mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 11:42:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Leska - Kranj
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Leska - Kranj  (Prebrano 41945 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #60 : petek, 01.12.2006 : 12:21:33 »

Bina taščin jezik je bil rešen, samo ven iz lončka ga je potegnila, se pa ne bi branila še kakšne rožce  Wink

Rossy: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11124.0.html Wink

S hrano sem mislila kaksne hrenovke. Saj imajo tudi drugi psi fobije (recimo pred kopalnico, ker drsi in ker se ponavadi tam dogajajo grozne stvari-kopanje psa), ne samo zavetiscarji. En moj mladicek je fasal demodex in so ga morali vsak dan kopat, on pa tega ni maral (v kopalnici). Svetovala sem jim, naj ga med umivanjem hranijo s hrenovkami (ali pasteto). No, kmalu se je pes zacel slinit, samo da je videl pasteto na tleh Grin Problem pa nastane, ko pes ne reagira na hrano Undecided
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #61 : sreda, 13.12.2006 : 11:44:47 »

Mal novičk o Pii, punca je od nedelje končno brez lučke, malo dlje je bila lučkar, kajti vneli so se ji šivi in vsaki drugi dan sma hodile po antibiotike, zdaj je ok. Kar se hrane tiče se je obrnila za 100%, je dvakrat na dan + kakšen priboljšek in kakšna koža za žvečit, makarončki in riž še malce pikajo vendar jih že poje, prej jih je prebirala, ven pljuvala, okoli sklede nadevala... Punca ima občutek, da je preresna in prestara za igrače, ne zanimajo je niti pliškoti niti piskajoče stvari, ona se odloča o tem, da bi bila čevljarka  Shocked. Malce se  kregama  kadar se krtačima, kajti vse je lepo in prav dokler se ne lotim repa takrat me hoče zgrabit za roko, vendar ni groba samo nežno prime mojo roko, potem ji dopovem, da morama tudi rep in da bo lepa,  potem se uleže in vda v usodo.  Tongue. Drugače je pa nežna kužika, ki ima rada vse, ljudi in živali - včasih še preveč, ona bi šla k vsakemu, ki ga vidi.
Lep pozdrav  Smiley
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #62 : četrtek, 14.12.2006 : 13:23:41 »

Kako je lepo prebrati take novičke. Ta kužika mi je bila zelo všeč, zato sem še posebej vesela, da je dobila tako dobre posvojitelje. Imejte se še naprej lepo.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #63 : ponedeljek, 18.12.2006 : 10:54:37 »

Naj povem, da  nam je Polona "podtaknila" grozno požrešno psičko  Grin. Pia je postala obsedena s hrano, ko jo pripravljam za nas sedi zraven in spremlja vsak gib, smrček porine v vsak predal, ki se odpre, ko pa vidi da je na pultu njena posodica takrat si frajerka, če ji ne pripraviš hrane dosti hitro, dovoli s sprednjimi tačkami povzpeti na pult  Tongue. Ko dam za nas hrano na mizo je zraven na mizi tudi njena glava, ampak tega ji ne dovolimo,  jo učimo, da ne sme in potem gre na comfort in nas od daleč gleda. Včeraj sem vrgla v smeti kosti, ki so strašno dišale in zvečer je kar naprej hodila h kanti in to tako dolgo, da jo je dvakrat prevrnila, potem sem videla, da ne bo mira sem vrečo zvezala in jo dala v predsobo, da jo zjutraj odnesem , ampak ko sem zjutraj odprla predsobo je Pia letela k vreči in si jo prinesla na comfort - dober da imamo xxl  Grin. No, vreča je bila rešena preden jo je raztrgala in tole je bilo par utrinkov od naše pridnice.  Wink
Lep pozdravček vsem.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #64 : ponedeljek, 18.12.2006 : 11:26:56 »

Samo še razlaga, da je tole s podtaknitvijo hec, vsi, ki poznajo zadevo vejo, da je bila za Pio hrana najbolj grozna stvar že v Horjulu in potem še pri nas, da ne bo kdo slučajno narobe razumel.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 18.12.2006 : 11:28:03 »

Super. Pri nas še kuhana hrana ni bila dovolj dobra. Se pa pri zdravih vedno to uredi, pri enih prej, pri drugih kasneje...Lepo vas je brat. Se je druga psička v družini že sprijaznila s Pio?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : ponedeljek, 18.12.2006 : 11:28:54 »

Samo še razlaga, da je tole s podtaknitvijo hec, vsi, ki poznajo zadevo vejo, da je bila za Pio hrana najbolj grozna stvar že v Horjulu in potem še pri nas, da ne bo kdo slučajno narobe razumel. Smiley

Hehe...smo razumeli  Wink.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #67 : ponedeljek, 18.12.2006 : 11:49:40 »

Ja Pia in Miša počasi napredujeta, Miša je še vedno ljubosumna na Pio in jo ob priliki še vedno malo nalaja ampak je že boljše. Najbolj posrečene sta pri hrani, ravno včeraj je bila Miša na obisku in potem sem pripravila hrano za obe vendar sem prvo odložila Piino posodico in sta kar obe začele jesti iz ene, tako, da sem mogla Mišo odvlečt proč in ji pokazat, da ima svojo posodico. Miša je točno vedela, da je to Piina posodica in da je ona tista ki tišči smrček v tujo posodo in je bila čisto tiho, samo hitela je mazat, Pia je pa itak taka dušica in nič ne reče  Wink, ampak, če se pa Pia približa njeni takrat je pa takoj kreganje. Res so posrečene te naše babe in Damjan je lahko zelo srečen, ko pride mama z Mišo na obisk in ima potem 4 babnce.  Grin
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #68 : torek, 02.01.2007 : 17:41:15 »

Končno nam je uspelo usposobiti digitalca, poslikati Pio, sedaj upam, da mi uspe slikce tudi prilepit  Huh http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #69 : torek, 02.01.2007 : 17:44:00 »

živjo.
Meni napiše,da Izbrani album/slika ne obstaja!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #70 : torek, 02.01.2007 : 17:46:59 »

ja katya imam malo problemov, v galerijo sem spravila slike sem jih pa zdaj ne znam sram
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #71 : torek, 02.01.2007 : 18:01:29 »

http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0 Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #72 : torek, 02.01.2007 : 18:03:12 »

iiii hvala katya jaz sem skoraj doktorirala pa ni šlo, kaj sem delala narobe  Huh
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #73 : torek, 02.01.2007 : 18:03:59 »

http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=1
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=3
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=4

Evo to so pa vse.Lepotička je,ni kaj.Tista rutka ji zelo paše.
Črna lepotička je tudi vaša?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #74 : torek, 02.01.2007 : 18:04:18 »

ni zakaj. Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Leska - Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines