mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:11:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Biba z mladički...  (Prebrano 46752 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #210 : nedelja, 17.06.2007 : 18:36:00 »

I joooj!Pikca, si lubčke talata Cheesy.Sm opazla, da so Bibini mladiči vsi naravno lepi, ne potrebujejo make upa Grin. Naravno črno obrobljene učke, ne rabjo nobenga Loreala long lasting. Kdaj jo boš pa sterilizirat dala?Dej prosim, če imaš slučajno še kakšno slikco od Medota, zdej ko je velik, me prov zanima kakšen korenjak je.
Logiran
zazie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #211 : ponedeljek, 18.06.2007 : 18:28:54 »

Sterilizirat jo bom dala en mesec po koncu gonitve. Ta teden enkrat bi se morala nehat gonit, ker bo že 3 tedne. Sem že rekla naj mi kako novejšo slikico pošljejo. Jo bom dala gor takoj ko kaj dobim. Smiley
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #212 : torek, 09.10.2007 : 14:53:40 »

Živjo!

Zazie, men se čist zdi, sem skoraj prepričana, da sem vaju z Junie vidla dans na Dunajski, od daleč. Sem hotla do vaju, pa ni blo časa, ker hodim na en tečaj, pa ne smem zamudit. I joj kako je lepa Cheesy. Tudi taka vitkica, kot Nina, sam se mi zdi, da je manjša od Nine. Kako sta, že dolgo nič ne tipkamo. Zgleda, da mamo preveč dela z našo pubertetniško mularijo. Grin.Če maš kdaj čas bi se lahko kje dobil, kakšen tivoli al kej tazga, bi blo zanimivo. LP
Logiran
zazie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #213 : sreda, 10.10.2007 : 11:59:47 »

Biba24 pol si nas pa res verjetno vidla, ker smo ble na pošti. Smiley Pomoje je Junie manjša od Nine ja. Zgleda da je en škrat, ker je od Nerota skoraj enkrat manjša. Wink Lahko bi se dobili ja. Zdaj gre Junie najprej v petek na sterilizacijo. Naj bi bla že v ponedeljek sterilizirana pa rajše sploh ne povem kaj se je zgodilo, ker so me totalno razp******. Undecided  Zdaj sem jo pa k drugemu veterinarju naročla.
Logiran
zazie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #214 : sreda, 10.10.2007 : 12:04:37 »

Pa še ena slikica od včeraj http://zazie.moj-album.com/album/6380812/?os=9716247 - sam nos jo je.... Shocked Kiss
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #215 : sreda, 10.10.2007 : 16:39:33 »

Oj!

No me veseli, da sta ble vidve Smiley. Ja bogica, upam da ni blo kaj hujšega. Ja sm tud jest ugotovila iz izkušenj tudi drugih ljudi, da je fajn it še h kakšnemu veterinarju, ker se lahko motijo. Ma pa tale Junie čist isti pogled kot Nina, ko leži. ne morem verjet   Cheesy. Lahko mi pišeš na moj mail urska_gregoric@yahoo.com, pa se zmenva za kdaj.

Lp,Urška
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #216 : sreda, 10.10.2007 : 16:43:25 »

Aja, pa vso srečo pri sterilizaciji, kar mirno, tri dni pa bo spet ko nova. Pri unem loncu okol vratu pa kar vzrajaj, čeprav jim ni nič kaj všeč. Nina me je skoz gledala s tistim pogledom, kaj si mi dala ta trapast pisker na glavo, baba Grin.
Logiran
zazie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #217 : sreda, 31.10.2007 : 14:03:36 »

Oj,

jaz sem samo hotla povedat, da je bila Junie sterilizirana takrat ko sem rekla, da bo. Da te ne bo skrbelo Smetka. Smiley Nisem zanalašč tako dolgo odlašala.

Biba24 mi bi se pa res lahko enkrat dobile. Ti bom kaj pisala na mail. Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #218 : sreda, 31.10.2007 : 14:39:35 »

zazie, ni problema.

Biba24, berem, da imaš težave in da razmišljaš o oddaji Nine "dobrim ljudem". Preberi si, prosim, posvojitveno pogodbo še enkrat, da ne bo težav tudi tu.
Logiran

llep2005
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #219 : sreda, 31.10.2007 : 22:19:28 »

Lej Smetka, jaz točno vem kaj piše v pogodbi, ker sem jo prebrala ene parkrat, ko sem Nino posvojila. Jest sem pisala na forum Pesjanar o svoji težavi. Tisti dan mi je blo res hudo. Babica je mela ful slab dan in je izjavila, da bo treba Nino oddat. Ampak jest nisem človek, ki kar tako obupa, zato se bom soočila s problemom. Babica ima Nino zelo rada, samo včasih ji malo poči film, ko  je Nina lumpa. Jo razumem  po eni strani, ker je stara. Verjemi mi, da sem na Nino čist preveč navezana, da bi jo kar takole oddala. Če bi pa kdaj prišlo do tega, raje sploh ne pomislim Cry, pa verjemi, da boš ti prva vedela. Mislim, da ima Nina pri meni vse kar potrebuje, edini problem je, da me osem ur na dan ni doma, ker delam in takrat je prišlo do tega konflikta Nina in babica.

Zazie, ti kar napiši kaj! Smiley
Logiran
llep2005
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #220 : sreda, 31.10.2007 : 22:21:08 »

Aja, ups zgornji odgovor sem napisala jaz Biba24, samo iz fantovega računalnika, pa ma drug nick on.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #221 : sreda, 31.10.2007 : 22:23:50 »

Lej Smetka,  da bi jo kar takole oddala. Če bi pa kdaj prišlo do tega, raje sploh ne pomislim Cry, pa verjemi, da boš ti prva vedela.


Lej, Smetka gleda  Smiley. Kar takole je pač ne moreš oddati, v tem je srž težavice. Upam, da boš uredila tako, da bo prav in navsezadnje upoštevala nasvete, ki si jih dobila.
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #222 : četrtek, 01.11.2007 : 12:13:22 »

Sem prebrala tudi na drugem forumu vso zgodbo. Glej, meni se zdi, da se ti počutiš čisto preveč kriva, ker je psička brez tebe 8 ur, ko si v službi (kar pa je normalna odsotnost pri vseh, ki smo pač v službi in je kuža ta čas sam Smiley ) in da z babico že na začetku niste postavili jasnih pravil vzgoje in življenja s psom. Zdi pa se mi, da zadeve sploh niso tragične, samo majčkeno boš morala vzet v roke sebe, Nino in babico. Babici postavit jasna pravila, kaj lahko in kaj ne, prav tako pa tudi Nino navadit na to, da si ti 8 ur odsotna in da se takrat pridno čaka in se ne vrti ves svet okoli nje, da bi moral biti 24ur nekdo z njo. Saj bosta tudi za tistih osem ur nadoknadili, ko prideš iz službe.  Wink Babici pa kar jasno povej, da Nina ne bo šla od hiše - vsaj jaz ne vidim nobene potrebe, če se boste zadev lotili pravilno. Verjetno boš morala nastopit dosti ostro, da te bo babica resno vzela, ampak mislim, da bo boljše za vse, če se zadeve čimprej lotiš in to odločno. Ker tako pač ne gre, da ti npr. babici rečeš, da naj jo ne jemlje s seboj, babica jo pa vzame in jo potem pušča v avtu. Ko smo pa že ravno pri puščanju v avtu - upam, da se babica zaveda, kako nevarna zadeva je to, sploh poleti, pa tudi pri zimskem soncu. To bi ji morala absolutno prepovedat! Predsvem pa se zavedaj, da je psička tvoja, ti si zanjo odgovorna in ti tudi jasno postavljaš pravila igre, tako za Nino kot za babico. Bolje prva zamera kot zadnja.

Tebi in babici pa priporočam obisk predavanja na KD Krim o vzgoji in življenju s psom (2 predavanja), ki sta super ravno s tega vidika, kako zgraditi pravilen odnos s psom, da je življenje pod isto streho lušno. Super je pa tudi njihova knjižica To, priden! Za kak nasvet se pa še na Xeno obrni - je neizčrpen vir pravih informacij in nasvetov!

Lp in srečno!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #223 : četrtek, 01.11.2007 : 19:01:35 »

Saj hodita k meni.... poskušamo sproti reševati zadeve. Vendar je s to psičko očitno več različnih ljudi, ob katerih se punca tudi različno vede. Skrbnica me vsakič kaj vpraša in nasvete tudi pridno posluša. Kako pa ji potem (in babici) to uspe spraviti v prakso, pa ne vem - sem pa ravno zadnjič slišala, kako je skrbnica nekemu "sošolcu" povedala, da se pesjanka umirja.... Huh

Moram pa povedati, da nisem brala v tej temi (niti kje drugje) cele zgodbe, ker sem doma ze nekaj časa brez interneta - v tem hipu pa nekje gostujem in si ne morem privoščiti pregledati vsega. Zato ne grem v kake detajle, da ne storim komu kake krivice.

lp, Katarina
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #224 : četrtek, 01.11.2007 : 21:37:20 »

Xena, Nina se res umirja, to opažava oba s fantom. Tukaj je problem babica. Babice niti pol toliko ne upošteva kot naju. Čez teden je Nina doma, zanjo skrbi babica, ko sem v službi drugače pa jaz. Vsak petek pa se z Nino odpeljeva k fantu, kjer sva tam čez vikend. Naju kar lepo uboga, se mi zdi da fanta še malo bolj. Mislim, da je to predvsem zato ker je moški, zaradi njegovega glasu. Mogoče je Nina res preveč razpeta med tri osebe. Babico moram vzet v roke in ji dopovedat določene stvari! Naj ne paničari in naj pusti mojega psa pri miru, razen to jo prosim, da jo pelje enkrat vmes na sprehod. Sosede pa naj pošlje nekam, jaz se nikoli nisem obremenjevala z njimi. Ker je dejstvo, da pes sploh ne laja, ok enkrat na dan parkrat zalaja kar je čisto normalno.
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Biba z mladički...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines