mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:49:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Doga
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Doga  (Prebrano 16197 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #15 : sreda, 25.10.2006 : 13:53:28 »

Zdravo!

Tale Doga me je pa popolnoma začarala. Doma mam enega kosmatinčka, prav tako miniaturnih dimenzij, posvojenčka iz Zonzanija, starega 4 mesece in pol. Ker je vsak dan 8 ur sam, bi mu res privoščila takole partnerko za igranje. Že od začetka sem vedela, da bo dobil družbo, ampak je zaradi 'super' oskrbe v omenjenem zavetišču šlo preveč časa za zdravljenje pobalinčka, pa cepljen tudi še ni, ker je bil vedno na nitki... Zdaj si je kuža opomogel, ampak ga čaka še cepljenje, ko bo popolnoma zdrav, zato me zanima, koliko časa bo psička v karanteni?

Lp,

Aleksandra





Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : sreda, 25.10.2006 : 14:22:39 »

Glede karantene ja najbolje, da se obrneš telefonsko v Horjul, upam pa, da se zavedaš, da je vzgajanje enega mladiča nekaj drugega kot vzgoja dveh. Samo v razmislek - če se psom dovolj ukvarjaš, družba ni potrebna - je prej potuha za lastnika.

lp, Katarina
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #17 : sreda, 25.10.2006 : 15:31:36 »

Seveda se zavedam. Ne bi sploh razmišljala o tem, če ne bi prej temeljito premislila. Ti pa dam prav, da je to potuha. Ampak ne v smislu, da bi jaz imela manj dela ali pa lažjo vest, temveč v smislu, da si opravičim gromozansko željo po še enem kužku  Cheesy

Ne vem, morda si previdna, ker si videla že toliko žalostnih zgodb in ti ne zamerim, da si skeptična. Sem pa tudi jaz s svojim posvojenčkom že ogromno hudega prestala ravno zato, ker je bil zavržen in potem slabo oskrbovan. VSAJ enega bi še rada rešila in to je moj razlog. Nič drugega.

Ampak kot pravim, ko bo moja mala mrcinica cepljena in ko bo njegovo zdravje dovolj stabilno. In ker nam zdaj gre dobro, se spogledujem s tole malo mrcinico  Wink


Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #18 : sreda, 25.10.2006 : 16:30:54 »

Hvala za pojasnilo! Smiley

Katarina
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #19 : sreda, 25.10.2006 : 21:17:06 »

Kako lustna mala psička, pravi cukrček. Če po pravici povem, bi jo kar imela doma!
Logiran
mateja5673
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #20 : četrtek, 26.10.2006 : 10:37:18 »

Love is the air...  Cheesy

Držim pesti za pravo ali pravega za malo očarljivko, ki bo nedvomno osvojila marsikatero srce. Samo da ne bomo pozabili, da ljubezen včasih ni dovolj.

 Kiss Dogi, ostalim pa pozdravček,

Mateja
Logiran
LORDI
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #21 : četrtek, 26.10.2006 : 20:54:57 »

Včasih res ljubezen ni dovolj, vendar, če je je dovolj, se najede energija tudi  za vse ostalo!
Pa sploh ni težko!
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #22 : četrtek, 26.10.2006 : 21:07:14 »

Lepo povedano Lordi, se pridružujem tvojemu mnenju.  Smiley
l.p., Jana
Logiran
mateja5673
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #23 : petek, 27.10.2006 : 10:06:45 »

Včasih res ljubezen ni dovolj, vendar, če je je dovolj, se najede energija tudi za vse ostalo!
Pa sploh ni težko!


Se strinjam...  Smiley

LP, Mateja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : petek, 27.10.2006 : 15:27:48 »

Vse, ki mi pošiljate maile zanjo, bi prosila, da kontaktirate po telefonu, ker imam dostop do maila časovno omejen na kakšen obisk pri prijateljici.
Psička je neizmerno živahna, od skrbnika bo zahtevala veliko časa. Pogoj je tudi pri njej seveda sterilizacija. Ker jo bo posvojil le en (in še ne vem kdo), lahko ostali vržete oko na katerega od ostalih naših, ki so prav tako majhni in že pripravljeni za odhod v nov dom.
Logiran

spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #25 : ponedeljek, 30.10.2006 : 21:42:28 »

Mogoče sem spregledala, ampak,
vseeno zanima me (pribljižno), koliko bo ta "majhna" Doga  še zrastla?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 30.10.2006 : 23:10:59 »

Ne bi vedela. Lahko opišem še enkrat: stara je dobra dva meseca, slikana je bila v manjšem mačjem transporterju, pa ima toliko prostora, da bi lahko prevale delala. Prav velika ne bo  Smiley.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #27 : petek, 03.11.2006 : 20:47:37 »

Hmm, kdaj poteče karantena? Danes ali jutri? A je sploh že kdo poklical zanjo? Grin Grin
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : petek, 03.11.2006 : 21:59:27 »

Jutri gre lahko v nov dom, če se bo od mnogih klicočih pojavil pravi  Wink.
Logiran

Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #29 : sobota, 04.11.2006 : 12:22:41 »

držimo pesti zanjo, da bo dobila nov in topel domek, kjer bo varna in bo imela skrbnega lastnika!
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Doga
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines