mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:55:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul  (Prebrano 190769 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : sobota, 25.11.2006 : 20:31:41 »

Drejči je včeraj posvojila eno/enega od naših na daljavo. Je rekla, naj sami izberemo, koga. Zdaj se pa že cel večer ubadam s tem, koga naj ji dam  Tongue.
Drejči, kot kaže, mi ne gre...kaj, ko bi prišla k nam in povedala, s kom greš najbolj skupaj  Smiley?
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #16 : sobota, 25.11.2006 : 22:57:57 »

Zdajle sem se pa do solz nasmejala  Grin
Saj ne, da Smetka ne bi vedela, kateri kosmatinec je prvi na prioritetni listi...  Tongue
Smetka, da ti ne bo sel vecer v nic ob razmisljanju kako me spravit gor, ti javno napovedujem jutrisnji obisk  Grin  Grin  Grin in ce me bo kateri od tvojih varovancev izbral, potem... hehe, bos se preklinjala danasnji dan  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sobota, 25.11.2006 : 23:04:25 »

 Smiley
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #18 : nedelja, 26.11.2006 : 17:53:38 »

Tako, pa sem se sla predstavit horjulskim gnadam  Cheesy
Clovek skoraj ne more verjeti koliko veselja, igrivosti in neznosti premorejo ti zavrzencki. Za skoraj vsak dan priboljsek sem dobila en velik in slinat cmok na nos  Smiley, skoraj vsi se pridejo malo pocohat, potem pa hitro oddrvijo naprej, ker se tam naprej dogaja nekaj taaakoooo zanimivega. hehe, cel direndaj zadovoljnih kosmatincev.
Smetka, ali ti je kateri od ze zaupal, da se je odlocil zame?  Wink
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 26.11.2006 : 17:55:30 »

Mhm, Beni je nekaj vzdihoval za tabo. Kot da ne veš  Wink.
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #20 : nedelja, 26.11.2006 : 18:18:04 »

hja, sem ze davno ugotovila, da so mi usojeni moski (taksni in drugacni), ki se jim ime zacne na crko B.
Ocitno to se vedno drzi,  Grin saj sta se mi najbolj prikupila Beni in Bine (ze preimenovan v Bincelj)  Grin

Beni, vsekakor se kmalu vidiva.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #21 : petek, 01.12.2006 : 02:48:31 »

posvojiteljem in posvojiteljicam na daljavo, ki ste se za takom obliko pomoči odločili v zadnjem času in svojega nadimka niste mogli najti na seznamu, se iskreno opravičujem!

zaradi tehničnih težav (ki so zdaj končno rešene) vaši podatki niso prihajali na prave naslove, zato niste prejeli nobenega odgovora ali bili zavedeni na seznamu. na srečo so podatki shranjeni v bazi, tako da bomo napako v najkrajšem možnem času popravili - vam torej poslali potrditev in pozdravni mejl ter vas navedli na seznamu. če ne bi nekdo med vami bil dovolj neučakan  Smiley da je povprašal, kdaj bomo končno odgovorili, za napako sploh ne bi vedeli!

zahvaljujem se vam za razumevanje in se vam še enkrat opravičujem!

(v kolikor bi se v prihodnje še komu od tistih, ki boste izpolnjevali spletni obrazec, zgodilo, da nekaj dni ne prejme mejla, vas prosim, da nas na to opozorite.)
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #22 : sobota, 16.12.2006 : 00:40:59 »

Jaz imam večne težave pri navajanju sklica. Enkrat prijavim Jurja za horjul, drugič tekoči datum... Se mi zdi, da bi bilo zmede konec, če bi prijavila datum posvojitve. A bo tako jasno, da gre za Rokerja. Saj vem, da je vseeno, da gre denar za vse. Tako je bilo tudi mišljeno. Samo, da ne bom izgubila posvojenca oz. njegov repek.  Kiss
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #23 : torek, 19.12.2006 : 13:01:51 »

Svrk - a plačujete preko interneta? Meni je pri težavah s sklicem pomagala Smetka, ki je rekla, naj namesto "posebne položnice" uporabim "plačilni nalog". Tam ti sklica ni treba vpisati in ko potrdiš plačilo, ti program ponudi, če naj sam določi sklic...   LP, Teja
Logiran
xavier
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #24 : torek, 19.12.2006 : 14:08:19 »

Glede posebne položnice je tako, da zahteva poseben sklic. Model( to sta prvi dve številki) 12 in nato točno število znakov.Poleg tega lahko preko posebne položnice plačuješ samo prejemnikom, ki so člani zbirnega centra, saj plačila " potujejo" po drugačni poti, kot plačila preko navadne položnice.

Pri navadnem plačilnem nalogu pa v kolikor nimaš za vpisati določenega sklica ( v breme ali v dobro), vpišeš v polje model( se pravi manjše okence) št. 99 in to je to.

Lp

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #25 : torek, 19.12.2006 : 14:10:09 »

Oziroma, na kliku ti program v plačilni nalog vpiše datum, če nimaš sklica, pa je stvar opravljena...
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #26 : torek, 19.12.2006 : 15:51:24 »

Plačujem preko teledoma in me prijazne gospe ne spustijo naprej, dokler se česa na spomnim  Cool
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #27 : ponedeljek, 15.01.2007 : 11:11:43 »

Moj Boris je oddan Cheesy, v pogodbi sem takoj za njim napisala Brčico, ampak sem se premislila. A se da narest en aneks k pogodbi Wink in prenest na Malo (ubožica nima nobenega). Sej vem, da je čist vseeno, glavno da pride denar, pa vseeno za boljši občutek.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #28 : torek, 16.01.2007 : 21:54:19 »

Mala ima posvojitelja na daljavo, tako da verjetno ni potrebe po kakšnih aneksih. načeloma take spremembe niso predvidene, če pa bi kdo želel, se je te zadeve bolje meniti po mejlih.
Logiran
shella
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #29 : sobota, 27.01.2007 : 13:10:45 »

Je plačilo posvojitve možno preko trajnika in ali je možno eno plačilo za dve živali (da se pri prijavi določi koliko se bo plačalo za vsako, dejansko plačilo pa je seštevek obeh)? Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines