mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:15:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Miška & Maška
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Miška & Maška  (Prebrano 15248 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #15 : petek, 10.11.2006 : 22:46:36 »

super, srečno bejbi Cheesy
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #16 : petek, 10.11.2006 : 23:19:24 »

Čudovita novica, ni kej. Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #17 : sobota, 11.11.2006 : 08:35:55 »

 Cheesy Kar tako naprej Smetuljčica  Grin
Logiran
Živalca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #18 : sobota, 11.11.2006 : 09:00:06 »

Srečno Miška  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : sobota, 11.11.2006 : 15:14:31 »

Evo, Miška je zares šla. Lp vsem.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #20 : nedelja, 12.11.2006 : 08:22:20 »

Maške nimaš na seznamu oddanih živali iz Horjula. LP  Wink
Logiran
berghaus
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #21 : ponedeljek, 13.11.2006 : 15:50:24 »

Se opravičujem za tako pozen kontakt preko foruma, šele danes smo namreč dobili možnost logiranja nanj, zaradi sistemskih problemov.

In kdo smo/sem? Novi ponosni lastniki Miške!! Cheesy

Če bi vam razlagal koliko strahu, živcev ali pa bojazni, kakor pač hočete, se je porajal v nas, če nas bo Miška sploh sprejela.......saj mi tako ali tako nebi verjeli. Bo jokala, lajala, se drugače obračala stran od nas......vse to nam je rojilo po glavi. In danes? Tudi premakne se ne stran od nas! Kako hvaležna kužika!

Res je, da ni poznala nobenega reda, še manj besede v slogu sedi, ali pa prostor ali karkoli drugega, ampak.......krtačke vem, da nebo nikoli pozabila. Sprva jo je nezaupljivo gledala, ko smo se pa prvič sprehodili z njo preko dlake, se je dobesedno zvrnila, dala vse štiri od sebe in začela brundat. Kaj takega še nisem videl. Zdaj se sama sprehodi v kopalnico in iz svoje poličke z gobčkom prime krtačko, jo prinese do svoje odejice, nagne glavo in čaka, da jo nekdo od nas prekrtači.

Res je, kar pravijo za zlate prinašalke.Samo dva piškotka kot nagradica sta bila potrebna za naučiti se, kaj pomeni beseda sedi. In res je, da bi za posladek verjetno prodala mamo  Grin.

Ne bom dolgovezil za prvič, tudi čas me trenutno priganja, se pa definitivno z bolj podrobno obnovo v kratkem oglasim.

Lep pozdrav in še enkrat hvala, hvala, hvala zavetišču Horjul.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 13.11.2006 : 15:55:35 »

Lušni ste, veliko veselja z njo še naprej in vsem en lp iz zavetišča Horjul  Wink.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #23 : ponedeljek, 13.11.2006 : 18:46:12 »

Kako prijetno je prebrat, kako so vsi srečni. Človeki in pes. Vse dobro še naprej.  Wink
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #24 : ponedeljek, 13.11.2006 : 21:13:09 »

berghaus, kako čudovito Cheesy Cheesy Cheesy
obilo užitka z Miško še naprej, pa oglasite se še kej Wink Smiley
Logiran
berghaus
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #25 : torek, 14.11.2006 : 14:54:55 »

O definitivno se bomo veliko brali, prišle pa bodo tudi fotografije in to takoj, ko se Miša ( Miška) znebi plastičnega zvonca iz svojega vratu. Revca se mi tako smili, a kaj čmo, drugače bi si takoj prelizala šive (sterilizacija).

Ji pa olajšamo vse skupaj tako, da ji za pet minut snamemo zaščito, žena čuva, da nebi lizala rano, jaz jo pa prečoham po glavi in vratu, tako, da kar pobrundava zraven.

Kljub zvoncu je tako igriva, da jo moramo miriti in preprečevati norenje, da se nebi preveč naprezala in bi ji, bog nedaj, popustil kak šiv. V glavnem, je čudovit kuža, doma se vse vrti samo še okoli nje, otroka pa se tako ali tako sploh ne premakneta več stran.

Danes se je prvič zgodilo, da je ostala sama v stanovanju za dve urici. Oba z ženo sva bila precej nervozna in sva domov letela k sneti skiri, doma pa..........ležala je na svoji blazinici in gledala risanke. Prišla flegma zraven, kot, a ste že doma, in si zaslužila piškotek.

Hvala vam vsem skupaj za izrečene želje in vam privoščim prav take užitke, kot jih imamo sami. Slikice pridejo predvidoma ta vikend. Lp
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #26 : torek, 14.11.2006 : 17:21:25 »

Miška se je pa izkazala za točno tako zelo prijeten karakter, kot sem zanjo slutila, da ga ima. Zanjo sem si tudi jaz močno želela točno takšne ljudi kot ste pri vas berghaus. Pridna, pridna, pridna. Smiley  Smiley  Smiley
Lepo  je brat, da jo imate radi, je mali sonček, ali ne?  Smiley  Kiss
Veselim se slikic.
Uživajte in radi, radi se imejte še naprej, v kar sploh ne dvomim.
Lep pozdrav, Jana
Logiran
berghaus
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #27 : sreda, 15.11.2006 : 16:32:22 »

Malo za pokušino:



Samo crkljanje:





Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 15.11.2006 : 16:44:36 »

Prekrasno  Cheesy Kiss
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #29 : sreda, 15.11.2006 : 16:51:56 »

Komentar k drugi fotografiji: Naj živi in se razvija copatkarska industrija!

Sicer pa, lepo vas je brat še lepše pa pogledat. Se pridružujem predhodnici, prekrasno!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Miška & Maška
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines