mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:45:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jani, Laska, Lutka
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jani, Laska, Lutka  (Prebrano 17284 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
eva.r
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #15 : petek, 05.01.2007 : 12:10:28 »

tri dni že buljim v vse tele kužke zraven jokam,se smejem in razmišljam kateri od kužkov bi bil najbolj primeren za našo družinico.Polona slišali smo se že prek maila in z možem sta govorila po telefonu da prideva naslednjo soboto pogledat tele vaše kosmatince.Upam da bomo komu od njih lahko ponudili prijazen in topel dom.Do takrat pa vas bom spremljala na teh straneh.

Lp Eva
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #16 : petek, 05.01.2007 : 12:35:34 »


eva.r  - vesela sem za vas in za kosmatinčka, ki ga boste odpeljali s seboj domov.

Midva sva pred prazniki posvojila kužico iz Horjula in nama je v tako veselje, da nama niti za sekundo ni žal, da sva se tako odločila. Pa da ne omenjam tega, kako pridna je. Jaz tako pridnega psa še nisem srečala. No saj ne vem če so vsi Horjulčki taki, ampak če jo primerjam z mojim prejšnjim psom, ki ni imel nobene slabe izkušnje v življenu, je razlika ogromna.

Vse lepo vam želim,

Damjana
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #17 : torek, 09.01.2007 : 09:47:57 »

Jani je res cuker, ampak ko sem ga videla je bil tako zelo prestrašen, tujci smo mu bili res grozni Sad Mislim da bo dobro zanj, da je še malo v "znanem" okolju preden se ga spet šokira z novim okoljem in zunanjim svetom, pri znani osebi se namreč v sekundi otali. Vsekakor je pa vreden čakanja  Kiss
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #18 : sobota, 13.01.2007 : 21:29:55 »

Janči je luštna plašna kepa, ki pa počasi prihaja k sebi. Danes je v Švrkinem naročju razmišljal, če mogoče celo mičkeno ne uživa. Wink

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/C5NqGsbI6gBwOO5Y.jpg
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #19 : nedelja, 14.01.2007 : 21:02:34 »

Ja, nič mu ni bilo do tega, da bi šel stran iz naročja. Ko se je pridružila še ena roka za čohanje po vratu, je kar mižal in bi skoraj zaspal. Lepo napreduje. Pa mene nepoznavalca spominja na "skoraj kokeršpanjela". Je pa zelo prijazen, mehak, se stiska k človeku v naročju. Enkrat bo prava maza in bo znal zlesti v srce lastniku.  Kiss  Huh
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #20 : ponedeljek, 15.01.2007 : 09:05:17 »

Jani je na ena mala Smetulja, tako ji je podoben. Bom vesela, ko bo dobil en velik kavč in nežno naročje, je pa jasno, da če je tako prestrašen, da potrebuje še nekaj časa.
En  Kiss malemu crkljivcu.
T.
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #21 : torek, 23.01.2007 : 13:15:21 »

oj zanima me, če je Jani se kar tko prestrasen? Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 23.01.2007 : 17:09:56 »

Do nas je čisto sproščen, še preveč, ga že vzgajamo  Smiley. Drugi so mu pa še kar velik problem.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #23 : torek, 23.01.2007 : 22:56:32 »

Hm, meni ni deloval zelo prestrasen. Ravno obratno, glede na opise tukaj bi rekla, da bi mogu kuža bežat od mene, pa ni. Pa nisem bila ravno nežno razpoložena  Wink bolj sem rjula na vse kar se mi je motalo pod nogami  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #24 : torek, 23.01.2007 : 22:57:58 »

Še neki me zanima (sem že res nadležna), kok časa pribljižno rabi tak kužek, da se navadi še  na ostale ljudi, da ni preveč prestrašen, da je res primeren za odhod v  nov dom?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 23.01.2007 : 22:58:56 »

pridna, on nikoli ne beži. Ga je tako strah, da se tudi premaknit ne more, res. spely, odvisno...eni ful časa, drugi manj. Se zanimaš za posvojitev?
Logiran

spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #26 : torek, 23.01.2007 : 23:04:02 »

ja smetka, ze neki casa iscem kuzka, pa se sama cist ne vem kaj bi rada--- oblubim, da vas enkrat pridem pogledat--- pa sej ves kako je to tezko, ker se prvic odlocam za svojega kuzka ( sicer mam 3 leta izkusen, ker sem se usmila psa od dedka pa je neki casa nazaj poginil- zdej pa hocem svojga)
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #27 : torek, 23.01.2007 : 23:08:47 »

 Grin  Grin zabavno  Grin bogi mali.

...ker se prvic odlocam za svojega kuzka...

Potem je pa itak najbolje, da se čimprej spoznaš s kardelom. Ne se odločat samo preko slik, ker povedo veliko premalo. In tako boš tudi lažje ugotovila kaj hočeš. Samo nasvet  Wink
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #28 : torek, 23.01.2007 : 23:15:31 »

Ali pa si te bo kuža sam izbral Wink
Čimprej v Horjul pa bo Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #29 : torek, 23.01.2007 : 23:17:30 »

samo če računaš na to, da si te bo kuža sam izbral, pol boš šla iz horjula kot novopečena lastnica kakšnih 17-ih kužkov...  Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Jani, Laska, Lutka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines