mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:23:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Chanell
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Chanell  (Prebrano 26143 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #15 : nedelja, 21.01.2007 : 12:20:51 »

Psička, stara slabo leto, sterilizirana, negativna na demodex, cepljena, prijetna....dajem ji priložnost za dobit krasen, topel in sploh super dom, ker je prav takšna tudi ona. Aktivna, neproblematična psička, ki trenutno svoje življenje deli skupaj z Bibo in njenimi mladički, išče nekoga, ki želi luštkano aktivno frendico. Za na kavč med drugim, jasno.

Je tale res le za na kavč? Že dlje časa iščem psa, ki bi bil čez dan spuščen na ograjenem vrtu (ali na sprehodu), ponoči pa v zunanjem pesjaku, v mrzlem pa v garaži. Za v hišo ni variante (veto žene Smiley). Ker v glavnem pri vseh vaših psih pišete, da so za na kavč, me zanima ali bi me sploh vzeli kot primernega lastnika?

Chanell mi je glede na opisan karakter in slike zelo všeč, vendar ne vem ali je takšnen pes primeren za zgoraj opisano življenje?

lp, cink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 21.01.2007 : 13:43:48 »

Sem spoznala Chanelko in je res ena lepa psička. Prijazna in pozorna - pač taprava.
Tako na hitrco se slišijo vaši pogoji povsem sprejemljivi Wink definitivno bo pa o tem odločal vaš pogovor s Polono, katera je pa trenutno žal odsotna. Mislim da vam bo že jutri lahko odgovorila na vaša vprašanja, kot tudi vi na njena. Vsekakor se splača poskusiti. In jasno, vsak pes je med drugim tudi za na kavč Grin
Prijazni pozdrav!
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 21.01.2007 : 13:53:02 »

Chanell ni primerna za bivanje v pesjaku, ima prekratko dlako. Poleg tega bi vam "nabijala" - lajala ves čas, ko bi bila takole nekje zaprta.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : petek, 26.01.2007 : 19:29:36 »

Chanell se je včeraj nepričakovano pojavila, ali kako bi se temu reklo  Cool na dvorišču skupaj z Dakar in Darkom. Razen blažjih srčnih kapi vseh ostalih prisotnih dvonožcev so se ti trije nadvse zabavali in prav debelo gledali, da kaj je narobe  Grin. Razen tega, da taka zasedba ni bila predvidena, prav nič  Tongue. Skratka, Chanell ni konfliktna, tudi če se znajde v situaciji, ko psa/psice ne pozna. Išče nov dom...
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 04.02.2007 : 08:45:42 »

Hja...že nekaj prav prijetnih morebitnih posvojiteljev je dobila na obisk. Dlje od tega nismo prišli...ker v živo očitno dosti bolj kot na slikah izgleda bull mix. Nič ne pomaga, če ljudje vidijo, da se psička odziva, uboga, je prijazna do drugih štirinožcev in ljudi. Razumem strah (upravičen ali pa ne, ni važno) pred določenimi lastnostmi nekaterih pasem, ne razumem pa strahu pred Chanell. Če bi bila pasemska, bi najbrž že imela nov dom. Če bi bila belo - črna in izgledala čisto drugače, bi ga po vsej verjetnosti tudi že imela. Tako ga pa nima. Kaj pa zdaj? Nič najbrž...škoda je le, da takšna psička toliko časa ne dobi nikogar, ki bi se končno z njo ukvarjal in jo imel rad.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #20 : ponedeljek, 05.02.2007 : 08:33:21 »

Smetka, jaz sem jo spoznala istočasno kot Dakar, pa priznam da si me zdajle kar presenetila. Mene sploh ni spominjala na bull miksa, čisto navadna (z)mešanka, luštna in prijazna. Da je pridna tudi v prisotnosti druge psice je pa samo še en plus. Posvojitelji kar pogumno!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 05.02.2007 : 09:34:08 »

Ja, če se prav spomnim, je bila celo ona prva izbira - pred Dakar. Kakorkoli, Chanell je bila danes gostja na jutranjem programu TV SLO, morda ji bo to prineslo nov dom. Je pa zagotovo bull mix.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #22 : ponedeljek, 05.02.2007 : 09:48:47 »

O super. Upam, da je kakšna ponovitev, bomo pogledali. Vsekakor držimo pesti, da se najde primeren posvojitelj, katerega si Chanell več kot zasluži. Je fejst punca, ki te zna fajn onkrog prinest s svojim: "kaj sem pa naredila  Huh" frisom  Grin Grin Grin
Logiran
civava
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #23 : ponedeljek, 05.02.2007 : 10:13:19 »

Tole je res en simpatičen bull mix. Če ne bi imeli doma že prav resne konkurence Horjulu, bi jo takoj vzeli. Še posebej po tem, ko sem jo videla v živo. Simpatikus na kubik. Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #24 : ponedeljek, 05.02.2007 : 14:15:59 »

Ja res mi je padla v oči ker me spominja (spet) na psičko, ki sem jo imela kot otrok. Mogoče sem jo zato videla kot navadno mešančko, luštno za pojest in naspidirano še pa še. Sem po slikah sodeč celo mislila, da je večja. Pa je je za lupčkat in rad imet več kot dovolj skupaj!
Čim prej naj gre v primeren domek, da bomo brali kako uživa.
Chanell, tudi zate se bo našel pravi, žal te kot medijsko zvezdo nisem videla, verjamem pa da si se odrezala kot je treba!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #25 : ponedeljek, 05.02.2007 : 18:00:35 »

Sem gledala pravkar na slo2 (ponovitev) jutranje oddaje, kjer je bila gostja Chanell Cool Očitno je bilo za punco še prezgodaj, saj je prav zadovoljno ležala ob Sarabenji Smiley Držim pesti, da bo tudi za njo prišel primeren klic...

LP, Maja
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #26 : ponedeljek, 05.02.2007 : 19:59:02 »

Takole, ko jo vidiš še v premikanju, je name naredila še večji vtis. Fenomenalna punca........pa še lepa povrhu.

Za Saro pa lep pozdrav. Lepo je videt, kdo se skriva za nicki.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : ponedeljek, 05.02.2007 : 22:26:36 »

Vidla prispevek. Luštni punci....no ja, luštne vse tri! Smiley. Najbolj u ibr skulirana pa itak Šanelka! Cool

lp, Katarina
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #28 : četrtek, 08.02.2007 : 20:00:37 »

Danes sem imela priložnost spoznati Chanell. Res je ena prijazna in pridna psička. Smiley
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #29 : sreda, 14.02.2007 : 19:33:40 »

Cao prvič sm se prjavla, res mi je gadno za Chanell, da imajo ljudje napačno predstavo o njej.  Sporočam vsem morebitnim posvojiteljem, da imam doma zelo podobno psičko Polo, najboljšo na svetu, zelo prijazno, njena edina napaka je, da je tko scrkljana, da misli, da je res revca, če kaj ni po njeno. Če ne bi imeli doma že dva posvojena psa in po novem še muco bi jo brez razmišljanja vzeli. Upam, da se bo našel kdo, ki jo bo vzel v svojo posteljo, tako kot smo mi Polo in ostala dva. Lp vsem ljubiteljem živali!Pa pozdrav tud tebi Polona od Pole & Tima ter moje malenkosti.

Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Chanell
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines