mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:46:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Šnuf in Bučo
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šnuf in Bučo  (Prebrano 17767 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #15 : petek, 26.01.2007 : 09:06:59 »

Joj, kaka nepotrebna vprašanja! Pa ni samo v tej temi (bom samo v tej temi "ven padla" Angry) ....
- kako je s kužki/mucki?
- kdaj bodo nove fotke? 
- ali se je že kdo javil zanje?
- ali je kaj zanimanja?
- ali ste našli lastnike?
- ali je kaj novega? (ta je vsekako zmagovalna!)

Pa komu je to potrebno??

Smetka in ostali se trudimo, da vas sproti obveščamo o BISTVENIH zadevah vezanih na posamezno živalico. Napišemo vse, kar je potrebno vedeti in iz česar si morebitni posvojitelj naredi boljšo sliko. Če kdaj kaka informacija zamuja, gre v glavnem za tehnične težave ali stanje "totalne norišnice". Za konkretne informacije je itak potrebno poklicati Smetko.
Ko postavljate taka vprašanja, seveda pričakujete odgovor (tudi bralci, hote/nehote) in če ga ni kmalu/ skoraj takoj, je kar hitro kdo užaljen. Po nepotrebnem - vedeti morate, da je komunikacija preko foruma samo ena izmed mnogih aktivnosti zavetišča, v glavnem gre ves čas za dejansko in neprekinjeno skrb za omenjene živali. Forum je namenjen bistvenim zadevam in ne nalaganju nepotrebne solate v teme, ki so že tako zelo obsežne.

Kaj sem hotela povedati? Wink
Prosim, ne pišite sporočil, ki nam nalagajo obvezo odgovarjanja, ki pa samo po sebi ne po dalo kako nove, BISTVENE informacije.

Pa brez zamere.

Seveda tole moje sporočilo velja za vse teme, kjer se pojavljajo taki "vljudnostni" vložki (iz katerih je dostikrat razvidno, da teme sploh niste prebrali v celoti), ki jih je zanimivo skoraj več takrat, ko je govora o kaki rodovniški ali khm "čistokrvni" Wink živalici. Ob tem nočem stopiti komu na živc, ampak saj vsi vemo, da je tako.

LP, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : petek, 26.01.2007 : 10:47:05 »

Mona je plašna, prav panično se boji ljudi. Vedno znova ista vaja: nič ti nočemo, pridna si, lepa si, pomiri se....tamala dva sta pa živa norca  Tongue. Ona bo šla od nas jasno sterilizirana, onadva pa kastrirana.
Logiran

Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #17 : petek, 26.01.2007 : 12:38:49 »

Ona bo šla od nas jasno sterilizirana, onadva pa kastrirana.

To ti pa je dobrodošlica v Sloveniji. Si bodo zapomnili dan, ko so prečakali mejo Wink  Grin  Grin
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #18 : petek, 26.01.2007 : 16:35:22 »

Za tistega, ki jo bo vzel...
Moja je postala pogojno sproščena med tujci po približno treh letih, po kakih 6ih letih pa se je skoraj nisi mogu "rešit". Se je hotela ves čas božat.
So izjemno nežne dušice in se zelo navežejo na vodnika. Moja niti z mojo mamo ni hotela nikamor po kar nekaj letih pri nas in ubogala je samo mene.
Psi za eno osebo, ki so pa zelo nežni do cele družine.

Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #19 : petek, 26.01.2007 : 19:12:21 »

Bi Mona v svojem strahu lahko odreagirala z ugirzom?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 26.01.2007 : 19:14:01 »

Ne, nikakor.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sreda, 31.01.2007 : 09:35:27 »

Italijanska zveza javila ime, priimek in naslov vzreditelja. Na širšem območju jih je VELIKO s tem imenom in priimkom, nobenega pa na omenjenem naslovu. Ne imena ne priimka. Do vzreditelja torej zaenkrat ne moremo, bomo še poskušali.
Bučo in Šnufi kastrirana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : petek, 02.02.2007 : 09:59:29 »

Mona sterilizirana.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 04.02.2007 : 23:32:32 »

Očitno bo Mona potrebovala kar nekaj časa, da se bo znebila vsaj malo svojega velikega strahu pred ljudmi. S psi je združljiva. Bučo je bolj nežen, Šnufi pa pravi razbojnik. Mala dva želita v nov dom čimprej.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #24 : četrtek, 08.02.2007 : 11:52:54 »

Mona ... plašna, res. Ko jo čohljaš, stoji čisto mirno, kakor da ne ve, kaj hudega ji boš še storil... vsaj najmanjši premik jo zbega. Ni ji bilo lepo, nikakor ne.



lp, Katarina
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #25 : četrtek, 08.02.2007 : 12:03:58 »

Revčica! Sčasoma bo že pridobila zaupanje v ljudi nazaj, sploh za vašo pomočjo. Upam pa da čimprej najde nov, topel dom kjer jo bodo imeli radi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 08.02.2007 : 18:53:35 »

Moni bo v letošnjem letu dopolnila tri leta, kaj več kot toliko nam pa tudi italijanska zveza ne more pomagat. Psička je torej Slovenka in išče nov dom pri nas.
Logiran

cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #27 : četrtek, 08.02.2007 : 20:02:02 »

uuuu men je fuuul lepa Kiss Kiss
boga revca, upam da si kmalu opomore  sram Kiss
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #28 : petek, 09.02.2007 : 11:58:32 »

Taka je bila tudi moja. Nekaj časa sploh nismo vedeli koliko je pravzaprav visoka.  Undecided
Se opravičujem ker primerjam, ampak je zgodba tako podobna da si ne morem kaj.

Name se je takoj zalepla, do ostalih pa dooooolgo časa ni pokazala nobenega zanimanja oz. ga je, ampak v toliko, da se jim je izognila.

Upam, da bo čimprej dobila pravega človeka samo zanjo, ker ji bo to po moje najbolj pomagalo. Ko se navežejo na eno osebo jih nič ne ustavi, da se nebi k njej vrnili.
Držim pesti za to prijazno dušico!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : petek, 09.02.2007 : 12:11:24 »

Z Mono je huje...beži tudi pred mano še vedno, če je karkoli, kar ni običajno, npr. še kdo na parceli. Zunaj se mi niti slučajno ne pusti prijet, samo bega po parceli in čaka, kdaj bom spet odprla vrata, da bo šla lahko noter. Res ji ni bilo lahko...
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Šnuf in Bučo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines