mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:17:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meni je danes težko  (Prebrano 200822 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #60 : sreda, 27.12.2006 : 13:04:24 »

Za DZZŽ LJ, so verejtno tile podatki?

Društvo za zaščito živali Ljubljana

TR: 05100-8010655733

s pripisom : "Za Mora"
Logiran
My_Blue_Dragon
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #61 : sreda, 27.12.2006 : 13:33:50 »

Bomo nakazali v Artijevem imenu in z iskreno željo in upanjem, da bo tudi Moro našel svojo toplo posteljo in skrbne posvojitelje, ko bo okreval.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #62 : sreda, 27.12.2006 : 13:35:26 »

Se moram strinjat z Jano. Tale Morko je res nekaj posebnega. Tak suhljat revez, ki bi jedel in jedel in jedel.  Wink Malo drugacen na pogled sicer, ampak ko ga nekaj casa gledas postane kot vsi drugi pesjani. Sicer mu pa manjka samo nosek, anede. Kiss Kiss
Upam, da se bo zbralo kaj dinarckov zanj, da ga bo repek nehal boleti, pa, da dobi nov topel domek. lp
Logiran

tolarcek
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #63 : sreda, 27.12.2006 : 14:23:34 »

No, jaz sem ravno nekaj dinarčkov nakazala kar na TR od zavetišča Horjul, s pripisom Za Mora Smiley V službi pa smo zbrali tudi nekja dinrčkov in bom nabavla hrano za tegale kosmatinčka Smiley Upam, da mi bo uspelo v petek to dostavit k Poloni in zraven bom prinesla še kar nekaj dekic, kovrtčkov in poštrčkov.

Ne morem pa verjet, da se kaj takega lahko zgodi in kdo je tega sploh zmožen Sad Moram reči, da sem jokala, ko sem brala to zgodbo. Vse najlepše kosmatinčku Smiley in da bo kmalu našel svoj topel domek.
Logiran
tolarcek
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #64 : sreda, 27.12.2006 : 15:20:08 »

Sem se končno opogumila, da sem nekaj napisala. Namreč tole internetno stran spremljam že približno 2 meseca Smiley Sem bila tudi že pri Poloni, da sem videla ta ljubka bitja, no zdaj pa sem končno tudi napisala nekaj Smiley Mi je ful hudo zarad teh živalc, ampak pomirja me to, ker vem da so v zelo dobrih rokah. lp
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #65 : sreda, 27.12.2006 : 15:46:19 »

veste, kaj mi je najbolj všeč, ko pogledam v desni kot in vidim koliko gostov si prebira tole temo.

ja in verjetno je to Morovo poslanstvo, s svojo zgodbo dotakniti se največ možnih človeških src in v njih prebuditi sočutje in ljubezen, do vseh živih bitij na tem planetu in upam, da bo takšnih zelo veliko in svet bo za spoznanje lepši.


Polona, še bolj smo ponosni nate(mislim, da lahko govorim v množini)in na borca Mora. Verjamem, da bomo skupaj zmogli in mu omogočili lepo življenje.

Moja želja, da nihče od nas, ki prebiramo tole zgodbo, ne obrne nikoli več glave proč ob pogledu na ubogo in ranjeno žival, ampak želim, da v vsakem trenutku priskočimo na pomoč.

LP.

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #66 : sreda, 27.12.2006 : 18:58:24 »

Za DZZŽ LJ, so verejtno tile podatki?

Društvo za zaščito živali Ljubljana

TR: 05100-8010655733

s pripisom : "Za Mora"


ja, tako je, to je račun DZZŽ LJ, odprt pa je pri Abanki.

tako imamo tri račune pri treh različnih bankah in na vse tri lahko nakažete sredstva za veterinarsko oskrbo tega pesjančka. Zavetišče Horjul ima račun pri NLB, Društvo Repek pri SKB, DZZŽ LJ pa pri Abanki. tako se lahko najbrž izognete kakšni nepotrebni proviziji.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #67 : sreda, 27.12.2006 : 20:46:22 »

 Undecided Kaj pa Banka Koper?  Undecided
Wink sej se hecam. Bo tudi katerakoli od tistih treh prav prišla Smiley
Opažam pa da Moro dobiva veeeeliiiiko pozitivne energije od zelo veliko ljudi iz zelo različnih koncev. (ni hudič da ne bi sledili še prispevki za zdravljenje) Pa še njegova volja.... mu res mora uspet, požeruščku!

 
ja in verjetno je to Morovo poslanstvo, s svojo zgodbo dotakniti se največ možnih človeških src in v njih prebuditi sočutje in ljubezen, do vseh živih bitij na tem planetu in upam, da bo takšnih zelo veliko in svet bo za spoznanje lepši.

Se strinjam. Če tak "boj" in volja do življenja nimata nekega "višjega smisla" pol res ne vem, če še lahko verjamem, da bo enkrat boljše....
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #68 : četrtek, 28.12.2006 : 10:50:54 »

Velike črke bodo namenoma, ker se derem... od sreče:

PA VI STE FENOMENALNI!!!!!
DO TE MINUTE STE ZA MORA NAKAZALI ŽE 108.500,00 SIT!!!!!!!!!!!!!

 
Cheesy Cheesy Cheesy .... samo tele "besede" zmorem zdele....
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #69 : četrtek, 28.12.2006 : 11:06:46 »

 

A se že kaj bolj točno ve kako in kdaj bo potekalo zdravljenje? Koliko približno bo še treba zbrat? Mislim da se ne bi zdej pa ustavli.... sej vem da se ne bi, ampak vseeno 
Logiran
_orfea
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 28.12.2006 : 12:40:22 »

Tudi na obali nismo ostali hladni Wink copirala sem temo na znano obalni net in odziv je kar pozitiven!

...vsaj ni več tistih zlobnih komentarjev, da naj raje za revne ljudi nakažemo denar (no...te v resnici še pričakujem!)

Morotu čim več sreče v novem letu. Očitno se ga je ta končno dotaknila Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #71 : četrtek, 28.12.2006 : 13:31:26 »

Seveda bomo še nakazali. Po Novem letu bo itak plača. Samo na Ninkota in Lučko se spomnimo, koliko je stalo, pa še potem preveze........ Sem tudi jaz že nekaj ustnih sporočil naprej poslala in bo odziv. Sem pa vseeno zeloooo vesela za malčka palčka.  Grin  Grin  Grin  Kiss  Kiss  Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #72 : četrtek, 28.12.2006 : 16:02:47 »

Tudi jaz sem fuuul vesela odziva, sama sem razposlala kar nekaj mailov z Morovo zgodbo, prijateljem, ki ne prebirajo foruma in za katere mislim, da imajo dovolj veliko srce, da bojo primaknili kak tolarček/evrček in da bodo mail poslali naprej in naprej in ..., da bo čimveč €€€ iz te linije  Grin  seveda + moje nakazilo.  Kiss za Mora
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : četrtek, 28.12.2006 : 18:38:40 »

Dober večer...danes je bil Moro po navodilu inšpekcije odjavljen s strani lastnika, poslal bo njegove dokumente nam, kuža pa bo do odhoda v nov dom prijavljen na nas. Kaj naj rečem...odziv je neverjeten. Inšpekcija se je odzvala hitro (hvala še enkrat za vse, kar ste naredili), vi tam na drugi strani s prispevki tudi....pa vseh tistih, ki mislijo, da ga mučimo, je tudi ogromno. Danes sem bila veliko na terenu in bolj malo doma. Ko sem prišla, se je razveselil kot en mladiček...delal je poklončke, mahal z repkom, cvilil...srečen kuža. Tudi voha in to zelo dobro - sem brala, da sprašujete drugje, če lahko voha. Seveda, nadvse rad poje hrano tako, kot mu vonj narekuje: najprej kuhanega piščanca, potem AD, potem pa še brikete, če je sila.
Koliko bo stala operacija, ne vem. Niti približno ne...dokler se ne bodo odločili, kolikšna bo plastika, tudi ne bo znano. Potem je še repek za amputirat in kastracija. Vsekakor ne pričakujem kakšnega nehumanega zneska....je pa jasno, da nobena plastika ni zastonj.
Pa še ena super novica: krvni izvidi so glede na stanje, v kakršnem je prišel, odlični. Še malo podpore v obliki dobre hrane in počitka, pa bo.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #74 : četrtek, 28.12.2006 : 19:17:50 »

 Grin Ej Smetka ga moraš pa res ornk mučit, da te tko veselo pozdravlja.  Grin Dej ga še naprej, še bolj, če se to sploh da  Grin
Cheesy Moro je pa moral bit v prejšnjem življenju muc, ki ni pokuru vseh 9 življenj Smiley Glede na vse je mel očitno še kašnega v rezervi (al pa kar več Wink )Cheesy Pa še Božiček ga je obdaril - mu je prinesel Smetko, Dedek Mraz mu bo pa še dobre zdravnike  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines