mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 02:04:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Šutna - psička Nočka
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šutna - psička Nočka  (Prebrano 70145 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #165 : petek, 09.03.2007 : 08:42:11 »

A tale punca še vendo vztraja na vegi varianti? Pridna Kiss....to precej zmanjša stroške hranjenja Wink-no, vsaj pri nas bi jih, ko to tudi mi jemo. Naša Lunča je nad jabolki navdušena le na kakšne gorskem vrhu, ko je treba pojest vse, da se napolnijo zaloge energije Wink. Doma ji niti pod razno ne ustrezajo Tongue.
Enega velikega objemča zanjo, pa komaj čakam, da jo pridem sprehodit......a to se že lahko z njo počne?

Smetka, tebi pa prinesemo kakšen priboljšek zate in zanjo.....suhe slive, marelice....
Naj vama gre čimbolj gladko in brez zapletov Cheesy.

Nočka, ti pa razmišljaj, kako priklicat vegetarianca za lastnika..... (Bom še jaz malo razmislila, če kakšnega potencialnega poznam  Wink)

Lp Polonak
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #166 : petek, 09.03.2007 : 12:05:14 »

Živjo!Naša Nina je pa čisto vse. Zelo rada ima tudi korenček, jabolka, banane, celo pomaranče je. Vse kar ji daš. Enkrat sem ji za hec dala kislo kumarco, ker me je zanimal, če jo bo pojedla, sej sam en košček pa jo je. Smiley
Logiran
SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #167 : petek, 09.03.2007 : 13:56:00 »

Bolj in bolj ko gledam tole črnobelo bitje, bolj sem nora. Zdaj ponoči že sanjam da se šetava naokrog.

Smetka... Lepo prosim, povej kolikšni so stroški in kaj natančno potrebuje, kako je z nego in temi stvarmi. Finančno načeloma ni problemov. Odvisno seveda, če ne gre ravno za kake milijonske zneske. Ker če se mislim s svojo polovico pogajat (polovica pravi da psa ne bo, ampak jest sm trmasta), potrebujem te podatke :S Lahko mi pišeš tudi na moj mail naslov.

Prosim, oglasi se, ker me Nočka res zanima. In rada bi jo prišla pogledat. Če se lahko dogovoriva.

suhavoda@hotmail.com
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #168 : petek, 09.03.2007 : 13:59:06 »

Res? Bomo juhuuu ko bo Nočka doma, ampak brati je pa vzpodbudno!
Držimo pesti
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #169 : petek, 09.03.2007 : 14:12:54 »

SuhaVoda, prosim pokliči Polono na mobi, ker je večinoma dosegljiva in se lahko res pogovorita, kako in kaj, bo hitreje, lažje in bolj informativno.

051/30-44-35

Nočem se veselit prezgodaj, ampak Smiley (to sanjanje poznam in vztrajaj, če je stvar je v drugi polovici - verjemi, vem, kako je ....)
T.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #170 : petek, 09.03.2007 : 14:17:20 »

Eh, druga polovica.. To je za nas - ženske, mačji kašelj. Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #171 : petek, 09.03.2007 : 14:17:59 »

Suhavoda - Ko bo Nočka tvojemu enega lupčeka maznula, takega čisto nežnega in sramežljivega (že skoraj filmskega), kot je to zadnjič mojemu storila, mislim da polovica ne bo mogla reči ne Smiley good luck!
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #172 : petek, 09.03.2007 : 14:19:32 »

se strinjam s takodo in skogkatt - verjemi, samo v Horjul morajo, moj je bil tudi takoj mehek - samo tja se je moram spraviti.
Nočki enega  Kiss
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #173 : petek, 09.03.2007 : 14:21:50 »

SuhaVoda Huh Huh Huh

Če rabiš prevoz do Horjula kr povej Wink
Logiran
SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #174 : petek, 09.03.2007 : 14:33:13 »

Sem ravnokar govorila s Smetko. Smo na vezi, zaenkrat je nekaj časa še ni mogoče it pogledar.

Kljub vsemu, kar se lahko zgodi, kar zahteva itd., me še vedno nič ni prepričalo, da ne bi hotla skrbet zanjo. Bi končno ena taprava baba bla pr bajt Smiley))

Cac a si pozabla da zdej lahko ti greš z mano, ne več samo jst s tabo Tongue
Logiran
SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #175 : petek, 09.03.2007 : 14:55:21 »

Ma qrc, bl ko govorim z ljudmi, bolj se zdi vse nemogoče.

Mogoče ji bo pa res najbolje, kjer je.

Al kaj...

Sej navsezadnje bi Nočka k vsakemu prišla s popolnoma istimi težavami, možnostmi...

Zdaj mi je žal, da nisem 60 let stara zapečkarska upokojenka z velikim vrtom. Po možnosti sama!
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #176 : petek, 09.03.2007 : 14:55:55 »

OOOO, sončki se rišejo na telem oblačnem nebu! Krasno in držim pesti, da se bo vse super lepo izpeljalo. Tudi sama sem se v Nočko prav zaljubila, ampak žal ni pogojev, da bi jih lahko ponudila dom.
SuhaVoda, srečno!

Kar se pa moških tiče pa ...  Roll Eyes Pol jo bo meu pa (skor) raj k tebe ...  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #177 : petek, 09.03.2007 : 15:44:32 »

Ma qrc, bl ko govorim z ljudmi, bolj se zdi vse nemogoče.

Mogoče ji bo pa res najbolje, kjer je.

Al kaj...

Sej navsezadnje bi Nočka k vsakemu prišla s popolnoma istimi težavami, možnostmi...

Zdaj mi je žal, da nisem 60 let stara zapečkarska upokojenka z velikim vrtom. Po možnosti sama!

S katerimi ljudmi? S svojimi domačimi, ali...?  Huh

Jaz pa sem že upala, da bo šla lepa Nočka kmalu v čisto svoj dom... Undecided

Pošiljam ji lubčka!  Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #178 : petek, 09.03.2007 : 18:08:14 »

SuhaVoda, to tako sploh ne gre, da se obupa že kar prvi dan.  Wink ::)Jaz sem 4 mesece rabila , da je moj dahnil usodni da (pa ne za ohcet, ampak za pasjo posvojenko  Smiley) in to čez noč. Ti kar pogumno v akcijo in lepo počasi tenstaj in tenstaj. Do takrat, ko bo Nočka pripravljena za v nov dom, ga boš ravno prav zmehčala.  Wink Wink Grin

LP
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #179 : petek, 09.03.2007 : 18:50:41 »

Jaz sem za drugo pasjo bejbo porabila prav tako nekaj mesecev - najprej zato, da je sploh poslušal o še morebit enem psu, potem pa (ker so mi vsi tisti, ki sem si jih malo ugledala, "pobegnili" - kar je edino prav, ta zdajšnja nam je bila usojena), potem pa še kar ene par tednov zato, da je sploh pogledal slikco in sploh dal možnost razmišljanju o tem (sem ga celo v Horjul poslala k Poloni, pa ni nič "ujel"). No, potem je šlo, kot pri MaxyTT, čez noč, resnično Smiley
MIslim, da nas včasih ne poslušajo, ker ne vedo, kako zelo pomembno nam je nekaj. Boš že dedca ugnala Wink
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Šutna - psička Nočka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines