mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:29:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Boris in Darko
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boris in Darko  (Prebrano 23800 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 26.11.2006 : 18:59:52 »

...ki iščeta nov dom. Je že res čas.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #31 : nedelja, 10.12.2006 : 21:11:42 »

Včeraj sva s fantom prvič šla sprehajat kužke v Horjul in to pod "težkimi" pogoji, zato sva dobila za sprehajat ta "lahke" kužke. Bila je tema, padal je dež, ampak telih dveh junakov nič ne ustavi. Na sprehodu sta bila ful živahna, šnofle so delale sto na uro, ko je v kakšnem grmovju kaj zadišalo. Na klic se takoj odzoveta in se prideta počohat in seveda  Kiss. Ker sta precej energična, sva se morala kar truditi, da se nama fleksija nista zapletla Cheesy , hehe. Drugače pa res simpatična in prijazna kužka, katerima nič ne manjka, razen en dober lastnik z enim mehkim kavčem (ali pa dvema Wink).
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #32 : četrtek, 28.12.2006 : 11:06:06 »

kako da tko lepa kužka ne najdeta doma?Huh
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #33 : četrtek, 28.12.2006 : 22:57:03 »

spely, odgovor na to vprasanje je lahko kompliciran ali pa zelo preprost. po mojem se preprosta verzija glasi:

ker je živali preveč. oziroma psov je preveč.

vsak, ki ga želi, ga tako lahko dobi pri sosedih, v zavetišču, najde na cesti. in ne samo to: ''ponudba'' psov je tako velika, da si lahko ljudje celo izmišljujejo, kakšnega bi imeli. ob velikem številu žalostnih pasjih pogledov, sta darko in boris.... nekako neizstopajoča. nista prišla napol mrtva, po videzu sta precej povprečna, vedenjsko sta v običajnih okvirih.

če si zamislimo svet, v katerem je več posvojiteljev, kot je psov... bi bila situacija drugačna. darko in boris bi bila privlačna za oddajo in smetka bi se otepala klicateljev zanju. kot se ji to dogaja pri določenih, ampak res samo določenih, drugih živalih. zanju pač ni zanimanja, saj je takih, kot sta onadva, še malo morje. (no, kužka sta seveda ''unikata'', kot vsak drug kuža, a da bi to uvideli, ju je treba morda osebno spoznati, ne pa le ošiniti njune fotografije na spletu). da bi dosegli takšno idealno situacijo pa bi morali spremeniti miselnost večine lastnikov psov, glede parjenja psov. o tem pa je na tem forumu in na portalu že ogromno napisanega.

sicer pa je eno teorija, ki govori o makro nivoju neke države (o številu psov in posvojiteljev v celi sloveniji). drugo pa je osebna izkušnja in čustveno doživljanje. zato se tudi jaz, tako kot spely, sprašujem: kako da tako lepa kužka ne najdeta doma?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #34 : petek, 29.12.2006 : 08:52:41 »

Boris in Darko sta čudovita kužka Cheesy. Darko je malo bolj umirjen Wink, tak pameten kuža, ki se z veseljem poigra z Borisom, nato pa šnofka po svoje. Boris pa tak nežen navihanec Cheesy, ki brez probelma komu pomaha naj se pride igrat z njim.
Povsem neproblematična kužka.  Cool
Sprehod z njima včeraj je bil pika na i na prelep večer z luno in zvezdicami.

Obema želim čimprej v nov dom-takoj v januarju!

Lp polonak
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #35 : nedelja, 31.12.2006 : 20:59:56 »

Boris in Darko, naj vama leto 2007 prinese svojo kočo, nov teren za sprehode in veliko ljubezni.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : torek, 02.01.2007 : 13:23:16 »

Oba črna fanta nujno potrebujeta svoj dom.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #37 : četrtek, 04.01.2007 : 18:17:24 »

Mislim, da je pa sedaj skrajni čas, da se tudi njima nasmehne nov domek. Sem prepričana, da se bo.
l.p.
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #38 : petek, 05.01.2007 : 08:25:06 »

Ta dva razigrana lepotca bosta nekoga zelo osrečila...
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #39 : sobota, 06.01.2007 : 16:02:15 »

Pa oba sta taka prijazna neproblematična fanta. Pridna na sprehodih, za priboljšek sta pa tudi pripravljena izpolnit kakšen ukaz.  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : sobota, 13.01.2007 : 17:19:28 »

Boris je v novem domu, sem prepričana, da se bo skrbnica kmalu kaj javila  Wink.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #41 : sobota, 13.01.2007 : 17:22:20 »

Super Cheesy
Zdaj je pa še Darko na vrsti.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #42 : sobota, 13.01.2007 : 17:55:25 »

Srečno Boris, sedaj pa hitro še Darko v nov domek, da bosta oba fantiča končno vsak pod svojo streho, še bolje vsak na svojem kavču. Sem zelo vesela za Borisa, še bolj pa bom ko bo v arhivu tudi njegov kolega.  Wink  Cheesy  Kiss .
Lep pozdrav, Janad
Logiran
eva.r
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #43 : sobota, 13.01.2007 : 18:28:49 »

Ja kaj naj rečem Boris je osvojil srca vseh prisotnih Cheesy prav tako pa je osvojil tudi kavč  Cool Grin.Polona Boris ostaja Boris ne bo spremembe imena Wink beži edinole pred hojco vse ostalo je po njegovem okusu.Ta kuža je zakon Grin polubčkal je pa tudi že vse.
LP od Borisa in ostalih članov njegove družine Smiley se javimo še kaj brez skrbi
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #44 : sobota, 13.01.2007 : 19:13:04 »

O, krasno!  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Boris in Darko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines