mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:09:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Border collie - čvek
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Border collie - čvek  (Prebrano 469247 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2415 : sreda, 22.10.2014 : 06:08:43 »

Čestitke za vaše mladičke, res so krasni, držim pesti da še zadnji samček najde en super dom. Smiley Sicer mi je pa drugi na slikci ful všeč, res so zelo lepi. Kiss Kiss
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2416 : nedelja, 11.01.2015 : 20:56:16 »

Že dolgo se nisem nič javila - ker smo v glavnem zelo zaposleni in se imamo super.
Trenutno pa iščemo nov, stalen dom za Lucky Star-ja SDO, samčka naše vzreje. Bomo veseli, če boste koga, ki si želi takega Srečkota, napotili do nas.


Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Maimai
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #2417 : ponedeljek, 05.10.2015 : 23:19:25 »

Pozdravljeni,
poskušam svojo srečo tukaj - z naslednjim letom bi si rada omislila collija pa me zanima ali morda kdo ve/načrtuje kakšno leglo v bližnji prihodnosti?
Za trenutna legla se trenutno še ne zanimam, saj bi bilo prehitro, zbiram pa vse informacije za leto 2016 (najbolj idealna bi bilo spomladansko leglo).
Lp vsem  Smiley
Logiran
ivanho
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #2418 : ponedeljek, 19.03.2018 : 15:12:16 »

Za mene je danes dan tisti,ki si ga ne želi nihče od lastnikov naših ljubljenčkov.Odpeljal sem našo ljubico na zadnjo pot k veterinarju.
Minilo je že 14 let od prevzema kepice  border collie od vzreditelja  g.Andrej in ga.Ana Stanovnika iz Kamnika.
Psička skotena v leglu dveh samičk in dveh samcev potomcev Mawlch Audldshep in Cite Pastirske-Kori
29.12.2003. na našem forumu na strani 13 in z z številko 078 v ušesu
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,118.msg28147.html#msg28147
Nikoli nisem izvedel ,kaj je bilo z njenimi potomci v leglu.Prosim zdaj ,če mi podate kakšno informacijo.
Skrbeli smo zanjo in ona nam je vračala vse kar je v pasji moči: nas peljala na sprehode,pomagala odkrivati kraje  v bližini ,ki jih nikoli ne bi obiskali,nas peljala na sprehode v času ko nam na misel ne bi prišlo da bi šli.Hvala ti Ali.
Za mene je danes dan tisti,ki si ga ne želi nihče od lastnikov naših ljubljenčkov.Odpeljal sem našo ljubico na zadnjo pot k veterinarju.
Minilo je že 14 let od prevzema kepice  border collie od vzreditelja  g.Andrej in ga.Ana Stanovnika iz Kamnika.
Psička skotena v leglu dveh samičk in dveh samcev potomcev Mawlch Audldshep in Cite Pastirske-Kori
29.12.2003. na našem forumu na strani 13 in z z številko 078 v ušesu
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,118.msg28147.html#msg28147
Nikoli nisem izvedel ,kaj je bilo z njenimi potomci v leglu.Prosim zdaj ,če mi podate kakšno inform
Posledično hvala  g. Barbki in hvala g.in ga.Stanovnik.
Ne vem kako se z izgubo ljubljenčkov ,ki jih imate več soočate  ostali, toda meni je zares hudo.

Na misel mi pride izjava tov.Fidel Castra,kateremu so hoteli podariti želvo,ki živi po tristo let
pa  je rekel "ma veste kako je s temi ljubljenčki komaj se navadiš nanje pa že umrejo"

S pomočjo Ali vem za dobre ljudi  kot so Barbka in g Stanovnik.Želim vama vse najboljše.
I.Marijan


Logiran
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Border collie - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines