mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:41:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Naj mu sploh dam ime...Srček
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naj mu sploh dam ime...Srček  (Prebrano 27909 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 18.10.2006 : 16:50:29 »

Najden sredi ničesar v strugi reke Pivke, zavit v ovijalke,  z nešteto črvi po sebi. Star vsaj 15 let.





Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 18.10.2006 : 17:06:41 »

Čisto shiran je, komaj sedi. Hrane je pa vseeno zelo vesel.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 18.10.2006 : 17:08:25 »

Ja mu bomo dali ime  Smiley Lahko je kar Srček  Kiss

Ubožec mali, kako se lahko takemu srčku odrečeš  Lips Sealed
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3 : sreda, 18.10.2006 : 17:30:25 »

 Undecided Vsakič sproti, ko preberem kakšno tvoje tako sporočilo, Smetka, si rečem, saj ne more biti res. In saj me nič več ne more presenetiti. Pa me. Prizadene. Upam, da si bo lahko še opomogel, glede na njegovo starost. Ko bi vsaj starost imel lepo. In tale Srček je tudi lepo ime. Vsaj nekaj lepega zanj.
Če bom (časovno)lahko, bom prišla jutri v Horjul in bom prinesla malo hrane za starčke s sabo.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #4 : sreda, 18.10.2006 : 17:39:42 »

Tale kuža je ali izgubljen ali so morda lastniki omagali ... saj veste kaj mislim (bolnica, dom za ostarele, ...). Kar nekako se mi zdi da je tako, saj je Srečko nekako dočakal kar lepo starost. Pomagajmu mu da bo imel čim lepše svoje zadnje dni, tedne, mesece, ... mogoče leto ali dve.

Čim pride Irena v pisarno nakažemo iz PLESNEGA MESTA 5.000 sit  preko PRO KLIKA za Srčka in ostale starčke.

ALO AKCIJA !

Bo še kdo nakazal kakšen cekin?

lp


MARKO
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 18.10.2006 : 17:47:12 »

Prizadene.

Mene tudi. Imam cmok v grlu že odkar je tu. Zelo si želim, da ni z lastnikovo pomočjo prišel v strugo, da ga niso z lastnikovo pomočjo napadli črvi in da ni z njegovo pomočjo uspel tako zelo shirat. Čeprav ne vem, s čigavo pomočjo sicer...Jaz sem čist fertik.
Izgubil se je težko, ker je bil sredi ničesar, ne more pa prav daleč...med drugim je skoraj čisto slep.
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #6 : sreda, 18.10.2006 : 17:47:35 »

Joj saj sploh ne vem kaj naj napišem, res mi je hudo ko kaj takega vidim  Cry Cry

saj vem, da samo upam, pa ima mogoče čip ?
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #7 : sreda, 18.10.2006 : 17:49:30 »

Čip bi bil OK ampak kuža je ostal sam - sej vsi vemo kaj to pomeni zanj. Pri Smetki mu bo toplo in mi lahko k temu nekaj malega prpomoremo. Alo akcija ....

m
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #8 : sreda, 18.10.2006 : 18:10:11 »

Jaz sem sicer popolnoma bankrot, ampak na GSM se bo še našlo tistih 230 SIT za eno majhno donacijo. V tem trenutku drugega žal ne zmorem.

In če ne bo šlo drugače, sem ga pripravljena za tisto leto ali dve preostalega življenja vzeti tudi k sebi, v stanovanje, k rotweilerki, se bo že navadila te majhne, uboge, skoraj slepe štruce.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #9 : sreda, 18.10.2006 : 18:13:30 »

Tudi čisto brez komentarja ..... (razen seveda tistega, ki pa ni za objavo).

Kljub vsemu pa je tale kuža en velik srečko, ker so ga našli še pravi čas in ker je prišel v prave roke. Zdaj naj se mu pa vsaj še toliko nasmehne sreča, da bo prišel k sebi in v miru užival svojo starost.

Jp, se strinjam s Srčkom.

LP

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10 : sreda, 18.10.2006 : 18:26:10 »

 Cry  Cry  Cry

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #11 : sreda, 18.10.2006 : 19:09:05 »

Ja bi znalo biti, da se je lastnikom kaj zgodilo in so potem tisti, ki so ga dobili v oskrbo, naredili z njim to kar so  Cry  , ampak Srček se ne bo dal kar tako...  Wink
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #12 : sreda, 18.10.2006 : 19:21:57 »

đizus, saj sem vedela da je hudo, ampak tole revše...  Sad Rekla bom samo HVALA BOGU da je pristal v Horjulu... ajde čudodelka, nehaj jokat...  Smiley

Vse najlepše misli in želje temu srečnemu starčku...

zgrožena ostržka
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #13 : sreda, 18.10.2006 : 19:28:35 »

Joooooj Sad Lips Sealed
Uboga živalica. Cry Čeprav jaz vseeno dopuščam možnost, da ima revše kakšnega starega lastnika, ki tudi slabo sliši in vidi, pa da je kuža padel v vodo, ni mogel ven, lastnik pa se v situaciji ni znašel... Undecided
A sem optimistična? Kiss
A bo zvozil? Naredim kakšne plakate za okolico?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sreda, 18.10.2006 : 19:51:21 »



Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Naj mu sploh dam ime...Srček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines