mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:47:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Beni - Duplica, Kamnik
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Beni - Duplica, Kamnik  (Prebrano 9297 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:41:22 »

Odrasel prijazen samec v najboljših letih je mesec dni živel pri osnovni šoli na Duplici. Boli ga zadnja tačka. Ga kdo pogreša? Čipiran ni.



Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #1 : ponedeljek, 13.11.2006 : 19:05:12 »

Ubogi revček, kako je  utrujen. Ime Beni mu pa pristaja. Bom na radiu objavila, morda pa ga kdo išče in zasledi oglas! Upam.
l.p.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 14.11.2006 : 22:44:49 »

Ime mu je dal hišnik, ki je skrbel zanj v zadnjem mesecu...vsaj toliko, da ni bil lačen. Sliši nanj, pa ga nismo spreminjali.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #3 : sreda, 15.11.2006 : 21:31:32 »

Sem danes objavila na radiu, tudi v naslednjih dneh bom, ko bi oglas vsaj slišali njegovi ljudje. Nekako imam občutek, da se je izgubil, njegovi pa ga ne iščejo več, ker so obupali. Beniju želim, da se končno javi njegov skrbnik, če pa ne, pa da vsaj dobi novega.

l.p.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #4 : petek, 17.11.2006 : 18:12:04 »

Ves teden so na Hitu objavljali za tegale ubožčka, očitno ga nihče ne išče. Objave so bile ob 10,30 in ob 17,30, dvakrat na dan.
  Cry  Cry  Cry
Spet najbrž ena od žalostnih zgodb zavrženih.
l.p.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #5 : petek, 17.11.2006 : 18:45:15 »

Ne obupat... Statistike kažejo na to, da radio poslušajo ljudje večinoma samo še med vožnjo in v lokalih. Morda je pa lastnik eden izmed mnogih v tej statistiki Wink. Mogoče bi se obnesla objava v časopisu? Morda pa ga, če ne lastnik pa kateri od sosedov opazi...
Bolj me jezi dejstvo, da je večina psov nečipiranih. Računam, da če bi se mi moja punca kdaj zgubila (bognedaj), bi jo s pomočjo čipa dobila nazaj. Tudi tisti, ki imajo muce zunaj bi jih lahko čipirali.
lp
T.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #6 : petek, 17.11.2006 : 19:07:40 »

Tečka, se strinjam, tudi muce bi morale biti čipirane. In, če bi uredniki časopisov, ki jih izdajajo vsak mesec posamezne občine  imeli vsaj malo občutka za problematiko izgubljenih in zavrženih živali, da bi objavljali oglase bi skrbniki izgubljenih prej našli svojega kosmatina. Tako pa vsak oglas zaračunajo, v nekaterih občinskih glasilih celo petdeset tisočakov. Sem že pismeno prosila urednike dveh občinskih poročevalcev za objave, pa mi sploh niso odgovorili, kaj šele, da bi objavili.
Pa ne bom odnehala, še jim bom težila. Enkrat me bodo mogoče že imeli dovolj.
Za Benija pa želim, da ga opazi kdo, kateremu bo medvedek simpatičen, da se mu očke spet veselo zasvetijo.
l.p.
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #7 : sobota, 18.11.2006 : 15:41:42 »

Kaj pa kakšni letaki? Ja za v časopis je kar fino... Toda jaz mislim da bi moral novega lastnika dobiti... - sploh pa nevem koliko je bil ta lastnik zvest in dober, če ga ni niti čipiral, pa še pes pomoje  nebi kar sam za brez veze odtaval od doma... 
Ne znam slike vstavit, čene bi bila zraven še slika sram sram sram
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : petek, 24.11.2006 : 00:24:36 »

Benija tudi očitno nihče ne pogreša...je prijazen in čisto neproblematičen; ga pa v prihodnjih dneh čaka en temeljit pregled in odločitev, kaj se da narediti z njegovo tačko, ki ga očitno boli.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 12.12.2006 : 16:13:01 »

Beni ima oba kolka čisto fuč, atrofiran zadnji del (brez mišic), težko se premika, najraje sedi ali leži. Kuža, ki bi si zaslužil nov dom, kjer bi se z njegovimi težavami ubadali tako, kot bi bilo treba...dokler bi pač šlo. Jaz razmišljam o evtanaziji.
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #10 : torek, 12.12.2006 : 22:17:32 »

Bogi Beni! Si nisem mislila, da je tako hudo.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #11 : torek, 12.12.2006 : 22:45:00 »

uhhh, tole pa ni ql Sad
vrjetno ni enostavno skrbet za takega kužata Sad
jdt upam na najboljše sram
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #12 : četrtek, 14.12.2006 : 13:24:01 »

Z najboljšimi željami se pridružujem tudi jaz. Morda pa se le najde kdo, ki bi se spoprijel s takšnim izzivom!
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #13 : četrtek, 14.12.2006 : 13:39:15 »

Tudi jaz močno želim, da se najde dobri človek, ki bi Beniju omogočil še nekaj let življenja na toplem in varnem.
l.p.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #14 : četrtek, 14.12.2006 : 14:44:45 »

Ampak punce, kuža na zdravilih proti bolečini - ni ravno luštno. Vem kako to zgleda. NO z grozno displazijo. Ko vidiš, da kuža nekaj bi, pa ne more. Za mišice moraš pa delat vaje. Njihov potek je pa spet odvisen od kolkov. Hočem rečt - tale kuža je za nekoga, ki ve, kaj dela. Ali pa se je tega pripravljen zelo hitro naučit.

p.s.
Smetka, če se ti tole ne zdi primerno - briši!
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Beni - Duplica, Kamnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines