mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 20:33:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Leska - Kranj
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Leska - Kranj  (Prebrano 41947 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 27.11.2006 : 08:31:36 »

Super.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #46 : sreda, 29.11.2006 : 16:42:14 »

Po treh dneh s Pio se oglašam z novičkami. Pia je res ena nežna dušica vendar, ko grem v službo je rambo, ki hoče snet tečaje z vrat, danes ni samo krempala ampak je tudi cvilila in malo lajala. Iz lončka je potegnila ubogi Binin taščin jezik, je samo kadar ji kaj diši in to ni ravno velikokrat, prvi dan si je polulala dekico na kateri naj bi spala (comfort še ni gotov), zelo je radovedna - v vsak predal, ki ga odprem mora ona zraven potisnat gobček, ko pometam je za mano, pred mano, na smeteh..., po drugi strani pa se ustraši vsega, kar spusti kakšen zvok npr. napa v kuhinji, najbolj grozna je kopalnica ker tam je pralni stroj in wc v katerem se spušča voda, zadnjič sem se vsedla na rob bane in ko sem jo klicala je prišla do polovice zagledala wc in pobegnila ( takrat ni noben spuščal vode). Danes je po Smetkinem predlogu dobila kletko, sma se prej obe spravile notri, da bo videla, da ni to nič groznega, vendar zna biti od jutri naprej to najhujši sovražnik, jaz upam, da ne in da se bo umirila, spoznala, da se vračamo k njej in da je ne bomo rabili dolgo zapirat.
Lp vsem  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #47 : sreda, 29.11.2006 : 17:11:23 »

Želim vam vse najbolje  Smiley ves trud vam bo Pia poplačala, sem prepričana  Wink
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #48 : sreda, 29.11.2006 : 18:28:13 »

Čudno, čudno  Huh  Huh . Enkrat sem že vprašala Xeno, če je smrčanje skupno vsem zavetiščarjem  Grin . Očitno je zavetiščarjem skupno tudi ležanje na smeteh, krempanje po vratih  in stikanje po predalih  Grin . No, ležanje na povštru z vsemi štirimi vznak še najverjetneje pride  Tongue , lahko dobite inštrukcije pri nas.
Ja, porkafiks, kako ste jih pa v zavetiščih učili  Shocked  Shocked
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #49 : četrtek, 30.11.2006 : 15:49:38 »

Danes smo dobili comfort, res je velik  Grin in Pia se ga je grozno bala  Shocked, po parih poskusih nama je uspelo in sedaj že leži na njem. Tudi prvo dopoldne v kletki sma preživele, ko sem prišla domov sem malo pošpegala skozi okno in je pridno ležala, verjetno je bila utrujena od  Cry. Počasi bomo vse strahove prebrodili.
Lp Rosana
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 30.11.2006 : 15:54:44 »

seveda boste Smiley držim pesti da bo to čimprej!
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : četrtek, 30.11.2006 : 17:17:11 »

Hehe...saj vem, da ni smešno, ampak da se boji comfort ležišča  Shocked. Dobra reklama  Tongue.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #52 : četrtek, 30.11.2006 : 19:11:00 »

Hehe  Tongue, saj zdaj je že ok, že leži gor.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #53 : četrtek, 30.11.2006 : 19:44:46 »

Iz lončka je potegnila ubogi Binin taščin jezik,

khm..khm... Huh Huh Huh A rabis novega? Ko se vse umiri? Recimo na naslednjem pikniku? Wink

Mogoce bi pri navajanju lahko pomagala hrana-nekaj za kar je pripravljena skoraj ubijat. Pri nas so to hrenovke.... No, upam, da se bo kmalu navadila na vse zvoke in sume... Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #54 : četrtek, 30.11.2006 : 20:21:18 »

Bina taščin jezik je bil rešen, samo ven iz lončka ga je potegnila, se pa ne bi branila še kakšne rožce  Wink,  kar se pa hrane tiče pa žal še ne vem, kaj bi lahko bilo to za kar bi Pia skoraj ubijala, je zelo malo oz. premalo me je že Polona opozorila, da je hrana zanjo en bav, bav  Shocked, ampak mi smo optimisti in ko nekaj ne gre si rečeno, sej bo  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 30.11.2006 : 20:56:29 »

Ja, je res. Kakšno hrano spraviti v Pio je že manjši podvig. Ji zna biti kakšna stvar zelo všeč in že misliš, da si odkril čarrobno formulo, pa ji je všeč le dan ali dva. Ti pa povem še enkrat: psička je zdrava, zato posvečaj njenemu prehranjevanju čim manj pozornosti. Skleda na tla, če noče, se ne sekiraj - če se boš, te bo nazadnje "pošiljala" po ne vem kakšno hrano ne vem kam...Po mojih izkušnjah pri takšnih traja včasih več mesecev (Bela je bila točno takšna, se jo spomnim, ker je bila prav hud primer neješčnosti), da začnejo normalno jest. Red mora biti, pa bo. In res nobenega popuščanja zdravemu psu.
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #56 : četrtek, 30.11.2006 : 22:28:18 »

Hehe...saj vem, da ni smešno, ampak da se boji comfort ležišča  Shocked. Dobra reklama  Tongue.

To je tudi eden od zavetiskih "stosov". Spela se mi je enkrat z varnostne razdalje parih metrov, drla na eno novo rdeco blazino z belimi oblacki. Ko sem ji jo hotla pokazat, jo je pocvirnala v drugo sobo. Je morala bit res hudo grozna ... Roll Eyes, pomagalo je sele, ko sem ulegla nanjo (na blazino, ne Spelo).
m.
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #57 : četrtek, 30.11.2006 : 22:48:19 »

naš se pa kante za smeti boji  Cheesy Tko da vsi so oni isti  Grin Počasi pa bo Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : četrtek, 30.11.2006 : 22:49:30 »

Kaj pa imajo beli oblački za iskat na rdeči blazini, no  Tongue. In kaj naj bi kanta za smeti dobrega prinesla v Kastrovo življenje, a  Cheesy?
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #59 : petek, 01.12.2006 : 06:03:44 »

 Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Leska - Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines