cmok v grlu, ko je punca sedela pri vratih zavetišča in čakala, da jo pridejo iskat in da gre DOMOV!   Cry

A mi lahko prosim pomagate!  Sad

sad ostržka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 17.10.2006 : 09:18:02 »

Najdena pri Kacinovemu klancu.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #26 : sreda, 18.10.2006 : 19:43:01 »

Jutri bo šlo še nekaj plakatov v smer proti Podbrezjam in Tržiču, saj so podobno psičko videvali na tem območju... Ali je še kdo iz tega konca in je pripravljen pomagati lepiti? Ali poznate kakšne "pesjanske" duše, ki jim lahko prepošljete mail, če vam ga pošljem? Psička je tako nenavadne barve, da se je MORA spomniti vsak, ki jo je vsaj enkrat v življenju videl... gorenjčki HELP!  Sad

lp ostržka
Logiran
pandi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #27 : sreda, 18.10.2006 : 20:01:30 »

Že nekaj dni sprašujem okrog Tržiča, če jo kdo pozna, pa do sedaj še nisem imela sreče. Iščem naprej, če bo karkoli novega takoj sporočim!
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #28 : četrtek, 19.10.2006 : 07:10:11 »

Kje pa je Kacinov klanec? Jaz bi lahko pomagala šele jutri, ker imam čisto zapolnjene dneve.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #29 : četrtek, 19.10.2006 : 07:28:14 »

Kaj pa pravijo veterinarji v tistem koncu. Ni hudič, da psica v vseh teh letih vsaj enkrat ni bila v ambulanti ali na ceplenju. Ne vem, samo dajem predlog,pomagat pa ne morem, sem predaleč niti tam nikogar ne poznam.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Žeja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines