mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 17:52:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi  (Prebrano 23596 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #60 : torek, 09.01.2007 : 10:02:47 »

Hvala! Sem nova tukaj in me zanima, če mogoče veš za kakšno psičko mešanko, manjše rasti za oddajo?

Skofka

Vsi psi, ki se oddajajo iz našega zavetišča, so objavljeni na naši spletni strani http://www.zavetisce-horjul.net. Pod rubriko "Iščejo nov dom" so objavljene slike, zraven pa "več informacij". Če klikneš na to, te prestavi na forum, kjer ima vsak svojo temo. Običajno je napisana tudi velikost.
Logiran

Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #61 : sobota, 05.05.2007 : 13:30:59 »

Naša ljuba Trini je bila včeraj sterilizirana Cheesy (Smetka že ve). Po operaciji je bila kar boga, večino dneva je prespala ali se crkljala (no, crkljanje je itak njena najljubša panoga tudi brez kakšnih večjih pretresov), danes zjutraj je bila pa že takšna, kot je - navihana, malce igriva in predvsem crkljiva. Vendar - kaj hujšega - ko sva ji slekla hlačke in namontirala "anteno", se je začela kujat. Užaljenost pa takšna. Kar šla je iz dnevne sobe, pa je ponavadi najraje v središču dogajanja. Gleda naju izpod čela in ni nič kaj preveč vesela  Cry Upam, da se bo navadila na trobljo okrog vratu in da bo kmalu boljše volje...
Smetka, tebe bi pa rada povprašala, če kaj veš, kako je kaj z njenimi bratci (in mamico Brino). Večkrat se sprašujem, kakšni so ti kuštravci, če so si kaj podobni s Trini, koliko so večji od nje in če so tudi takšni veseli, nagajivi razposajenci.
Lp vsem
Logiran
tangolina
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #62 : sobota, 23.06.2007 : 20:12:41 »

Naš Tango je cel razvajenček ...tudi on je rad v središču pozornosti ...saj se ves svet vrti okoli njega, tu pri nas.
Je dobrovoljček, nikoli ni jezen ali slabe volje ... vedno pripravljen na igro .. a ko mu ni do nje, se skrije pod zavese in takrat je vsem jasno, da bi rad imel mir =)
Prijazen je do vseh, ki se nahajajo v njegovi bližini... vsakdo, ki vstopi v njegovo hišo, od njega zahteva pozdrav ! =)
Rad se crta.. nikoli mu ni dovolj. Ko ga nežno ogovoriš, že moli vse 4 tace v zrak =)
Rečemo mu tudi reva =) ... v nekaterih situacijah je zelo plašen
npr. ko gremo v klet ... a-a, to je preveč zanj =)
ali pa... ko treba it čofotat v morje ... dokler taknem tla, ja... naprej pa ni zame Wink
Vsi nas sprašujejo kakšne pasme je=) Večina ga zamenja za ši-cuja...
Čeprav meni ni podoben niti malo. Prej bi rekla da je neka mešanica z Lhasa Apso, z malo krajšo dlako =)
Imamo tudi veliko ponudb ... če ga prodamo ...
A o tem še v sanjah nebi debatirali !

Ko je imel nekaj mesecev manj, smo imeli nekaj zdravstvanih težavic... vendar smo z pomočjo Polone in veterinarske postaje Plevnik rešili vse. Hvala!

Nekaj slikic našega junaka Wink

http://-tango-.moj-album.com/
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : sobota, 23.06.2007 : 21:18:12 »

Samo da ste ok  Wink.
Logiran

Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #64 : ponedeljek, 09.07.2007 : 19:12:11 »

Joj, Tangolina, kako fajn, da si se oglasila. Prav razganjalo me je že od radovednosti, kako so Trinini bratci (in Brina tudi). Kako ima  Tango svetlo dlako, pa najtemnejši je bil  Grin Grin. Ja, tudi nas sprašujejo, katere pasme je Trini, pa sem jih že veliko nahecala, da je dolgodlaki žažarski terier. Nekateri celo pravijo, da so že slišali za to pasmo  Cheesy Cheesy Cheesy.  In potem ponudbe kar dežujejo  Grin Grin Grin Zgleda, da sta si v crkljanju res podobna, tudi njej ni nikoli dovolj. Pa ljudi ima vse tako rada, komaj čaka, da jo mimoidoči malce počohljajo.
Veliko veselja vam še želim!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #65 : torek, 10.07.2007 : 10:13:54 »

dolgodlaki žažarski terier hehe Grin
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #66 : torek, 10.07.2007 : 16:16:50 »

Evo, še nekaj slikic za tiste, ki še ne veste, kako zgledajo dolgodlaki žažarski terierji  Grin Grin Grin

http://trini.moj-album.com/
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #67 : torek, 10.07.2007 : 16:59:32 »

Ali obstajajo tudi slikce malega Švrkita? Me prav zanima, kakšen terjer je postal iz tiste male maze.
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #68 : sreda, 11.07.2007 : 18:58:01 »

Ja, tudi mene prav firbca  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #69 : četrtek, 12.07.2007 : 11:40:10 »

Jerry, a ste iz Zasavja doma?

Tiste planinske table so mi nekam znane...
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #70 : četrtek, 12.07.2007 : 11:45:04 »

dolgodlaki žažarski terier

Zakaj pa ne, če komu uspe standard registrirat, bi lahko bili, po slikcah sodeč, dobitniki večih šampionatov Cool
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #71 : četrtek, 12.07.2007 : 13:17:26 »

Jep, Kalsang, iz Trbovelj smo. ozirala je pa na Mrzlici  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #72 : petek, 13.07.2007 : 21:43:22 »

Eh, se mi je zdelo, da tiste table poznam...

Jaz sem doma iz Dola pri Hrastniku, drugače pa zdaj živim v Ljubljani. Na Mrzlici sem seveda že večkrat  bila, čeprav pred več leti.

Mogoče se pa kdaj vidimo!

Počohajte lepotičko!
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #73 : sobota, 14.07.2007 : 07:15:21 »

O, se eni Trbovci. Ampak vasega kuzka pa se nisem srecala. Smiley Pa bi si sigurno zapomnila taksnega lusnega kosmatincka. lp
Logiran

Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #74 : sobota, 14.07.2007 : 10:55:15 »

Ja, Kalsang, sem malo pofirbcala tvoje slike in ugotovila, da te poznam (ti verjetno mene ne, ker sem generacija tvoje sestre, s katero svo se velikokrat vozili skupaj na vlaku, ko sva študirali). Sem Hrastničanka, živeča v Trbovljah.
Kaja, s Trinčko se največkrat podimo po Kipah in okoliških hribih, ker  tako zelooo uživa, ko prosto teka. Po dolini nas je pa bolj malo, razen vsakodnevnega divjanja in razgibavanja okrog blokov na Trgu svobode. Če pa se slučajno srečamo, jo pa le počohljaj, se bo rade volje ulegla na hrbet in dala vse štiri od sebe  Cheesy Cheesy Cheesy. Lahko se pa tudi kdaj srečamo s tvojim kosmatinčkom, če boš utegnila.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mami Brina in Trini, Tango, Švrk in Tofi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines