mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:03:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Staška iz Domžal
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Staška iz Domžal  (Prebrano 24588 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #30 : torek, 30.01.2007 : 13:31:03 »

uau, si nisem mislila, da lahko bioterapija naredi tak vpliv tudi na psa!
Super!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #31 : torek, 30.01.2007 : 23:13:53 »

Danes sem videla "novo" Staško Smiley ... sem skor prepričana, da je to drug pes, saj se je igrala, mahala z repkom, talala lupčke, lezla v večerjo na krožnikih Wink in zraven prav brez zadržkov grozila ostalim pesjanom, skratka.... ta pes je oživel!! Smiley

lp, Katarina
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #32 : sreda, 31.01.2007 : 00:49:43 »

Joj kakšne lepe novice Smiley Verjamem da je čisto drug kuža postala tale Staška Smiley

Me je že malo skrbelo za tole punco, ali se bo le postavila na noge. No kaj naj rečem? Kapo dol pred tabo Polona, pa pred vsemi ostalimi tam gor v Horjulu, ki se tako trudite za tele vaše in naše živalce. Staški ste odprli možnost, da dobi enkrat (v bližnji prihodnosti) taprav dom in taprave lastnike.

Lp,

Damjana

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #33 : nedelja, 04.02.2007 : 09:20:48 »

ja, tale psička se je res spremenila. počne zadeve, ki jih prej ni, poleg tega pa počne kakšne zadeve tudi bistveno hitreje... včasih je bila sposobna pol ure sedet na istem mestu, povsem pri miru. in to ravno po tem, ko je bila spuščena ven (drugi psi recimo zdirjajo ven). če se je zunaj že kam premaknila, je to počela s povprečno hitrostjo 1 meter na minuto, z repom pritisnjenim ob trebuh, pohuljeno držo glave in pogledom v stilu: ''joj, saj me ne bo zdaj kdo fental, kaj?'' in taka je bila, če je bila zunaj sama, z drugimi psi, s človekom brez psov, s psi in ljudmi....

po novem pa gre staša v katerikoli od navedenih kombinacij prav lepo ven. nič ni več sedenja in mučeniškega kukanja izpod obrvi. dejasnko sem jo videla tudi že teči.  Shocked ja, pa je postalo to že nekaj običajnega. repek ni več skrit med nogami, ampak lepo sproščeno binglja proti tlom, ko pa te kužika ugleda, tudi prijateljsko zaniha levo-desno. in psička ob tem dobi tak iskren nasmešek, da ''v drugo'' in z nekoč nesluteno hitrostjo pride do tebe. v kontaktnih s psi se je sprostila, pokaže tudi nekaj zdrave ljubosumnosti in to tudi v situacijah, ko gre za človeško pozornost.

njen prvi opažen poskus igre, ki ga zgoraj omenja smetka, pa se je malce klavrno končal... bili sva na razdalji kakšnih 2 do 3 m, ko sem počepnila in jo ogovorila. začela je izvajati nekakšna mahanja s taco in poskuse poklončkov. hkrati se je premikala proti meni, ki sem bila seveda nekoliko  Shocked  ker pa je bil na tleh led, se je s tem svojim poplesavanjem zadrsala proti meni in pristala v meni. takoj za tem se je obrnila na hrbet in sva se čohljali. tudi nepredviden razplet situacije je ni zbegal, ni se vmes ustrašila, postala trda ali kaj takega. ko je ležala na hrbtu je prišla mimo še paprika, kar pa staške ni zmedlo in je radovedno spremljala s pogledom svojo ''kompanjonko''.

kdor jo pozna od začetka, ve, da ''spremljati s pogledom'' za staško včasih ni obstajalo... kakor zanjo ni obstajala oznaka ''se oddaja'' oz. ''lahko gre v nov dom''. upam, da tudi to točko doseže že kmalu, saj je sicer izjemno prikupna psička. le čez svoje strahove mora iti. meni je tudi vizualno staška zelo všeč, pa upam, da se bo še kje našel kdo, ki bo tako menil o njej.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #34 : nedelja, 04.02.2007 : 09:48:27 »

Ful sem vesela za tole Stasko, da se je takole spremenila na bolje. Ko sem jo spoznala je namrec cisto pri miru lezala na dekici in se delala, da naju s Smetko ne vidi. Sad No, od zdaj naprej bo slo pa samo se na bolje. Smiley lp
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #35 : torek, 06.02.2007 : 10:42:16 »

No, zdej sem mela pa tudi jst priložnost spoznat to spremenjeno podobo simpatične punce. Prvič, ko sem jo videla, je niti opazila nisem, ker se je skrivala nekje v kotu daleč od mene in se niti premaknila ni. Boh ne dej me pogledat! Pa je rekla Smet, da to ni nič čudnega, da pač taka je…

Včeraj pa me je punca videla drugič v življenju, pridirkala skupaj s Papriko do mene še preden sem se uspela cela zrint v sobo (ker babe itak že na (dobesedno) vratih čakajo) in na veliko mahala z repom. Sledilo je normalno vprašanje za nekoga, ki ni prav pogosto v Horjulu in ne sledi popolnoma dogajanju – Kdo pa je to? A je to Staša? Smet se je samo nasmehnila.

Od takrat dalje, sem imela Stašo skos okoli/pod/med nogami, čim sem se sklonila mi je tišala gobec ali taco v roke in se hotla božat. Ko sva jih spustili ven, je bila med prvimi, ki so se zrinili skozi vrata in med zadnjimi nazaj v hiši. Seveda je bilo treba takoj (s še umazanimi) tacami priletet do mene in pokazat zadovoljstvo in pripravljenost na naslednjo rundo čohanja… In kako boš pol karkoli naredil, če te tko lepo gleda s svojimi velkimi rjavimi okami? Pol pa skasiraš še nekaj lupčkov… In v bistvu sploh ne razumeš, zakaj je ta baba še vedno tukaj…

Pri Staški mi je všeč tudi to, da baba ni nasilna, torej ne rine na vso silo vate, ampak lepo hodi za tabo in te nežno opozarja, da zdej je pa minilo že cele pol minute od prejšnjega čohanja in da ima Moro že tako ali tako dovolj pozornosti in da dej še mene malo poglej  Tongue Čim ji daš priložnost bi se ona stiskala, skrivala glavo v naročje in dala nežnega, sploh ne slinastega (sej ne da sem glih ful navdušena, da me kdorkoli slini kakorkoli po obrazu) lupčka. Nežno bitje, vendar s še vedno veliko energije.  Čist me je prevzela punca in upam, da se bo  kdo od možnih posvojiteljev čimhitreje "opogumil" in jo šel pogledat, ker je res hvaležen srček in (sicer tako kot večina ostalih) nima več kaj iskat v zavetišču. 

Mali Staški enga  Kiss

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : sreda, 07.02.2007 : 20:08:33 »

Evo, zdaj jo moramo že iz naročij metat:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/TDCMkLNtpiKnK_1z.jpg
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #37 : sreda, 07.02.2007 : 20:26:30 »

 Grin
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #38 : četrtek, 08.02.2007 : 21:56:47 »

Iiiiii........

http://www.moj-album.com/slike/5819872/FWHqNvwv0xA8wBdc.jpg

http://www.moj-album.com/slike/5819872/ZLm3Ifyv7NPAIy82.jpg
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #39 : petek, 09.02.2007 : 15:37:40 »

O, kako je lepa ta druga slikica, ko se tamičkena in Staška stiskata. Za v okvir in na steno.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : nedelja, 18.02.2007 : 18:35:56 »

Staši je tudi zunaj hiše že prava pogumnica. Se je pustila pokazat danes nutelli in bolhi2. Prijetna psička, ki čaka na svoj dom...
Logiran

Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #41 : torek, 20.02.2007 : 20:02:31 »

Poležavanje na kavču že popolnoma obvlada Smiley

http://www.moj-album.com/slike/6832604/1F1bkjbvty8ivK7x.jpg
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #42 : torek, 20.02.2007 : 21:18:10 »

Definitivno je napredek od zadnjič, ko je sploh videla nisem, čeprav je bila zunaj. Tokrat je bila sicer zadržana, ampak se je potem le prišla predstavit in celo konkretno počohat. Kiss

Dober dan, gospa, ste me prišli slikat?
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/39IeL2YRL9LRbyxR.jpg

Neprostovoljna gusarka Staška http://gprime.net/board/images/smilies/pirate2.gif in Lučka, ki zapeljivo mežika nekomu.http://www.diva.si/forum/images/smiles/icon_eyebrows.gif
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/rrzF1Uz4zKe9eXnq.jpg
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : torek, 20.02.2007 : 21:36:17 »

Staška še kar kaže svoje krasne zobe, kadar ji kaj ne paše, ampak dlje od tega pa ne pride  Smiley. Pred nekaj dnevi je začela kazat tudi intenzivno željo pri sodelovanju v igri, običajno poskuša sodelovat pri Lučki in Papri...prav lepo je videt psa, ki bo slej ko prej nadoknadil zamujeno. Privoščim ji čimprej samo njen dom.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #44 : sreda, 21.02.2007 : 12:58:55 »

Za pečenga piščanca se ti povzpne pa tudi na glavo - dobesedno! Grin

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Staška iz Domžal
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines