mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:37:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daltoni
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Daltoni  (Prebrano 79550 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #330 : sobota, 21.04.2007 : 13:31:53 »

Srečno Reli  Cheesy !!! Končno je nekdo opazil tvojo čudovito naravo  Kiss
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #331 : sobota, 21.04.2007 : 13:37:22 »

Kako dobra novica. Dolgonoga prisrčnica Reli, upam, da tudi svojih novih domačih ne boš nič šparala s poljubčki. Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #332 : sobota, 21.04.2007 : 13:51:27 »

Srečno...Saj je že čas. Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #333 : sobota, 21.04.2007 : 14:39:50 »

Jupiiii za Reliko Cheesy Cheesy Cheesy! Ne dvomim, da bo razveseljevala svoje ljudi, tako kot to dan za dnem dela njena sestrica Ave Smiley. Reliki za popotnico koš  Kiss.

Ker se že kar nekaj časa nismo nič oglasili, naj dodam par slikic, ki so zgovorne same po sebi. Avica ima začasnega sostanovalca, mucka Feliksa, ki v Kajinem kotičku išče nov dom. Sta prava prijatelja, en drugega "umivata" Roll Eyes, ko pridem domov iz službe in spustim Ave iz kletke, najprej šiba pozdravit Feliksa Grin, potem pa pridem jaz na vrsto Tongue.

Prijateljčka:

http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/hbhylaHgYDsTgK5D.v.jpg

Igranje:

http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/Df1g2zxPll7c1MiG.v.jpg

Ave budi Feliksa:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/c8dyzrKGM1jmeM3L.v.jpg

Pasja ljubosumnost:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/rZufyGDARsHLSVlA.v.jpg

Lp,

Damjana

Logiran
Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #334 : sobota, 21.04.2007 : 15:24:51 »

Joj, Smetka, nič mi nisi rekla, da odhaja v nov dom, ko sem jo danes vozila naokrog Wink Hura za Reli Kiss Zdaj mi je jasno zakaj ni hotela takoj nazaj not, ker je čakala na novega lastnika, he he. Nekomu bo lepšala dneve, je prava srčica.

LP
Bea
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #335 : sobota, 21.04.2007 : 17:02:15 »

Super za Reli!!!  Kiss Kiss Kiss

Hmmm, a se meni samo zdi, al' Avica in Feliks ful skupaj pašeta?  Wink Wink
Da o barvni usklajenosti sploh ne govorimo!   Smiley Cheesy
Royalty, super slikce, sploh tretja!

LP
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #336 : sobota, 21.04.2007 : 18:02:43 »

Hehe, Maxy TT, se mi je zdelo da bo kdo opazil kako podobna sta si Feliks in Ave Smiley. Pa ne samo po barvi, še drugače se mi zdi, da sta nekako v sorodu Wink. Pa včasih ne vesta ravno kdo izmed njiju je maček in kdo pes. Ave zadnje čase praska po mačjem praskalniku, Feliks pa grize oziroma gloda igračke kot pes. Ko ju opazujem, mi zabave in smeha nikoli ne zmanjka Cheesy Cheesy Cheesy.

Feliksa bi z veseljem obdržala, vendar imamo že kar full house v našem malem stanovanju, saj imamo še dve činčili doma. Pa če hočem še kakšnega mucka kdaj začasno vzet k sebi, moram za Feliksa najti nov dom. Z mucki se namreč ne razume najbolje...s psi se pa odlično Smiley

Se nam pa ne mudi z oddajo Feliksa, pa tudi pogoji so postavljeni za nove skrbnike. Če ne bo šel vsaj v tako dober dom kot ga ima pri nas, ga pač ne bomo dali  Roll Eyes.

Se pa Avičin ata pritožuje, da imamo v stanovanju toliko dlak, da bi lahko povštre filali z njimi Grin Grin Grin.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #337 : sobota, 21.04.2007 : 18:09:58 »

Tati povej, da je lahko srečen, ker bi nafilali samo povštre. Pri nas se niti pri kovtrih ne bi ustavili  Tongue.

 .
Joj, Smetka, nič mi nisi rekla, da odhaja v nov dom, ko sem jo danes vozila naokrog Wink LP
Bea

Hmm, ne razumem... zakaj bi morala to povedat?

Sicer pa ja... sem vesela tudi jaz zanjo, dolgo je trajalo, res. Je pa vse na glavo postavljeno v dveh dneh - Ming je čisto miren, Tomiju je žal za Pečkom, Lukca smo dali ven iz hiše, pa tudi bolj z dolgim nosom okoli hodi... predvsem Mingu bo treba zrihtat eno fajn družbo.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #338 : sobota, 21.04.2007 : 18:15:26 »

Smetka si že kaj razmišljala o novem načinu pridobivanja sredstev za brezdomčke Wink?

Mogoče bi lahko delali povštre in kovtre po novem, pa jih prodajali za mastne denarce Grin Grin Grin. Gor bi pa pisalo "made in Horjul" pa še 100% naravno Tongue.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #339 : sobota, 21.04.2007 : 18:17:47 »

Ha,ha,ha, glede povštrov in kovtrov se pa z veseljem pridružujem. Pri nas je ni stvari, da ne bi imela mačje ali pasje dlake na sebi.  Grin Grin Grin Se tudi zgodi, da zjutraj sebe posesam, predno grem v službo, ko se na kakšno blago vse prime.  Tongue Tongue Tongue

Glede Feliksa se pa strinjam - naj uživa pri vas, dokler ne bo pravim posvojiteljev, potem pa veselo v nov dom.

LP
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #340 : sobota, 21.04.2007 : 18:24:00 »

Ubogi Mingec! Bomo stuhtali koga bi mu podtaknili, da ne bo tako saaaaaaaaam.  Cry Mogoce Isko? Ali pa Papriko! Grin

Reli, ti pa bodi pridna in vedi, da te bomo pogresali. Kiss
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #341 : sobota, 21.04.2007 : 18:33:23 »

Se je ravnokar javila. Se tudi ona razume z domačo muco, pridna... kaja, ti se pa seveda šališ. Mingec rabi eno, ki jo bo lahko komandiral, ne takšne, ki bi mu živce kravžljala. Takšne pa trenutno ni  Grin.
Logiran

Bea
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 158


« Odgovor #342 : sobota, 21.04.2007 : 19:24:24 »



 .
Hmm, ne razumem... zakaj bi morala to povedat?


Saj vem, samo toliko časa vas že berem, da imam občutek, da so mi ta bitja blizu in bi si želela take novice izvedeti čimprej. Nič takega nisem mislila.

LP
Bea
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #343 : sobota, 21.04.2007 : 19:51:00 »

Hmm, glede dlak...

Včasih so rekli, da ni južna, če ni mesa zraven, pri nas pa ni južna, če ni kake dlake not  Tongue Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #344 : nedelja, 22.04.2007 : 07:18:35 »

Eh, mogoce bi bilo pa dobro, da Mingec ostane sam. Tako bo vsaj lahko spet pospravil pesjak in revcek ne bo ves penast ob pogledu na neredoljubno Reli. Grin Roll Eyes
Logiran

Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Daltoni
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines