mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:12:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Velika Sraka - Vrhnika
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Velika Sraka - Vrhnika  (Prebrano 14332 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 15.01.2007 : 08:31:20 »

Res je, ja. Samčki so lahko le dveh barv, enkrat do zdaj sem videla izjemo - muc je bil oranžno bel z enim črnim flekom na hrbtu(majhnim).

Kakorkoli...tole je mačkica, sterilizirana, testirana, zdrava...išče nov dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 18.03.2007 : 22:28:00 »

Saj ne vem, če se za želvovinko sploh še splača napisat, da išče nov dom. Kakorkoli, res ga išče  Smiley.
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #17 : nedelja, 18.03.2007 : 23:12:31 »

Želvovinke so nekaj posebnega. Ne samo po izgledu, ki je res  zanimiv!
Do zdaj smo imeli - imamo tri in vse so (bile) fenomenalne: prve dve domača linija, že pokojni, zadnja iz Gmajnic... še kako živa! Trenutno drnjoha zraven tipkovnice...
Resnično upam, da bo Velika Sraka hitro dobila svojega človeka!!!

LP  Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #18 : ponedeljek, 19.03.2007 : 01:29:47 »

Takega mnenja je tudi naša Tamala Sraka, ki pravkar svojo šnoflo v moj ekran tiši...  Wink
Želvovinke so res nekaj ekstra.  Smiley
Logiran
tina malina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #19 : ponedeljek, 19.03.2007 : 14:10:41 »

ojla Wink
zelo simpatična srakica.
Smetka kako se pa s kužki razume?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 19.03.2007 : 14:11:37 »

Nima težav.
Logiran

lafi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #21 : petek, 06.04.2007 : 00:37:57 »

lahko bi kakšno novo slikco dodali, da vidimo v kakšno lepotico se je spremenila ta mačja dama  Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : petek, 06.04.2007 : 00:55:39 »

Saj res, ker potem bi zagotovo v hipu bila posvojena  Roll Eyes  Roll Eyes. Bomo naredili, da boste videli, kako se muca pri nas lepo razvija in raste  Smiley.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : petek, 06.04.2007 : 20:42:27 »

Muca je k nam prišla malo prehlajena. Test je bil negativen, antibiotiki so prijeli, ampak nikoli ne prav za dolgo. Kaj hujšega ni bilo...le malo je smrkala in ob sterilizaciji dobila še ene antibiotike, ker je imela polno vode v trebuhu. V začetku tedna sva šli ponovno na test, ki je bil spet negativen; in še enkrat je dobila zdravilo proti ušesnim garjam. Včeraj se je začela težko premikati, zadnje tačke je niso nosile. Danes je bilo še slabše.
UZ, rentgen, krvna slika...je kazala na okužbo s FIP-om in muca je bila pred nekaj urami evtanazirana. Zapustila svet, ne da bi sploh kdo kdaj poklical zanjo. Trudili smo se mi tule, pa še to ni uspelo.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #24 : petek, 06.04.2007 : 20:54:23 »

 Cry Cry Cry Cry uboga muca

Pa kaksno nakljucje - ravno ko ste nameravali njene fotke dodati, da bi prej dobila dom, je umrla. Uboga revica. No, saj dom bi prej ali slej dobila... Ah, glavno je, da je bilo zanjo vse do konce lepo poskrbljeno, da je vsaj na oni svet odsla brez skrbi.
Pocivaj v miru, muca.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #25 : petek, 06.04.2007 : 20:57:07 »

Uboga Srakica. Vceraj se je tudi meni zdela malo cudna, pa tezko je hodila, ampak vseeno nisem mislila, da bo kaj hujsega. Saj pri taki mladi mucki res ne razmisljas, da jo lahko doleti kaj usodnega.  Cry
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : petek, 06.04.2007 : 21:11:43 »

Nika2, slik bolne muce nisem nameravala dati gor. Je bil le moj odziv na poziv, naj jih dam, da se bo videlo, kako napreduje. Neprimeren, priznam. Ampak včasih si ne morem pomagat, ko je zadnja stvar, na katero misliš, fotografija. Kot da bi ji prinesla dom...ko pa v vsem tem času ni nihče niti poklical. Saj vem, da ne bi bilo nič drugače, tudi če bi...
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #27 : sobota, 07.04.2007 : 09:29:38 »

Seveda te razumem, da slik bolne muce nisi nameravala dati gor. Sem pa povrsno prebrala tvoj post, v katerem si opisala, kaj se je s Srakico zgodilo. Razumela sem, da so se prejsnje tezave pozdravile, da je bila nato zdrava in da si potem nameravala dati slikco na forum. In da je sele zatem nenadoma zbolela...
Ah, ja, saj pravzaprav ni pomembno...
Za muco si tako ali tako naredila vse, kar se je dalo.
Veliko srece pri skrbi in oddajanju ostalih muc, ki zivijo pri tebi.

LP   
Logiran
lafi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #28 : sobota, 07.04.2007 : 19:16:29 »

nisem hotela nič slabega s tem, ko sm vprašala za slikice...ampak slikice pritegnejo pozornost možnih posvojiteljev in preko njih lahko tudi vidiš ali je žival nagajiva, crtljiva, itd.
v večini primerov pa nekateri grejo v zavetišče z namenom vzeti eno živalico, ki so jo vidli preko slikic na netu, in potem vzamejo drugo, ki karakterno jim bolj ustreza...
se mi ni zdelo prav, da nekatere teme imajo veliko slikic, nekatere pa manj...samo to...
boga srakica...velikokrat sem pokukala v njeno temo in vsakič sem si jo želela prit iskat...edini nasprotnik v tem je moj oče, ki pravi da 2 mački pri hiši sta že več kot dovolj...jaz pa bi z veseljem ponudila dom še enemu psičku in mucki, če bi se seveda vsi razumeli...
kakorkoli...srakica, počivaj v miru...  Kiss Cry
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #29 : sobota, 07.04.2007 : 21:02:20 »

srakica...naj ti bo lepo kjerkoli že si  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Velika Sraka - Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines