mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 11:58:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nemški bokser Flek
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser Flek  (Prebrano 12385 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 30.12.2006 : 13:33:36 »

Star manj kot leto, ni čipiran, rjav z belo liso na prsih, belimi copati in belo piko na vratu, s črno ovratnico, najden na Vrhniki, išče lastnika. Kuža ni poškodovan niti nima povite tačke. Slika sledi.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1 : sobota, 30.12.2006 : 14:49:12 »

Samo, da je na varnem in toplem!  Kiss
Logiran
nynyka
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #2 : sobota, 30.12.2006 : 15:59:08 »

kak mu lahko nekdo to naredi, pa zdej za novo leto ko poka in to. Angry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sobota, 30.12.2006 : 16:10:28 »

Ravno tako kot kateremukoli drugemu psu, ki ni mešanec z nemškim bokserjem, a ne.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : sobota, 30.12.2006 : 18:52:31 »

Dve fotki tega hiperaktivca:





lp, Katarina
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #5 : sobota, 30.12.2006 : 22:55:01 »

a kar flek  Cheesy  mu bo ime... lepo ime. meni zelo ljubo ime. flekov ni nikoli preveč, če parafraziram naslov nekega mladinskega čtiva.

ti šment bokserski z luštkanim imenom, da bi te vsaj lastniki prišli iskat! kmalu!
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #6 : sobota, 30.12.2006 : 23:30:35 »

Flek držimo ti vse fige na vseh nogah in tačkah.... Smiley

Imel si srečo, ker so te našli in zopet jo boš imel in vzel te bo negdo, ki bo razumel tvojo boksersko dušo... Kiss

Srečno v letu, ki prihaja! Kiss Kiss
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #7 : nedelja, 31.12.2006 : 12:55:05 »

O noro kok je lep! (moja najljubša pasma)!!!!! Men  je kr solza prtekla.... Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 31.12.2006 : 12:55:42 »

Ima drisko in bruha. Da ni dolgčas, najbrž....ampak hujšega ne bo. Sicer je živahen in tipičen bokser.

Zakaj bi bile pa solze potrebne?
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #9 : nedelja, 31.12.2006 : 21:31:40 »

Flek tudi tebi želim topel dom v novem letu 2007.
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #10 : ponedeljek, 01.01.2007 : 16:50:01 »

Smetka- že kaj novega o Fleku, kakšne info, da kdo pogreša kakšnega podobnega fanta ... Undecided
Kaj pa glede mladega, poškodovanega bokserja, ki naj bi bil oddvržen iz avta v istem okolišu , čuden splet okoliščin kajne..... Roll Eyes
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #11 : ponedeljek, 01.01.2007 : 17:00:34 »

Smetka- že kaj novega o Fleku, kakšne info, da kdo pogreša kakšnega podobnega fanta ... Undecided
Kaj pa glede mladega, poškodovanega bokserja, ki naj bi bil oddvržen iz avta v istem okolišu , čuden splet okoliščin kajne..... Roll Eyes

Čaki...kaj ne gre to za enega in istega bokserja?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 01.01.2007 : 17:11:51 »

Nič novega, nihče se ni javil, da bi ga pogrešal. Mislim, da ni treba razvijat zgodbe do ne vem kam. Je res, da gre za bokserja, vse ostalo je pa isto kot pri ostalih, ki niso podobni bokserju: potikal se je po Vrhniki brez nadzora, v zgodbo o avtu itd. ne verjamem, ker ga je zelo zanesljiv najditelj videl že dan in pol pred to zgodbo o avtu. Pes je pač hodil sam okoli, sprejem v zavetišče enak kot pri vseh drugih, prvih 8 dni išče zagotovo svojega lastnika, po tem času pa (tudi) novega. Ni pa nobenega zanimanja zanj do zdaj. Mislim, da gre za istega psa, iz "mladička" je pač "nastal" "mladič", s tačkami nič narobe, na kakršenkoli način ni označen, torej je v bistu mešanec....ki pač išče lastnika oziroma kmalu nov dom.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #13 : ponedeljek, 01.01.2007 : 17:13:51 »

Nobenega zanimanja? Bokseraši, dajte se malo razgovorit naokoli Wink Jaz grem pa tudi malo polimat...
Logiran
feminine
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 107


« Odgovor #14 : ponedeljek, 01.01.2007 : 17:29:08 »

Jaz sem objavila post  za odvrženega bokserja takoj ko sem prišla v službo in sem izvedela za to od sodelavke; nikjer nisem napisala, da gre za majhnega mladička; napisala sem tisto, kar mi je povedala sodelavka - in tisto jutro njena znanka/prijateljica/karkoli ni bila edina, ki je videla, da so kužka ven fliknili; sodelavki sem poslala sliko Fleka in je rekla, da je takšen kuža bil na postaji in da so tudi ostali bili zgroženi nad takšnim dejanjem.

Čakam še na točne podatke, podrobnosti, ki bi pomagale razčistiti tale nesporazum. Ko kaj izvem, javim.


Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nemški bokser Flek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines