mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:51:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Tojo
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Tojo  (Prebrano 19680 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #60 : petek, 24.11.2006 : 00:09:43 »

A sem zgoraj prav prebrala, da je šel v nov dom in da se še vedno ni vrnil?HuhHuhHuhHuhHuhHuh??
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : petek, 24.11.2006 : 00:11:51 »

Mhm, zdaj pa nehaj  Smiley, da bo tako tudi ostalo. Sledi poročilo, ko bom prepričana.
Logiran

labi-ka
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #62 : petek, 24.11.2006 : 09:23:50 »

Te strani prebiram in obračam kot knjigo in tale konec z Tojom mi je po tihem všeč. (kot vidim še ni povelja za veselje).

 lp
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #63 : petek, 24.11.2006 : 18:16:01 »

Ampak čisto potihem se pa že sedaj veselim in čisto na glas upam, da je dobil novo priložnost zase.
Tojo, drži se fant in priden bodi  Kiss .
l.p.
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #64 : petek, 24.11.2006 : 18:28:18 »

Uau, po vsem kar je bilo napisano o njegovem obnašanju, se je vseeno našel nekdo, ki ga je vzel za svojega. Bravo!! Me pa prav zanima kakšen je ta človek, da je Smet presodila, da bo kos Toju. A nam zaupaš? Bivši specialc? Ata narodni heroj? Mora bit pa pojava, da te je prepričal (si predstavljam enega dvo-metraša s sto+ kilami, z globokim glasom in nasploh zastrašujočim nastopom Grin), in seveda bo ostal doma, kaj govoriš!?!? Če ga bo nazaj pripeljal, se pa naredi neumno, kdo jaz?, prvič vidim? Cheesy Hec. Kiss Kiss Toju in držim pesti za srečen konec.
Lp
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #65 : petek, 24.11.2006 : 19:13:33 »

Bolhica, da nimaš ti kakšnih nadnaravnih sposobnosti in mi bereš misli  Grin Grin Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : sobota, 25.11.2006 : 09:06:29 »

Temo berejo njegovi zdajšnji lastniki, pa tudi bivši, ki so se javili prepozno, ker je bil Tojo že v novem domu. Kakorkoli; gospa je tista, ki ga je posvojila. Upam, da se bo izšlo po načrtih in pričakovanjih. Tojo je poseben pes, to je dejstvo. Tema pa občutljiva zaradi nastale situacije in če napišem/rečem/prosim, da je še malo za počakat s komentarji....prosim.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Tojo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines