mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 07:00:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Ajda
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Ajda  (Prebrano 20462 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #30 : petek, 15.12.2006 : 20:40:30 »

Super novica Cheesy Smiley
Logiran
Ela88
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #31 : sobota, 16.12.2006 : 10:41:15 »

Živjo vsem  Wink

Ajda mi je naročila, naj vam sporočim da je z njo vse v redu.  Tongue

Res je zlata psička. Smiley Noč je preživela mirno. Malo je včasih zacvilila, ampak ni bilo hudega. Okolico sva že raziskovali pa tudi dvorišče ji ni tuje. Ko sva šli skozi vas jo je zmotil lajež, saj je tu kar nekaj psov, ampak sva se opogumile in odhitele naprej.
Polona hvala za številko. Mislim da bom Katarino kontakirala januarja. Upam da bom takrat že imela izpit za avto in ne bova vezani na prevoz.

Lp, Špela
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #32 : sobota, 16.12.2006 : 11:26:36 »

Špela, dobrodošla med nami. Lepo, da sta sta oglasili. Ajdi pa enga Kiss
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #33 : nedelja, 17.12.2006 : 11:24:22 »

Zelo sem vesela za Ajdo ter njej in njenim želim veliko lepih trenutkov! Kot posvojiteljica enega od horjulčkov bi rada opogumila vse, ki se odločite za posvojitev. Tudi, če v začetku stvari ne gredo prav tako, kot si želimo, pa se vsakodnevno prilgajanje z veliko ljubezni pa tudi odločnosti začne počasi obrestovati.

Lp Toga in Cokel
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #34 : nedelja, 17.12.2006 : 12:47:54 »

Špela, čestitam za posvojitev prelepe psičke Ajde. Žalostna sem bila, ker ni bila že zdavnaj posvojena, sedaj sem pa vesela, da je počakala na vas.
Veliko lepih skupnih trenutkov vam želim, pa tudi kakšnih vragolij, saj znajo tudi te prijetno popestriti. Ajdi pa  Kiss  Kiss  Kiss .
l.p., Jana
Logiran
Ela88
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #35 : nedelja, 17.12.2006 : 21:39:11 »

Hvala vsem za lepe želje in misli.  Smiley

Ajda je okej, le čemu služi uta se morava naučiti. Sem prej pokukala vanjo pa me je čakalo neprijetno presenečenje. Namesto da bi notri spala jo uporablja za wc. Undecided Upam da tole kmalu urediva. Wink

Lp!
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #36 : nedelja, 17.12.2006 : 21:48:35 »

He, he, je Ajda bolj sramežliva damica, pa zato za svoje potrebe uporabi bolj intimno skrit prostorček.  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : nedelja, 17.12.2006 : 21:51:35 »

Ja? Kolikokrat sta pa zunaj in kdaj jo hraniš? Pri nas je dobivala zjutraj okoli 9-ih in popoldan okoli 18-ih, čez dan so bili mladiči spuščeni (vsaj) štirikrat, nazadnje - petič pa še okoli polnoči ali pa nekaj čez. Zjutraj prvič zunaj med 6 - 6.30, pa je bila čista že kar nekaj časa. Poskusi ujeti hranjenje in sprehode tako, da bo prav...pa ne bi smela več lulat in kakat v pesjak. Ti joka v pesjaku? Njena sestra je dobila kar svojo sobo, pa je iz protesta, ker ne more spat v spalnici, počela isto...kadar ji je uspelo tole s spalnico, pa ni bilo problema zdržat.
Logiran

Ela88
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #38 : nedelja, 17.12.2006 : 22:25:33 »

V soboto in danes sva bile zunaj po trikrat (2x za eno uro in zvečer za pol ure). V petek pa sva bile na 45 minutnem spoznavnem sprehodu.
Sedaj je bila hranjena okoli osme zjutraj in pol sedme zvečer.
Jutri greva ven ob petih zjutraj, ker moram v šolo in takrat bo tudi dobila prvi obrok, ali bi bilo bolje da ji ga da oče malo kasneje?
V pesjaku včasih malo pojoka, ko jo zapustim in odidem v hišo. Drugače je še nisem slišala. Imam pa res občutek, da bi bila zelo rada vseskozi z menoj. Kot da pogreša družbo, ki jo je imela pri vas. Večkrat jo grem tudi pogledat in počohat, da vidim kako je z njo.

Lp!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : nedelja, 17.12.2006 : 22:42:34 »

Kadarkoli jo boš hranila, naj bo ob istih urah, pa potem če se le da kmalu na sprehod...protestira pa sigurno. Vseeno upam, da bosta čimprej to poštimali. Lp
Logiran

Ela88
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #40 : nedelja, 17.12.2006 : 22:45:45 »

Okej.

Bom šla pred enajsto še enkrat na sprehod za pol ure, da preveriva če še cela vas stoji kot je treba. Wink
Logiran
Ela88
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #41 : četrtek, 21.12.2006 : 18:38:47 »

Smetka Ajdo smo danes cepili proti steklini.
Njen repek je vsak dan bolj migajoč. Cool Odkar se popoldne sprehajava po gozdu je bolj sproščena. Tudi ostale kosmatince gre rada povohat, prej pa se jih je malo izogibala. Uto je začela uporabljati za zavetje in ne več za wc.
Super je tudi to, da ima rada muce, ker imamo eno navihanko doma. Smiley

Lp iz Vodic!

P.S.: Sem v drugi temi prebrala, da Ines praznuje. Ajda ji pošilja enega Kiss.
Logiran
Ela88
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #42 : torek, 09.01.2007 : 23:54:50 »

Ajda na Sivestrovo:





 Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : sreda, 10.01.2007 : 08:24:15 »

Lepo, sem vesela, da ste ok.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #44 : sreda, 10.01.2007 : 10:10:05 »

Kakšna fejst punca se je razvila iz tistega drobižka  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Ajda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines