mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:55:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pasje in mačje mamice na cestah
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje in mačje mamice na cestah  (Prebrano 20511 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #15 : petek, 23.02.2007 : 14:35:50 »

No, mi (Poživ) se še trudimo... zaenkrat nam uspeva. Že dolgo ni bilo v naši koloniji muck kakšnega mladiča. Seveda pa ne moremo zaustaviti prihoda drugih, nam še ne poznanih muck. Toda tudi te nove bodo polovljene in posterilizirane (tudi kastrirane), dokler bo volja, dokler bodo prostovoljci in dokler se bo še dalo nabrati kaj denarja. Kako bo enkrat, ko tega ne bo več, pa raje ne pomislim...
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : ponedeljek, 26.02.2007 : 08:10:39 »

No, danes sem ze malo boljse volje in ce mi bo uspelo prit do zivolovke, bo ze v petek ponoci opravljala svoje delo. Wink lp
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #17 : ponedeljek, 26.02.2007 : 22:14:49 »

Tudi pri nas dobre novice Smiley. Nova muca je zelo napredovala v odnosu do ljudi. Pusti se pobožat, zadnjič sem jo prvič slišala, da prede Cheesy. V sredo smo naročeni pri veterinarju, če bo le ulov uspešen. Pri njemu lahko ostane v kletki teden dni, da se šivi zacelijo. Potem pa bo najbrž morala nazaj na cesto Sad. Čeprav razmišljam o tem, da bi vseeno poskušala zanjo najti vsaj začasni dom. Saj se mi zdi, da bi se lahko povsem udomačila, sploh po njenem hitrem napredku. Ampak o tem šele, ko jo ujamem. Če pa vseeno kdo pozna koga, ki takšne muce vzame v "socializacijo", naj mi prosim sporoči.

Kaja, tebi pa srečen ulov želim Smiley.

Se še slišimo, ko bodo kakšne novice.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #18 : četrtek, 01.03.2007 : 22:50:09 »

Mucica je ujeta Smiley že čaka pri veterinarju, da jo jutri stestira in potem sterilizira, cepi...v glavnem ustrezno oskrbi. Zdaj vsi držite pesti, da je mucica negativna Huh

Včeraj, ko sem jo imela namen loviti, me je prav zafrknila, ker je cel dan ni bilo blizu. Danes pa je spet prišla. Pa še to moram povedat, da tako lahkega ulova že dolgo ne. Mucko sem prijela za kožno gubo na vratu in jo brez kakršnegakoli upiranja dala v mačji boks. Notri je lepo čepela, samo mijavkala je tako tožeče, da mi je bilo prav hudo.
Res se je lepo navadila na ljudi v tem kratkem času, zato jo bom res težkega srca spustila nazaj ven Sad. No bomo videli kako naprej, samo da bo test negativen.

Lahko noč vsem,

Damjana
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #19 : sobota, 03.03.2007 : 15:10:59 »


Mucka Šekica je zrava, cepljena, sterilizirana...v Kajinem kotičku že išče dom, ker tale prijazna punca na cesto ne gre več.

Lp,

Damjana
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #20 : nedelja, 04.03.2007 : 15:43:46 »

Cestitke Royalty. Pri nas zal nic novega, kletke se nimam, macki se pa sploh ne prikazejo vec. Sad Mogoce bo naslednji vikend vec srece. lp
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #21 : nedelja, 04.03.2007 : 16:10:17 »


Hvala Kaja, držim pesti zate in za "tvoje" muce, da boš imela uspešen ulov. Meni se je en velik kamen odvalil od srca, ker sem vsaj pri Šekici naredila tako kot je prav. Seveda pa ni izključeno, da ne bo kakšna druga tuja muca imela mladičkov na našem seniku. To bomo pa reševali takrat.

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #22 : torek, 22.05.2007 : 09:43:41 »

V Piini/Leskini temi sem nekaj malega pisala o Muci s terase (tako jo imenujem, zaenkrat), sedaj imam nekaj vprašanj za vas, ki imate več izkušenj. Ko je Muca ležala sem videla, da je muca kajti ima kar izrazite seske ali to pomeni, da je breja ali ima nekje mladiče?? Po mojem laičnem mnenju bi Muca, ko se naje šla k mladičem ne pa ležela v senčki ali se motim?
Ravno sedaj jo opazujem kako brezskrbno leži na terasi že ene 2 ure ali je to normalno za muce, ki imajo nekje mladiče?

Za vse odgovore se vam že v naprej zahvaljujem

Lp  Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #23 : torek, 22.05.2007 : 14:16:21 »

Aja, samo še nekaj, Muca nima napetega trbuščka, zato ne vem kdaj dobi muca izrazite seske, če je breja?
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #24 : torek, 22.05.2007 : 15:06:53 »

Kaja, a rabiš kletko? Živolovko mislim. Ti jo že danes dostavim. Pika ni hotela noter, tako, da jo ne rabim. Bo potrebna druga taktika. 
Če jo rabiš, pokliči.
lp, monika
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #25 : torek, 22.05.2007 : 15:16:21 »

Sploh ne vem, kam sem gledala, očitno nikamor, ker sem spregledala datum sram, ko si kletko rabila.Zadnji čas je, da se naročim pri okulistu Grin. Pa se mi je še čudno zdelo, da bi živolovko rabila pa nič rekla, če veš kje je.  Tako, da je najbrž brezpredmetno, če pa kletko kljub temu rabiš, ali če jo rabi Roman mi sporoči.

lep dan, monika Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pasje in mačje mamice na cestah
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines