mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:59:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvojitve na daljavo  (Prebrano 9997 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #30 : petek, 20.10.2006 : 07:06:48 »

Zdej se bomo pa kregal - še nekdo je posvojil Rokerja... :-)))

Se bomo na prenovi Horjula pa še mal za kužke tepl.


Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #31 : petek, 20.10.2006 : 07:13:53 »

Tale ideja je odlična, vendar mi je težko, saj ne morem posvojit psa, če lahko zanj prispevam le cirka 1.000 SIT. Kakšen mesec  verjetno več, samo to še vedno ni dovolj za vse stroške  Cry
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #32 : petek, 20.10.2006 : 07:19:20 »

Tale ideja je odlična, vendar mi je težko, saj ne morem posvojit psa, če lahko zanj prispevam le cirka 1.000 SIT.  Cry

Hvala enako, saj bo boljše.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #33 : petek, 20.10.2006 : 07:20:11 »

Čestitke Švrk in Steva za novega pasjega člana Wink
Tudi jaz razmišljam o posvojitvi na daljavo. Moj favorit v zavetišču pa je BEN.

Ta beli hiperaktivec mi nikakor ne gre iz glave, ker je karakterno čista kopija mojega samčka Jupija. Zelo aktiven in malo žleht  Roll Eyes. Njegova najlepša lastnost pa se mi zdi ta, da ga vse tako zelo zanima. Brez problema ga animiraš in nikioli ni nezainteresiran za tvoja povelja. Zelo lepo bi se ga dalo izšolati. Vedno ko pridem k Poloni je prvi, ki ga odpeljem na laufanje z obilo ruvanja in metanja palic. Res je faca!
Kljub temu, da mu bom brez problema vsak mesec namenila nekaj denarja za njegovo oskrbo in ga sem in tja obiskala, pa si vseeno najbolj od vsega želim, da ga nekdo zares posvoji.
Ni ravno kavč pes (čeprav se crkljanja ne brani) ampak bi mu največ na svetu pomenilo aktivno življenje s svojim človekom.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #34 : petek, 20.10.2006 : 07:57:46 »

 Cheesy ja, ljudje, saj lahko nposvojite tudi kakšno tačko, ko bo več gelda, pa celega psa. Iz majhnega raste veliko. Pa seveda bomo še naprej navijali za posvojitelje na blizu. Lp  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #35 : petek, 20.10.2006 : 08:03:48 »

kopiram iz pravil oz. pojasnil o posvojitvah daljavo:

Koliko denarja se donira za posamezno žival?
Višino mesečnega prispevka si izberete sami. Tudi z majhnim prispevkom (npr. 300 tolarjev na mesec) boste izkazali podporo našemu načinu dela. Naš začetni cilj je, da bi dobili toliko posvojiteljev na daljavo, da bi za vsakega psa v zavetišču prejeli 500 tolarjev na dan, za muce pa 300 tolarjev na dan. S tem bi približno pokrili najosnovnejše stroške redne oskrbe.
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #36 : petek, 20.10.2006 : 17:46:59 »

Sarabenji imam eno vprašanje...  Če na mesec ne zbereš dovolj denarja za enega celega pesjančka - ali v tem primeru tudi lahko sodeluješ pri posvojitvi določenega psa na daljavo?  Huh

Zanima me predvsem, ker bi si sama ta trenutek lahko privoščila recimo polovični mesečni znesek za posvojitev...  Ali je možno, da se forumovci med seboj tako zmenimo, da eno žival posvojimo recimo v dveh ali treh in je v tem primeru za to žival zagotovljen znesek za cel mesec?
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #37 : petek, 20.10.2006 : 18:17:02 »

tejka, meni se zdi zgornji post povsem jasen glede tega. ali pa morda jaz ne razumem tvojega vprašanja. no, pa še enkrat, za vsak slučaj, če je kaj nejasno:

Višino mesečnega prispevka si izberete sami.

to pomeni, da lahko daš tudi 5 tolarjev. vsak sam/a si izbere, koliko bo dal/a.


cilj je, da se v skupni vreči od vseh posvojiteljev/ic na daljavo nabere 500 tolarjev na dan za psa in 300 za macka. to pa ne pomeni, da mora en posvojitelj/ica na daljavo na mesec dat 15 jurjev za psa ali 9 jurjev za macka.

in ja, lahko več ljudi posvoji eno žival. se je to v primeru rokerja dejansko že uresničilo.

Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #38 : petek, 20.10.2006 : 19:23:28 »

Ja, zdaj mi je že malo bolj jasno. Imam pa predlog, glede na to, da je cena za mesečne potrebe ene živali znana, da se zraven vsake posvojene živali (na daljavo) napiše tudi, ali je zanjo namenjenih dovolj sredstev...

Čeprav vem, da boste v primeru, da bo za eno žival namenjenega preveč denarja, za drugo pa premalo, najbrž sami pravično prerazporedili, zato ne bom nič jezna, če boste zavrnile moj predlog  Roll Eyes
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #39 : sreda, 25.10.2006 : 19:20:14 »

Z veseljem javljam, da mi finance dopuščajo, da sem danes lahko tudi jaz na daljavo posvojila Brčico in Makico. Sredstva za ta mesec so nakazana.
Ni sicer za celotno mesečno oskrbo, nekaj pa le. Upam, da bomo vsi skupaj in če se nam pridruži še novih posvojiteljev le pokrili celomesečno oskrbo vseh navedenih kosmatinov in kosmatink iz liste posvojitve na daljavo. Še bolj pa bom vesela, da najdejo svoje posvojitelje na blizu in z njimi nove domove.
Vsem skupaj  Kiss
l.p., JanaD
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #40 : sreda, 25.10.2006 : 20:56:06 »

 Cheesy Jana-d, sem vesela zate, za Brčico in Makico. Dober občutek, a ne.  Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #41 : nedelja, 05.11.2006 : 20:49:47 »

Živjo Švrk!
Šele danes sem te prebrala, oprosti. Hvala , ker deliš veselje z menoj. Tudi jaz ga s tabo in tvojim Rokerjem, ter z vsemi ostalimi, ki so in ki še bodo lahko posvojili na daljavo. Seveda bi bilo najlepše od vsega, če bi jih lahko odpeljali k sebi domov, ker te možnosti nimamo se je treba nekako znajti  Wink .
lp, Jana
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #42 : ponedeljek, 13.11.2006 : 20:15:31 »

Kje ste vsi tisti, ki pravite, da bi takoj imeli še kakega psa ali mačka, samo, če bi stanovanje to dopuščalo.  Huh Malo smo zaspali, kaj?  Tongue Pa ravno sedaj, ko je prišla plača. Dajmo, dajmo. Kaj čakate?  Huh Predno je en kuža finančno pokrit, nas mora biti kar nekaj.   Wink Pa LP
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines